Liga Piłki Halowej MOS 2012/2013

Terminarz i wyniki

I kolejka (19 października 2012)
17:30 Budowlani – Martina 1:5 (1:1)
18:05 Frigo Logistics – NZOZ Gąsawa 3:0 (1:0)
18:40 Sami Swoi – Zakłady Zbożowe 2:3 (1:2)
19:15 Stanbud – Zakłady Zbożowe 2:5 (0:1)
19:50 Darko – Elbonet Żnin 8:4 (3:2)
20:25 Cieśla-Dach – Jar-Dach 10:0 (3:0)
21:00 Gran-Pol Żnin – Kasa Chorych 7:1 (3:0)

II kolejka (26 października 2012)
17:30 Egan – NZOZ Gąsawa 3:6 (1:2)
18:05 Sami Swoi – Darko 4:4 (3:1)
18:40 Zakłady Zbożowe – Martina 1:5 (0:0)
19:15 Budowlani – Stanbud 1:7 (0:4)
19:50 Elbonet Żnin – Jar-Dach 8:1 (3:1)
20:25 Kasa Chorych – Frigo Logistics 3:0 (1:0)
21:00 Gran-Pol Żnin – Cieśla-Dach 0:6 (0:2)

III kolejka (9 listopada 2012)
17:30 Jar-Dach – Budowlani 7:1 (2:0)
18:05 NZOZ Gąsawa – Elbonet Żnin 5:4 (3:3)
18:40 Martina – Egan 2:2 (1:0)
19:15 Stanbud – Sami Swoi 2:2 (1:2)
19:50 Cieśla-Dach – Kasa Chorych 2:1 (0:0)
20:25 Frigo Logistics – Zakłady Zbożowe 3:2 (1:1)
21:00 Darko – Gran-Pol Żnin 0:7 (0:1)

IV kolejka (16 listopada 2012)
17:30 Budowlani – Sami Swoi 1:7 (1:2)
18:05 Egan – Frigo Logistics 1:4 (0:1)
18:40 Elbonet Żnin – Martina 2:8 (0:3)
19:15 Gran-Pol Żnin – Stanbud 2:0 (1:0)
19:50 Jar-Dach – NZOZ Gąsawa 2:4 (1:2)
20:25 Kasa Chorych – Darko 3:3 (0:1)
21:00 Zakłady Zbożowe – Cieśla-Dach 1:1 (1:0)

V kolejka (23 listopada 2012)
17:30 Frigo Logistics – Budowlani 10:1 (3:1)
18:05 Sami Swoi – Elbonet Żnin 4:2 (1:1)
18:40 Darko – NZOZ Gąsawa 2:1 (1:1)
19:15 Stanbud – Jar-Dach 3:0 (2:0)
19:50 Gran-Pol Żnin – Egan 5:3 (1:1)
20:25 Cieśla-Dach – Martina 2:4 (0:2)
21:00 Kasa Chorych – Zakłady Zbożowe 3:0 (1:0)

VI kolejka (30 listopada 2012)
17:30 Budowlani – Egan 2:4 (1:2)
18:05 Elbonet Żnin – Zakłady Zbożowe 5:2 (2:2)
18:40 NZOZ Gąsawa – Gran-Pol Żnin 1:8 (1:4)
19:15 Frigo Logistics – Stanbud 1:1 (0:1)
19:50 Jar-Dach – Kasa Chorych 0:5 (0:2)
20:25 Martina – Sami Swoi 3:3 (1:1)
21:00 Cieśla-Dach – Darko 5:1 (2:0)

VII kolejka (7 grudnia 2012)
17:30 Zakłady Zbożowe – Gran-Pol Żnin 2:3 (1:1)
18:05 Egan – Sami Swoi 1:7 (0:1)
18:40 Darko – Jar-Dach 2:4 (2:2)
19:15 Stanbud – Elbonet Żnin 4:2 (1:1)
19:50 NZOZ Gąsawa – Cieśla-Dach 4:6 (0:5)
20:25 Kasa Chorych – Budowlani 5:1 (2:0)
21:00 Martina – Frigo Logistics 4:2 (3:1)

VIII kolejka (14 grudnia 2012)
17:30 Budowlani – Gran-Pol Żnin 0:7 (0:3)
18:05 Egan – Darko 9:5 (4:2)
18:40 Jar-Dach – Frigo Logistcs 1:9 (0:6)
19:15 Zakłady Zbożowe – Stanbud 3:8 (1:5)
19:50 Elbonet Żnin – Cieśla-Dach 2:4 (2:3)
20:25 Sami Swoi – Kasa Chorych 2:4 (1:1)
21:00 NZOZ Gąsawa – Martina 1:8 (0:3)

IX kolejka (21 grudnia 2012)
17:30 Gran-Pol Żnin – Jar-Dach 3:1 (3:0)
18:05 Darko – Frigo Logistics 2:4 (1:2)
18:40 Zakłady Zbożowe – Egan 7:0 (4:0)
19:15 Stanbud – Martina 3:6 (1:4)
19:50 Cieśla-Dach – Budowlani 11:0 (5:0)
20:25 Sami Swoi – NZOZ Gąsawa 4:6 (3:1)
21:00 Kasa Chorych – Elbonet Żnin 0:4 (0:0)

X kolejka (28 grudnia 2012)
17:30 Budowlani – Elbonet Żnin 3:0 (1:0)
18:05 Jar-Dach – Egan 2:3 (2:2)
18:40 NZOZ Gąsawa – Zakłady Zbożowe 2:2 (0:1)
19:15 Darko – Stanbud 2:8 (0:3)
19:50 Martina – Kasa Chorych 3:1 (1:1)
20:25 Cieśla-Dach – Sami Swoi 5:4 (4:1)
21:00 Frigo Logistics – Gran-Pol Żnin 1:2 (1:1)

XI kolejka (4 stycznia 2013)
17:30 Gran-Pol Żnin – Martina 3:3 (3:0)
18:05 Zakłady Zbożowe – Jar-Dach 1:2 (0:1)
18:40 Sami Swoi – Frigo Logistics 1:4 (0:2)
19:15 Stanbud – Cieśla-Dach 2:6 (1:5)
19:50 Kasa Chorych – NZOZ Gąsawa 3:3 (2:1)
20:25 Budowlani – Darko 1:6 (1:3)
21:00 Egan – Elbonet Żnin 3:5 (1:2)

XII kolejka (11 stycznia 2013)
17:30 NZOZ Gąsawa – Budowlani 7:0 (3:0)
18:05 Martina – Jar-Dach 5:1 (2:0)
18:40 Frigo Logistics – Elbonet Żnin 3:1 (0:1)
19:15 Stanbud – Kasa Chorych 5:1 (2:1)
19:50 Cieśla-Dach – Egan 11:0 (6:0)
20:25 Darko – Zakłady Zbożowe 3:3 (1:1)
21:00 Sami Swoi – Gran-Pol Żnin 3:2 (2:1)

XIII kolejka (14 stycznia 2013)
W trakcie trwania drugiego meczu tej kolejki zapadła się podłoga hali przy I LO w Żninie. Rozgrywki wstępnie zawieszono do czasu zakończenia remontu, a ostatecznie zakończono po rozegraniu dwunastu kolejek.

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach 12 31 66:18 10 1 1
2. Martina 12 30 56:22 9 3 0
3. Gran-Pol Żnin 12 28 49:21 9 1 2
4. Frigo Logistics
12 25 44:19 8 1 3
5. Stanbud
12 20 45:31 6 2 4
6. Kasa Chorych 12 17 30:30 5 2 5
7. NZOZ Gąsawa
12 17 40:44 5 2 5
8. Sami Swoi
12 15 43:47 4 3 5
9. Egan
12 13 34:58 4 1 7
10. Elbonet Żnin
12 12 39:45 4 0 8
11. Darko
12 12 37:48 3 3 6
12. Zakłady Zbożowe
12 9 27:37 2 3 7
13. Jar-Dach
12 9 21:54 3 0 9
14. Budowlani
12 3 12:78 1 0 11