Liga Piłki Halowej MOS 2013/2014

Terminarz i wyniki

I kolejka (25 października 2013)
17:30 Budowlani – Art-Druk 4:5 (4:3)
18:05 Frigo Logistics – Elbonet 6:2 (2:1)
18:40 Kaz-Bud Pol – Melix 3:0 walkower
19:15 Sami Swoi – Darko 2:2 (1:2)
19:50 Martina Żnin – Stanbud 4:1 (2:1)
20:25 Kasa Chorych – Egan 2:4 (1:2)

II kolejka (8 listopada 2013)
17:30 Elbonet – Budowlani 3:2 (1:0)
18:05 Egan – Art-Druk 0:3 walkower
18:40 Melix – Sami Swoi 4:1 (2:0)
19:15 Stanbud – Kaz-Bud Pol 3:7 (1:3)
19:50 Kasa Chorych – Martina Żnin 0:5 (0:3)
20:25 Darko – Frigo Logistics 2:4 (1:1)

III kolejka (15 listopada 2013)
17:30 Art-Druk – Elbonet 4:4 (2:1)
18:05 Kaz-Bud Pol – Kasa Chorych 6:1 (4:1)
18:40 Budowlani – Darko 5:2 (1:1)
19:15 Sami Swoi – Stanbud 4:5 (2:3)
19:50 Frigo Logistics – Melix 1:5 (1:2)
20:25 Martina Żnin – Egan 2:1 (2:0)

IV kolejka (22 listopada 2013)
17:30 Darko – Art-Druk 3:4 (2:1)
18:05 Egan – Elbonet 1:1 (1:1)
18:40 Stanbud – Frigo Logistics 3:4 (0:2)
19:15 Melix – Budowlani 1:0 (1:0)
19:50 Martina Żnin – Kaz-Bud Pol 6:2 (4:0)
20:25 Kasa Chorych – Sami Swoi 1:3 (1:2)

V kolejka (29 listopada 2013)
17:30 Kaz-Bud Pol – Egan 3:0 (3:0)
18:05 Sami Swoi – Martina Żnin 0:7 (0:3)
18:40 Frigo Logistics – Kasa Chorych 10:1 (6:0)
19:15 Budowlani – Stanbud 0:1 (0:1)
19:50 Elbonet – Darko 1:7 (0:7)
20:25 Art-Druk – Melix 0:2 (0:2)

VI kolejka (6 grudnia 2013)
17:30 Melix – Elbonet 2:4 (1:2)
18:05 Egan – Darko 5:4 (2:1)
18:40 Martina Żnin – Frigo Logistics 1:1 (1:0)
19:15 Stanbud – Art-Druk 3:9 (0:5)
19:50 Kaz-Bud Pol – Sami Swoi 2:4 (1:2)
20:25 Kasa Chorych – Budowlani 1:5 (1:0)

VII kolejka (11 grudnia 2013)
17:30 Frigo Logistics – Kaz-Bud Pol 2:2 (2:0)
18:05 Budowlani – Martina Żnin 1:1 (1:0)
18:40 Darko – Melix 1:3 (0:1)
19:15 Elbonet – Stanbud 6:5 (3:1)
19:50 Art-Druk – Kasa Chorych 9:1 (6:0)
20:25 Sami Swoi – Egan 5:5 (1:3)

VIII kolejka (13 grudnia 2013)
17:30 Egan – Melix 0:3 (0:1)
18:05 Kaz-Bud Pol – Budowlani 3:4 (1:0)
18:40 Kasa Chorych – Elbonet 5:7 (2:2)
19:15 Stanbud – Darko 5:1 (2:0)
19:50 Sami Swoi – Frigo Logistics 0:7 (0:2)
20:25 Martina Żnin – Art-Druk 4:3 (3:3)

IX kolejka (18 grudnia 2013)
17:30 Budowlani – Sami Swoi 4:4 (4:3)
18:05 Elbonet – Martina Żnin 1:2 (1:2)
18:40 Melix – Stanbud 1:2 (0:2)
19:15 Frigo Logistics – Egan 2:1 (0:1)
19:50 Darko – Kasa Chorych 6:0 (4:0)
20:25 Art-Druk – Kaz-Bud Pol 3:4 (1:2)

X kolejka (20 grudnia 2013)
17:30 Frigo Logistics – Budowlani 6:1 (2:0)
18:05 Martina Żnin – Darko 5:0 (4:0)
18:40 Kaz-Bud Pol – Elbonet 4:3 (1:1)
19:15 Egan – Stanbud 2:4 (2:1)
19:50 Sami Swoi – Art-Druk 3:4 (1:3)
20:25 Kasa Chorych – Melix 0:5 (0:1)

XI kolejka (27 grudnia 2013)
17:30 Budowlani – Egan 5:0 (4:0)
18:05 Art-Druk – Frigo Logistics 2:2 (1:2)
18:40 Elbonet – Sami Swoi 2:5 (1:2)
19:15 Stanbud – Kasa Chorych 3:2 (1:0)
19:50 Darko – Kaz-Bud Pol 4:1 (2:0)
20:25 Melix – Martina Żnin 5:0 (3:0)

XII kolejka (10 stycznia 2014)
17:30 Art-Druk – Budowlani 4:5 (1:3)
18:05 Darko – Sami Swoi 5:5 (1:1)
18:40 Elbonet – Frigo Logistics 1:8 (0:4)
19:15 Melix – Kaz-Bud Pol 3:2 (2:0)
19:50 Stanbud – Martina Żnin 2:8 (2:2)
20:25 Egan – Kasa Chorych 2:3 (1:0)

XIII kolejka (17 stycznia 2014)
17:30Art-Druk – Egan 11:1 (3:0)
18:05 Sami Swoi – Melix 5:4 (2:1)
18:40 Budowlani – Elbonet 1:4 (1:1)
19:15 Kaz-Bud Pol – Stanbud 2:3 (1:1)
19:50 Frigo Logistics – Darko 6:1 (2:1)
20:25 Martina Żnin – Kasa Chorych 5:0 (2:0)

XIV kolejka (24 stycznia 2014)
17:30 Egan – Martina Żnin 2:13 (0:3)
18:05 Melix – Frigo Logistics 1:2 (0:1)
18:40 Darko – Budowlani 3:1 (1:0)
19:15 Stanbud – Sami Swoi 4:0 (3:0)
19:50 Elbonet – Art-Druk 3:8 (1:2)
20:25 Kasa Chorych – Kaz-Bud Pol 3:4 (1:0)

XV kolejka (31 stycznia 2014)
17:30 Art-Druk – Darko 5:2 (3:2)
18:05 Budowlani – Melix 4:1 (1:1)
18:40 Frigo Logistics – Stanbud 5:3 (0:3)
19:15 Kaz-Bud Pol – Martina Żnin 2:7 (1:3)
19:50 Elbonet – Egan 8:0 (3:0)
20:25 Sami Swoi – Kasa Chorych 2:1 (1:0)

XVI kolejka (7 lutego 2014)
17:30 Martina Żnin – Sami Swoi 5:3 (1:1)
18:05 Melix – Art-Druk 3:0 (1:0)
18:40 Darko – Elbonet 2:3 (2:1)
19:15 Stanbud – Budowlani 2:5 (1:3)
19:50 Egan – Kaz-Bud Pol 2:1 (0:1)
20:25 Kasa Chorych – Frigo Logistics 4:5 (3:2)

XVII kolejka (14 lutego 2014)
17:30 Darko – Egan 5:3 (0:2)
18:05 Frigo Logistics – Martina Żnin 2:2 (0:1)
18:40 Elbonet – Melix 3:1 (0:1)
19:15 Art-Druk – Stanbud 4:4 (2:1)
19:50 Sami Swoi – Kaz-Bud Pol 3:4 (1:3)
20:25 Budowlani – Kasa Chorych 0:0

XVIII kolejka (21 lutego 2014)
17:30 Egan – Sami Swoi 2:4 (1:1)
18:05 Melix – Darko 3:6 (3:1)
18:40 Martina Żnin – Budowlani 5:1 (1:1)
19:15 Kaz-Bud Pol – Frigo Logistics 2:7 (1:1)
19:50 Stanbud – Elbonet 3:5 (1:2)
20:25 Kasa Chorych – Art-Druk 1:2 (0:1)

XIX kolejka (28 lutego 2014)
17:30 Melix – Egan 3:2 (0:1)
18:05 Frigo Logistics – Sami Swoi 3:2 (1:1)
18:40 Art-Druk – Martina Żnin 3:3 (2:2)
19:15 Darko – Stanbud 1:4 (1:3)
19:50 Budowlani – Kaz-Bud Pol 4:4 (3:1)
20:25 Elbonet – Kasa Chorych 4:2 (3:1)

XX kolejka (7 marca 2014)
17:30 Sami Swoi – Budowlani 6:2 (2:0)
18:05 Martina Żnin – Elbonet 6:2 (3:0)
18:40 Stanbud – Melix 1:5 (0:2)
19:15 Egan – Frigo Logistics 0:7 (0:1)
19:50 Kaz-Bud Pol – Art-Druk 0:3 walkower
20:25 Kasa Chorych – Darko 3:5 (1:2)

XXI kolejka (14 marca 2014)
17:30 Budowlani – Frigo Logistics 1:3 (1:1)
18:05 Darko – Martina Żnin 0:4 (0:1)
18:40 Elbonet – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
19:15 Stanbud – Egan 3:2 (1:1)
19:50 Art-Druk – Sami Swoi 3:3 (2:1)
20:25 Melix – Kasa Chorych 7:2 (4:0)

XXII kolejka (21 marca 2014)
17:30 Egan – Budowlani 1:4 (0:1)
18:05 Frigo Logistics – Art-Druk 6:0 (1:0)
18:40 Martina Żnin – Melix 1:4 (1:1)
19:15 Kaz-Bud Pol – Darko 5:3 (2:2)
19:50 Sami Swoi – Elbonet 3:9 (1:2)
20:25 Kasa Chorych – Stanbud 3:6 (2:2)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Frigo Logistics
22 55 99:37 17 4 1
2. Martina
22 52 96:36 16 4 2
3. Melix 22 42 60:40 14 0 8
4. Art-Druk 22 38 86:61 11 5 6
5. Elbonet
22 38 76:77 12 2 8
6. Stanbud
22 34 69:80 11 1 10
7. Kaz-Bud Pol
22 29 63:67 9 2 11
8. Budowlani
22 28 59:60 8 4 10
9. Sami Swoi
22 26 67:85 7 5 10
10. Darko
22 23 65:77 7 2 13
11. Egan 22 11 36:96 3 2 17
12. Kasa Chorych
22 4 36:104 1 1 20