Liga Piłki Halowej MOS 2011/2012

Terminarz i wyniki

I kolejka (4 listopada 2011)
17:30 BGŻ Żnin – Ex-Restauracja 3:0 (2:0)
18:05 Sołectwo Ustaszewo – NZOZ Gąsawa 2:3 (0:1)
18:40 Martina Żnin – Frigo Logistics 5:1 (2:0)
19:15 Egan – Budowlani 5:0 (2:0)
19:50 Mundurowi – Domi Żnin 2:6 (1:3)
20:25 Nauka Jazdy Adamczyk – Sami Swoi 7:1 (1:0)

II kolejka (18 listopada 2011)
17:30 Sami Swoi – BGŻ Żnin 3:3 (1:3)
18:05 Ex-Restauracja – Martina Żnin 0:5 (0:3)
18:40 Frigo Logistics – Egan 2:3 (0:1)
19:15 Budowlani – Sołectwo Ustaszewo 0:4 (0:2)
19:50 NZOZ Gąsawa – Domi Żnin 2:5 (0:2)
20:25 Mundurowi – Art-Druk Drukarnia / Kasa 2:3 (1:2)

III kolejka (25 listopada 2011)
17:30 Frigo Logistics – BGŻ Żnin 2:2 (0:1)
18:05 Budowlani – Martina Żnin 1:11 (0:4)
18:40 Ex-Restauracja – Nauka Jazdy Adamczyk 4:1 (2:0)
19:15 Sołectwo Ustaszewo – Mundurowi 8:0 (5:0)
19:50 Art-Druk Drukarnia / Kasa – Domi Żnin 1:8 (0:5)
20:25 NZOZ Gąsawa – Egan 3:3 (1:1)

IV kolejka (2 grudnia 2011)
17:30 Sołectwo Ustaszewo – Art-Druk Drukarnia / Kasa 2:3 (0:2)
18:05 Egan – Mundurowi 3:2 (1:1)
18:40 Martina Żnin – NZOZ Gąsawa 7:3 (2:1)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Frigo Logistics 1:6 (0:2)
19:50 BGŻ Żnin – Budowlani 7:0 (2:0)
20:25 Sami Swoi – Ex-Restauracja 4:2 (1:0)

V kolejka (9 grudnia 2011)
17:30 Frigo Logistics – Sami Swoi 3:4 (3:2)
18:05 NZOZ Gąsawa – BGŻ Żnin 3:1 (2:0)
18:40 Mundurowi – Martina Żnin 1:4 (1:1)
19:15 Art-Druk Drukarnia / Kasa – Egan 2:5 (2:3)
19:50 Budowlani – Nauka Jazdy Adamczyk 3:3 (0:3)
20:25 Domi Żnin – Sołectwo Ustaszewo 3:1 (3:1)

VI kolejka (16 grudnia 2011)
17:30 Egan – Domi Żnin 2:5 (0:2)
18:05 Martina Żnin – Art-Druk Drukarnia / Kasa 8:1 (2:1)
18:40 BGŻ Żnin – Mundurowi 5:3 (1:0)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – NZOZ Gąsawa 5:4 (3:1)
19:50 Sami Swoi – Budowlani 3:4 (1:1)
20:25 Ex-Restauracja – Frigo Logistics 7:6 (3:2)

VII kolejka (23 grudnia 2011)
17:30 Sołectwo Ustaszewo – Egan 0:3 (0:2)
18:05 NZOZ Gąsawa – Sami Swoi 1:3 (0:1)
18:40 Art-Druk Drukarnia / Kasa – BGŻ Żnin 1:6 (0:2)
19:15 Domi Żnin – Martina Żnin 2:1 (0:0)
19:50 Budowlani – Ex-Restauracja 0:1 (0:1)
20:25 Mundurowi – Nauka Jazdy Adamczyk 0:3 walkower

VIII kolejka (28 grudnia 2011)
17:30 Martina Żnin – Sołectwo Ustaszewo 5:2 (3:1)
18:05 BGŻ Żnin – Domi Żnin 2:0 (1:0)
18:40 Sami Swoi – Mundurowi 2:1 (0:1)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Art-Druk Drukarnia / Kasa 5:1 (1:0)
19:50 Ex-Restauracja – NZOZ Gąsawa 2:4 (0:2)
20:25 Frigo Logistics – Budowlani 3:0 (1:0)

IX kolejka (30 grudnia 2011)
17:30 NZOZ Gąsawa – Frigo Logistics 5:1 (1:1)
18:05 Mundurowi – Ex-Restauracja 3:2 (1:1)
18:40 Art-Druk Drukarnia / Kasa – Sami Swoi 2:6 (1:6)
19:15 Sołectwo Ustaszewo – BGŻ Żnin 4:3 (2:1)
19:50 Egan – Martina Żnin 1:3 (0:1)
20:25 Domi Żnin – Nauka Jazdy Adamczyk 2:3 (1:2)

X kolejka (4 stycznia 2012)
17:30 BGŻ Żnin – Egan 2:1 (1:1)
18:05 Sami Swoi – Domi Żnin 3:2 (2:0)
18:40 Ex-Restauracja – Art-Druk Drukarnia / Kasa 2:3 (1:2)
19:15 Frigo Logistics – Mundurowi 1:1 (1:1)
19:50 Nauka Jazdy – Sołectwo Ustaszewo 5:3 (3:3)
20:25 Budowlani – NZOZ Gąsawa 1:2 (0:1)

XI kolejka (6 stycznia 2011)
17:30 Art-Druk Drukarnia / Kasa – Frigo Logistics 4:5 (2:3)
18:05 Domi Żnin – Ex-Restauracja 7:2 (2:0)
18:40 Sołectwo Ustaszewo – Sami Swoi 3:5 (1:3)
19:15 Martina Żnin – BGŻ Żnin 2:2 (1:1)
19:50 Egan – Nauka Jazdy Adamczyk 2:5 (1:1)
20:25 Mundurowi – Budowlani 6:1 (4:0)

XII kolejka (11 stycznia 2012)
17:30 Sami Swoi – Egan 1:1 (1:0)
18:05 Ex-Restauracja – Sołectwo Ustaszewo 2:7 (1:2)
18:40 Frigo Logistics – Domi Żnin 1:6 (0:1)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Martina Żnin 0:4 (0:1)
19:50 NZOZ Gąsawa – Mundurowi 9:5 (8:1)
20:25 Budowlani – Art-Druk Drukarnia / Kasa 0:3 (0:1)

XIII kolejka (13 stycznia 2012)
17:30 Art-Druk Drukarnia / Kasa – NZOZ Gąsawa 2:9 (0:5)
18:05 Sołectwo Ustaszewo – Frigo Logistics 1:1 (0:0)
18:40 Egan – Ex-Restauracja 2:2 (2:1)
19:15 BGŻ Żnin – Nauka Jazdy Adamczyk 2:3 (0:1)
19:50 Martina Żnin – Sami Swoi 6:1 (2:0)
20:25 Domi Żnin – Budowlani 4:4 (1:2)

XIV kolejka (20 stycznia 2012)
17:30 Mundurowi – Domi Żnin 2:3 (1:0)
18:05 Sołectwo Ustaszewo – NZOZ Gąsawa 3:5 (3:1)
18:40 Martina Żnin – Frigo Logistics 5:1 (2:1)
19:15 Egan – Budowlani 5:1 (3:0)
19:50 BGŻ Żnin – Ex-Restauracja 0:1 (0:0)
20:25 Nauka Jazdy Adamczyk – Sami Swoi 4:0 (0:0)

XV kolejka (27 stycznia 2012)
17:30 Mundurowi – Art-Druk Drukarnia / Kasa 3:2 (0:1)
18:05 Ex-Restauracja – Martina Żnin 1:12 (0:7)
18:40 Frigo Logistics – Egan 5:1 (2:0)
19:15 Budowlani – Sołectwo Ustaszewo 0:3 (0:1)
19:50 NZOZ Gąsawa – Domi Żnin 4:2 (1:2)
20:25 Sami Swoi – BGŻ Żnin 3:4 (1:3)

XVI kolejka (3 lutego 2012)
17:30 Sołectwo Ustaszewo – Mundurowi 3:3 (2:2)
18:05 Budowlani – Martina Żnin 1:5 (0:2)
18:40 Ex-Restauracja – Nauka Jazdy Adamczyk 3:4 (0:3)
19:15 Frigo Logistics – BGŻ Żnin 3:8 (2:4)
19:50 Art-Druk Drukarnia / Kasa – Domi Żnin 5:3 (2:0)
20:25 NZOZ Gąsawa – Egan 0:1 (0:0)

XVII kolejka (10 lutego 2012)
17:30 Egan – Mundurowi 3:1 (1:1)
18:05 Sołectwo Ustaszewo – Art-Druk Drukarnia / Kasa 4:0 (1:0)
18:40 Martina Żnin – NZOZ Gąsawa 4:3 (0:3)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Frigo Logistics 5:0 (3:0)
19:50 BGŻ Żnin – Budowlani 2:1 (2:1)
20:25 Sami Swoi – Ex-Restauracja 7:1 (2:1)

XVIII kolejka (17 lutego 2012)
17:30 Mundurowi – Martina Żnin 1:4 (0:0)
18:05 NZOZ Gąsawa -BGŻ Żnin 0:1 (0:0)
18:40 Frigo Logistics – Sami Swoi 2:1 (2:0)
19:15 Art-Druk Drukarnia / Kasa – Egan 7:1 (4:0)
19:50 Budowlani – Nauka Jazdy Adamczyk 0:5 (0:1)
20:25 Domi Żnin – Sołectwo Ustaszewo 4:4 (2:2)

XIX kolejka (24 lutego 2012)
17:30 BGŻ Żnin – Mundurowi 1:0 (1:0)
18:05 Martina Żnin – Art-Druk Drukarnia / Kasa 5:2 (1:0)
18:40 Egan – Domi Żnin 3:2 (0:2)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – NZOZ Gąsawa 4:4 (3:3)
19:50 Sami Swoi – Budowlani 6:2 (2:1)
20:25 Ex-Restauracja – Frigo Logistics 4:3 (2:1)

XX kolejka (2 marca 2012)
17:30 Mundurowi – Nauka Jazdy Adamczyk 4:7 (3:4)
18:05 NZOZ Gąsawa – Sami Swoi 1:5 (1:1)
18:40 Art-Druk Drukarnia / Kasa – BGŻ Żnin 1:2 (0:0)
19:15 Domi Żnin – Martina Żnin 2:4 (1:2)
19:50 Budowlani – Ex-Restauracja 2:2 (0:0)
20:25 Sołectwo Ustaszewo – Egan 3:4 (2:3)

XXI kolejka (9 marca 2012)
17:30 Frigo Logistics – Budowlani 4:1 (0:1)
18:05 BGŻ Żnin – Domi Żnin 2:2 (0:0)
18:40 Sami Swoi – Mundurowi 2:1 (1:0)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Art-Druk Drukarnia / Kasa 11:2 (5:1)
19:50 Ex-Restauracja – NZOZ Gąsawa 2:11 (1:4)
20:25 Martina Żnin – Sołectwo Ustaszewo 2:1 (1:1)

XXII kolejka (16 marca 2012)
17:30 Mundurowi – Ex-Restauracja 2:5 (2:2)
18:05 NZOZ Gąsawa – Frigo Logistics 6:2 (3:1)
18:40 Art-Druk Drukarnia / Kasa – Sami Swoi 8:4 (8:4)
19:15 Sołectwo Ustaszewo – BGŻ Żnin 0:5 (0:1)
19:50 Egan – Martina Żnin 2:9 (1:4)
20:25 Domi Żnin – Nauka Jazdy Adamczyk 0:2 (0:1)

XXIII kolejka (21 marca 2012)
17:30 Frigo Logistics – Mundurowi 3:5 (1:3)
18:05 Sami Swoi – Domi Żnin 2:6 (1:4)
18:40 Ex-Restauracja – Art-Druk Drukarnia / Kasa 2:3 (0:1)
19:15 BGŻ Żnin – Egan 6:0 (3:0)
19:50 Nauka Jazdy A. – Sołectwo Ustaszewo 4:2 (2:1)
20:25 Budowlani – NZOZ Gąsawa 4:2 (0:1)

XXIV kolejka (23 marca 2012)
17:30 Mundurowi – Budowlani 3:4 (2:1)
18:05 Domi Żnin – Ex-Restauracja 4:2 (2:2)
18:40 Sołectwo Ustaszewo – Sami Swoi 5:6 (2:2)
19:15 Martina Żnin – BGŻ Żnin 2:1 (0:0)
19:50 Egan – Nauka Jazdy Adamczyk 4:7 (0:5)
20:25 Art-Druk Drukarnia / Kasa – Frigo Logistics 3:4 (1:1)

XXV kolejka (28 marca 2012)
17:30 NZOZ Gąsawa – Mundurowi 0:3 walkower
18:05 Ex-Restauracja – Sołectwo Ustaszewo 4:7 (2:4)
18:40 Frigo Logistics – Domi Żnin 5:6 (3:2)
19:15 Nauka Jazdy Adamczyk – Martina Żnin 1:4 (1:1)
19:50 Sami Swoi – Egan 4:3 (3:2)
20:25 Budowlani – Art-Druk Drukarnia / Kasa 3:8 (1:5)

XXVI kolejka (30 marca 2012)
17:30 Art-Druk Drukarnia / Kasa – NZOZ Gąsawa 4:5 (2:1)
18:05 Sołectwo Ustaszewo – Frigo Logistics 6:3 (2:2)
18:40 Egan – Ex-Restauracja 3:2 (2:0)
19:15 BGŻ Żnin – Nauka Jazdy Adamczyk 4:2 (3:2)
19:50 Martina Żnin – Sami Swoi 6:5 (2:1)
20:25 Domi Żnin – Budowlani 5:2 (1:0)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Martina Żnin
24 67 122:34 22 1 1
2. Nauka Jazdy Adamczyk 24 53 97:59 17 2 5
3. BGŻ Żnin
24 49 74:36 15 4 5
4. Domi Żnin
24 42 89:61 13 3 8
5. Sami Swoi
24 41 78:77 13 2 9
6. NZOZ Gąsawa
24 38 93:71 12 2 10
7. Egan
24 36 58:74 11 3 10
8. Sołectwo Ustaszewo
24 27 78:73 8 3 13
9. Art-Druk Drukarnia / Kasa
24 27 71:105 9 0 15
10. Frigo Logistics
24 24 67:90 7 3 14
11. Ex-Restauracja
24 20 55:102 6 2 16
12. Mundurowi
24 14 53:81 5 2 17
13. Budowlani
24 12 35:92 3 3 18