Liga Piłki Halowej MOS 2015/2016

Terminarz i wyniki

I kolejka (23 października 2015)
17:30 Martina Żnin – Mar-Kris 3:0 (1:0)
18:05 Lipro Petrol – Ekipa z Wandy 3:1 (2:0)
18:40 Boiskowe Świry – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
19:15 Inter-Lers – Spaw-Pol-Gaz 5:2 (3:2)
19:50 Gorzyce – Polski Dom Ubezpieczeń 1:2 (1:1)
20:25 Darko – Limonka 14:2 (6:0)

II kolejka (30 października 2015)
17:30 Spaw-Pol-Gaz – Gorzyce 5:4 (2:4)
18:05 Lipro Petrol – Boiskowe Świry 6:2 (2:0)
18:40 Ekipa z Wandy – Limonka 10:0 (5:0)
19:15 Mar-Kris – Inter-Lers 0:1 (0:0)
19:50 Kaz-Bud Pol – Martina 0:3 walkower
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Darko 3:0 (0:0)

III kolejka (6 listopada 2015)
17:30 Darko – Spaw-Pol-Gaz 4:8 (2:3)
18:05 Martina Żnin – Lipro Petrol 4:4 (1:1)
18:40 Boiskowe Świry – Ekipa z Wandy 2:14 (1:6)
19:15 Gorzyce – Mar-Kris 3:3 (3:1)
19:50 Inter-Lers – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:25 Limonka – Polski Dom Ubezpieczeń 0:10 (0:3)

IV kolejka (13 listopada 2015)
17:30 Spaw-Pol-Gaz – Limonka 13:6 (6:4)
18:05 Boiskowe Świry – Martina Żnin 1:6 (0:1)
18:40 Mar-Kris – Darko 4:3 (1:2)
19:15 Kaz-Bud Pol – Gorzyce 0:3 walkower
19:50 Lipro Petrol – Inter-Lers 0:4 (0:1)
20:25 Ekipa z Wandy – Polski Dom Ubezpieczeń 2:1 (1:0)

V kolejka (20 listopada 2015)
17:30 Gorzyce – Lipro Petrol 7:3 (3:1)
18:05 Limonka – Mar-Kris 0:9 (0:4)
18:40 Martina Żnin – Ekipa z Wandy 4:2 (3:0)
19:15 Darko – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
19:50 Inter-Lers – Boiskowe Świry 5:0 (2:0)
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Spaw-Pol-Gaz 1:5 (1:3)

VI kolejka (27 listopada 2015)
17:30 Ekipa z Wandy – Spaw-Pol-Gaz 4:3 (2:0)
18:05 Boiskowe Świry – Gorzyce 1:3 (1:1)
18:40 Lipro Petrol – Darko 3:1 (2:1)
19:15 Kaz-Bud Pol – Limonka 0:3 walkower
19:50 Mar-Kris – Polski Dom Ubezpieczeń 0:3 (0:1)
20:25 Martina – Inter-Lers 4:0 (2:0)

VII kolejka (4 grudnia 2015)
17:30 Spaw-Pol-Gaz – Mar-Kris 5:2 (2:0)
18:05 Gorzyce – Martina Żnin 2:7 (0:2)
18:40 Darko – Boiskowe Świry 3:1 (1:0)
19:15 Limonka – Lipro Petrol 1:11 (1:3)
19:50 Polski Dom Ubezpieczeń – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:25 Inter Lers – Ekipa z Wandy 3:0 (1:0)

VIII kolejka (11 grudnia 2015)
17:30 Boiskowe Świry – Limonka 5:2 (5:0)
18:05 Ekipa z Wandy – Mar-Kris 1:5 (0:3)
18:40 Martina Żnin – Darko 6:2 (5:2)
19:15 Kaz-Bud Pol – Spaw-Pol-Gaz 0:3 walkower
19:50 Lipro Petrol – Polski Dom Ubezpieczeń 2:4 (2:2)
20:25 Inter-Lers – Gorzyce 2:2 (2:2)

IX kolejka (18 grudnia 2015)
17:30 Gorzyce – Ekipa z Wandy 2:5 (2:3)
18:05 Spaw-Pol-Gaz – Lipro Petrol 4:4 (2:1)
18:40 Limonka – Martina 1:9 (0:5)
19:15 Darko – Inter-Lers 1:4 (1:3)
19:50 Mar-Kris – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Boiskowe Świry 2:1 (0:0)

X kolejka (23 grudnia 2015)
17:30 Boiskowe Świry – Spaw-Pol-Gaz 3:5 (2:4)
18:05 Gorzyce – Darko 4:6 (1:4)
18:40 Lipro Petrol – Mar-Kris 2:0 (1:0)
19:15 Inter-Lers – Limonka 4:2 (3:2)
19:50 Ekipa z Wandy – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:25 Martina – Polski Dom Ubezpieczeń 2:1 (1:0)

XI kolejka (8 stycznia 2016)
17:30 Spaw-Pol-Gaz – Martina Żnin 0:7 (0:3)
18:05 Mar-Kris – Boiskowe Świry 7:0 (1:0)
18:40 Limonka – Gorzyce 1:11 (1:7)
19:15 Darko – Ekipa z Wandy 4:4 (1:3)
19:50 Kaz-Bud Pol – Lipro Petrol 0:3 walkower
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Inter-Lers 1:4 (0:2)

XII kolejka (15 stycznia 2016)
17:30 Martina Żnin – Mar-Kris 4:1 (3:1)
18:05 Lipro Petrol – Ekipa z Wandy 2:3 (0:2)
18:40 Boiskowe Świry – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
19:15 Inter-Lers – Spaw-Pol-Gaz 1:1 (1:1)
19:50 Gorzyce – Polski Dom Ubezpieczeń 3:2 (0:0)
20:25 Darko – Limonka 11:2 (5:1)

XIII kolejka (20 stycznia 2016)
17:30 Spaw-Pol-Gaz – Gorzyce 5:2 (1:1)
18:05 Lipro Petrol – Boiskowe Świry 5:4 (1:2)
18:40 Ekipa z Wandy – Limonka 13:0 (9:0)
19:15 Mar-Kris – Inter-Lers 3:2 (1:2)
19:50 Kaz-Bud Pol – Martina 0:3 walkower
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Darko 2:0 (0:0)

XIV kolejka (22 stycznia 2016)
17:30 Darko – Spaw-Pol-Gaz 7:2 (2:0)
18:05 Martina Żnin – Lipro Petrol 1:3 (0:2)
18:40 Boiskowe Świry – Ekipa z Wandy 1:3 (1:2)
19:15 Gorzyce – Mar-Kris 5:1 (4:0)
19:50 Inter-Lers – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:25 Limonka – Polski Dom Ubezpieczeń 1:6 (1:3)

XV kolejka (27 stycznia 2016)
17:30 Spaw-Pol-Gaz – Limonka 8:1 (4:1)
18:05 Boiskowe Świry – Martina Żnin 0:6 (0:2)
18:40 Mar-Kris – Darko 2:2 (1:1)
19:15 Kaz-Bud Pol – Gorzyce 0:3 walkower
19:50 Lipro Petrol – Inter-Lers 3:1 (2:0)
20:25 Ekipa z Wandy – Polski Dom Ubezpieczeń 4:0 (3:0)

XVI kolejka (29 stycznia 2016)
17:30 Gorzyce – Lipro Petrol 1:8 (0:2)
18:05 Martina Żnin – Ekipa z Wandy 3:1 (1:0)
18:40 Limonka – Mar-Kris 0:8 (0:3)
19:15 Darko – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
19:50 Inter-Lers – Boiskowe Świry 4:1 (2:0)
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Spaw-Pol-Gaz 3:3 (0:2)

XVII kolejka (5 lutego 2016)
17:30 Ekipa z Wandy – Spaw-Pol-Gaz 3:3 (2:3)
18:05 Boiskowe Świry – Gorzyce 0:3 (0:2)
18:40 Lipro Petrol – Darko 4:2 (3:1)
19:15 Kaz-Bud Pol – Limonka 0:3 walkower
19:50 Mar-Kris – Polski Dom Ubezpieczeń 3:3 (1:1)
20:25 Martina – Inter-Lers 2:1 (2:0)

XVIII kolejka (12 lutego 2016)
17:30 Spaw-Pol-Gaz – Mar-Kris 1:2 (0:1)
18:05 Gorzyce – Martina Żnin 2:11 (0:3)
18:40 Darko – Boiskowe Świry 3:2 (0:0)
19:15 Limonka – Lipro Petrol 1:13 (0:8)
19:50 Polski Dom Ubezpieczeń – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:25 Inter Lers – Ekipa z Wandy 2:0 (0:0)

XIX kolejka (19 lutego 2016)
17:30 Boiskowe Świry – Limonka 10:4 (7:1)
18:05 Ekipa z Wandy – Mar-Kris 19:3 (7:1)
18:40 Martina Żnin – Darko 3:8 (1:3)
19:15 Kaz-Bud Pol – Spaw-Pol-Gaz 0:3 walkower
19:50 Lipro Petrol – Polski Dom Ubezpieczeń 4:1 (1:1)
20:25 Inter-Lers – Gorzyce 8:1 (2:1)

XX kolejka (26 lutego 2016)
17:30 Gorzyce – Ekipa z Wandy 4:12 (1:6)
18:05 Spaw-Pol-Gaz – Lipro Petrol 2:7 (0:3)
18:40 Limonka – Martina 1:13 (1:6)
19:15 Darko – Inter-Lers 1:2 (0:1)
19:50 Mar-Kris – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Boiskowe Świry 1:1 (0:0)

XXI kolejka (4 marca 2016)
17:30 Boiskowe Świry – Spaw-Pol-Gaz 3:3 (1:0)
18:05 Gorzyce – Darko 2:3 (2:3)
18:40 Lipro Petrol – Mar-Kris 1:1 (0:0)
19:15 Inter-Lers – Limonka 13:0 (5:0)
19:50 Ekipa z Wandy – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:25 Martina – Polski Dom Ubezpieczeń 1:1 (0:1)

XXII kolejka (11 marca 2016)
17:30 Spaw-Pol-Gaz – Martina Żnin 3:4 (2:3)
18:05 Mar-Kris – Boiskowe Świry 5:2 (3:2)
18:40 Limonka – Gorzyce 3:0 walkower
19:15 Darko – Ekipa z Wandy 1:5 (1:2)
19:50 Kaz-Bud Pol – Lipro Petrol 0:3 walkower
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Inter-Lers 2:0 (1:0)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Martina 22 56 106:34 18 2 2
2. Lipro Petrol
22 48 95:46 15 3 4
3. Inter-Lers 22 47 64:24 15 2 5
4. Ekipa z Wandy 22 44 108:48 14 2 6
5. Polski Dom Ubezpieczeń
22 37 55:47 11 4 7
6. Spaw-Pol-Gaz
22 35 87:73 10 5 7
7. Mar-Kris
22 34 63:61 10 4 8
8. Darko
22 32 81:69 10 2 10
9. Gorzyce
22 26 66:85 8 2 12
10. Boiskowe Świry
22 14 42:87 4 2 16
11. Limonka 22 9 29:178 3 0 19
12. Kaz-Bud Pol
22 0 0:66 0 0 22