Liga Piłki Halowej MOS 2010/2011

Terminarz i wyniki

I kolejka (29 października 2010)
17:30 I LO Żnin – Ekonomik Żnin 3:7 (2:5)
18:05 Egan – Kasa Chorych 1:0 (1:0)
18:40 Martina FSM – Restauracja Pałucka 4:1 (2:0)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Mundurowi 5:1 (1:0)
19:50 Frigo Logistics – Budowlani 2:1 (2:0)
20:25 Sami Swoi – Rolmet Żnin 0:6 (0:4)

II kolejka (5 listopada 2010)
17:30 Kasa Chorych – Martina FSM 1:7 (0:2)
18:05 Frigo Logistics – Restauracja Pałucka 2:0 (1:0)
18:40 Mundurowi – Rolmet Żnin 0:0
19:15 I LO Żnin – Egan 0:2 (0:2)
19:50 Ekonomik Żnin – Sami Swoi 1:3 (0:2)
20:25 Nauka Jazdy Adamczyk – Budowlani 2:3 (1:2)

III kolejka (12 listopada 2010)
17:30 Egan – Ekonomik Żnin 5:1 (1:0)
18:05 Nauka Jazdy Adamczyk – Restauracja Pałucka 5:3 (2:1)
18:40 Mundurowi – Sami Swoi 1:0 (0:0)
19:15 Martina FSM – I LO Żnin 7:1 (3:1)
19:50 Frigo Logistics – Kasa Chorych 8:2 (2:0)
20:25 Rolmet Żnin – Budowlani 1:0 (1:0)

IV kolejka (19 listopada 2010)
17:30 I LO Żnin – Frigo Logistics 2:8 (1:3)
18:05 Budowlani – Sami Swoi 1:2 (1:0)
18:40 Rolmet Żnin – Restauracja Pałucka 4:2 (1:1)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Kasa Chorych 7:1 (3:0)
19:50 Ekonomik Żnin – Mundurowi 3:2 (1:0)
20:25 Egan – Martina FSM 3:9 (1:2)

V kolejka (26 listopada 2010)
17:30 Rolmet Żnin – Kasa Chorych 2:0 (2:0)
18:05 Martina FSM – Ekonomik Żnin 9:3 (4:2)
18:40 Nauka Jazdy Adamczyk – I LO Żnin 7:3 (3:1)
19:15 Egan – Frigo Logistics 2:0 (1:0)
19:50 Mundurowi – Budowlani 2:1 (0:0)
20:25 Sami Swoi – Restauracja Pałucka 3:1 (1:1)

VI kolejka (3 grudnia 2010)
17:30 Egan – Nauka Jazdy Adamczyk 2:3 (1:1)
18:05 Mundurowi – Restauracja Pałucka 1:2 (1:1)
18:40 I LO Żnin – Rolmet Żnin 1:7 (0:2)
19:15 Martina FSM – Frigo Logistics 5:0 (3:0)
19:50 Kasa Chorych – Sami Swoi 2:4 (0:3)
20:25 Ekonomik Żnin – Budowlani 2:2 (1:1)

VII kolejka (10 grudnia 2010)
17:30 Frigo Logistics – Ekonomik Żnin 5:1 (0:0)
18:05 Martina FSM – Nauka Jazdy Adamczyk 6:3 (3:2)
18:40 Rolmet Żnin – Egan 0:0
19:15 Sami Swoi – I LO Żnin 8:2 (6:1)
19:50 Mundurowi – Kasa Chorych 2:1 (1:0)
20:25 Budowlani – Restauracja Pałucka 1:7 (1:4)

VIII kolejka (15 grudnia 2010)
17:30 Kasa Chorych – Budowlani 0:1 (0:1)
18:05 Mundurowi – I LO Żnin 1:2 (1:1)
18:40 Frigo Logistics – Nauka Jazdy Adamczyk 3:2 (2:0)
19:15 Egan – Sami Swoi 5:3 (1:1)
19:50 Martina FSM – Rolmet Żnin 2:3 (1:1)
20:25 Ekonomik Żnin – Restauracja Pałucka 4:9 (0:3)

IX kolejka (17 grudnia 2010)
17:30 Nauka Jazdy Adamczyk – Ekonomik Żnin 7:2 (4:2)
18:05 Restauracja Pałucka – Kasa Chorych 6:2 (3:0)
18:40 Frigo Logistics – Rolmet Żnin 1:0 (0:0)
19:15 Sami Swoi – Martina FSM 1:5 (1:1)
19:50 Egan – Mundurowi 4:2 (2:1)
20:25 Budowlani – I LO Żnin 1:0 (1:0)

X kolejka (22 grudnia 2010)
17:30 Egan – Budowlani 5:1 (3:0)
18:05 Restauracja Pałucka – I LO Żnin 3:1 (2:0)
18:40 Kasa Chorych – Ekonomik Żnin 2:5 (1:2)
19:15 Frigo Logistics – Sami Swoi 5:1 (3:1)
19:50 Rolmet Żnin – Nauka Jazdy Adamczyk 2:2 (0:1)
20:25 Martina FSM – Mundurowi 1:0 (0:0)

XI kolejka (29 grudnia 2010)
17:30 I LO Żnin – Kasa Chorych 3:0 (3:0)
18:05 Rolmet Żnin – Ekonomik Żnin 3:2 (3:1)
18:40 Egan – Restauracja Pałucka 2:3 (0:1)
19:15 Sami Swoi – Nauka Jazdy Adamczyk 1:3 (1:1)
19:50 Mundurowi – Frigo Logistics 0:1 (0:1)
20:25 Martina FSM – Budowlani 2:0 (0:0)

XII kolejka (5 stycznia 2011)
17:30 I LO Żnin – Ekonomik Żnin 2:4 (0:3)
18:05 Egan – Kasa Chorych 0:2 (0:1)
18:40 Martina FSM – Restauracja Pałucka 1:0 (0:0)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Mundurowi 4:0 (3:0)
19:50 Frigo Logistics – Budowlani 4:2 (4:0)
20:25 Sami Swoi – Rolmet Żnin 4:4 (2:2)

XIII kolejka (07 stycznia 2011)
17:30 Kasa Chorych – Martina FSM 3:3 (1:3)
18:05 Frigo Logistics – Restauracja Pałucka 4:1 (2:0)
18:40 Mundurowi – Rolmet Żnin 1:3 (0:1)
19:15 I LO Żnin – Egan 2:10 (1:4)
19:50 Ekonomik Żnin – Sami Swoi 4:4 (2:2)
20:25 Nauka Jazdy Adamczyk – Budowlani 6:0 (3:0)

XIV kolejka (14 stycznia 2011)
17:30 Egan – Ekonomik Żnin 5:1 (4:0)
18:05 Nauka Jazdy Adamczyk – Restauracja Pałucka 8:1 (3:0)
18:40 Mundurowi – Sami Swoi 4:4 (4:2)
19:15 Martina FSM – I LO Żnin 5:0 (2:0)
19:50 Frigo Logistics – Kasa Chorych 2:2 (2:1)
20:25 Rolmet Żnin – Budowlani 2:0 (0:0)

XV kolejka (21 stycznia 2011)
17:30 I LO Żnin – Frigo Logistics 2:1 (2:0)
18:05 Budowlani – Sami Swoi 2:4 (1:4)
18:40 Rolmet Żnin – Restauracja Pałucka 4:1 (2:1)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Kasa Chorych 2:6 (1:4)
19:50 Ekonomik Żnin – Mundurowi 4:3 (2:1)
20:25 Egan – Martina FSM 2:1 (0:1)

XVI kolejka (28 stycznia 2011)
17:30 Rolmet Żnin – Kasa Chorych 8:1 (4:1)
18:05 Martina FSM – Ekonomik Żnin 4:2 (3:2)
18:40 Nauka Jazdy Adamczyk – I LO Żnin 11:3 (2:2)
19:15 Egan – Frigo Logistics 1:2 (0:0)
19:50 Mundurowi – Budowlani 2:1 (1:1)
20:25 Sami Swoi – Restauracja Pałucka 7:1 (2:1)

XVII kolejka (4 lutego 2011)
17:30 Egan – Nauka Jazdy Adamczyk 2:4 (0:2)
18:05 Mundurowi – Restauracja Pałucka 1:7 (0:3)
18:40 I LO Żnin – Rolmet Żnin 1:6 (1:1)
19:15 Martina FSM – Frigo Logistics 0:7 (0:3)
19:50 Kasa Chorych – Sami Swoi 5:2 (1:2)
20:25 Ekonomik Żnin – Budowlani 6:1 (1:0)

XVIII kolejka (11 lutego 2011)
17:30 Frigo Logistics – Ekonomik Żnin 1:3 (0:0)
18:05 Martina FSM – Nauka Jazdy Adamczyk 2:6 (0:2)
18:40 Rolmet Żnin – Egan 0:1 (0:0)
19:15 Sami Swoi – I LO Żnin 12:3 (6:1)
19:50 Mundurowi – Kasa Chorych 1:5 (1:3)
20:25 Budowlani – Restauracja Pałucka 1:7 (1:2)

XIX kolejka (18 lutego 2011)
17:30 Kasa Chorych – Budowlani 5:1 (1:0)
18:05 Mundurowi – I LO Żnin 2:3 (0:2)
18:40 Frigo Logistics – Nauka Jazdy Adamczyk 1:1 (0:1)
19:15 Egan – Sami Swoi 4:1 (3:0)
19:50 Martina FSM – Rolmet Żnin 4:2 (0:2)
20:25 Ekonomik Żnin – Restauracja Pałucka 5:1 (2:0)

XX kolejka (25 lutego 2011)
17:30 Nauka Jazdy Adamczyk – Ekonomik Żnin 6:3 (3:1)
18:05 Restauracja Pałucka – Kasa Chorych 10:3 (4:1)
18:40 Frigo Logistics – Rolmet Żnin 3:1 (0:1)
19:15 Sami Swoi – Martina FSM 2:4 (1:3)
19:50 Egan – Mundurowi 2:0 (1:0)
20:25 Budowlani – I LO Żnin 1:1 (1:0)

XXI kolejka (4 marca 2011)
17:30 Egan – Budowlani 2:1 (0:0)
18:05 Restauracja Pałucka – I LO Żnin 9:6 (3:1)
18:40 Kasa Chorych – Ekonomik Żnin 6:0 (4:0)
19:15 Frigo Logistics – Sami Swoi 5:0 (2:0)
19:50 Rolmet Żnin – Nauka Jazdy Adamczyk 0:1 (0:0)
20:25 Martina FSM – Mundurowi 5:1 (1:1)

XXII kolejka (11 marca 2011)
17:30 I LO Żnin – Kasa Chorych 7:2 (2:1)
18:05 Rolmet Żnin – Ekonomik Żnin 3:2 (1:2)
18:40 Egan – Restauracja Pałucka 1:2 (0:0)
19:15 Sami Swoi – Nauka Jazdy Adamczyk 1:5 (0:2)
19:50 Mundurowi – Frigo Logistics 4:6 (2:4)
20:25 Martina FSM – Budowlani 4:1 (2:0)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Nauka Jazdy Adamczyk
22 53 104:40 18 2 3
2. Martina FMS
22 52 90:42 15 1 4
3. Frigo Logistics
22 50 71:33 15 2 4
4. Egan 22 43 61:38 14 1 7
5. Rolmet Żnin
22 43 62:29 13 4 5
6. Restauracja Pałucka Damasławek
22 33 77:70 11 0 11
7. Sami Swoi
22 27 67:74 8 3 11
8. Ekonomik Żnin
22 26 65:86 8 2 12
9. Kasa Chorych
22 17 42:85 5 2 15
10. I LO Żnin
22 16 46:114 5 2 16
11. Mundurowi 22 14 31:64 4 0 16
12. Budowlani
22 11 23:71 3 0 17