Liga Piłki Halowej MOS Old Boys 2013/2014

Terminarz i wyniki

I kolejka (23 października 2013)
18:30 Sołectwo Słębowo – Old Boys Jabłówko 5:2 (1:1)
19:05 Młodocin – Straż Pożarna 0:4 (0:0)
19:40 Księgarnia Pałucka – Cieśla Dach 0:11 (0:3)
20:15 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:1 (2:1)

II kolejka (30 października 2013)
18:30 Sami Swoi – Księgarnia Pałucka 7:3 (0:2)
19:05 Straż Pożarna – Old Boys Jabłówko 4:3 (3:3)
19:40 Cieśla Dach – Młodocin 7:1 (2:2)
20:15 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 2:1 (0:1)

III kolejka (6 listopada 2013)
18:30 Old Boys Jabłówko – Młodocin 0:0
19:05 Maja Trans Sped – Cieśla Dach 1:8 (0:4)
19:40 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 2:5 (0:3)
20:15 Księgarnia Pałucka – Straż Pożarna 2:3 (0:0)

IV kolejka (13 listopada 2013)
18:30 Młodocin – Sołectwo Słębowo 1:4 (0:2)
19:05 Księgarnia Pałucka – Old Boys Jabłówko 6:3 (2:2)
19:40 Straż Pożarna – Maja Trans Sped 0:2 (0:1)
20:15 Sami Swoi – Cieśla Dach 1:7 (0:3)

V kolejka (20 listopada 2013)
18:30 Straż Pożarna – Sami Swoi 1:5 (0:2)
19:05 Młodocin – Księgarnia Pałucka 4:2 (1:0)
19:40 Old Boys Jabłówko – Maja Trans Sped 1:8 (1:4)
20:15 Sołectwo Słębowo – Cieśla Dach 4:5 (2:3)

VI kolejka (27 listopada 2013)
18:30 Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 2:4 (0:2)
19:05 Cieśla Dach – Old Boys Jabłówko 9:2 (6:1)
19:40 Sami Swoi – Młodocin 2:2 (1:1)
20:15 Straż Pożarna – Sołectwo Słębowo 4:1 (1:1)

VII kolejka (4 grudnia 2013)
18:30 Old Boys Jabłówko – Sami Swoi 1:7 (1:4)
19:05 Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 4:3 (2:0)
19:40 Cieśla Dach – Straż Pożarna 2:3 (0:2)
20:15 Maja Trans Sped – Młodocin 5:4 (3:2)

VIII kolejka (8 stycznia 2014)
18:35 Old Boys Jabłówko – Sołectwo Słębowo 2:4 (2:2)
19:10 Straż Pożarna – Młodocin 5:2 (2:0)
19:45 Cieśla Dach – Księgarnia Pałucka 9:0 (3:0)
20:20 Sami Swoi – Maja Trans Sped 4:1 (2:1)

IX kolejka (15 stycznia 2014)
18:35 Księgarnia Pałucka – Sami Swoi 4:4 (1:2)
19:10 Old Boys Jabłówko – Straż Pożarna 0:13 (0:5)
19:45 Młodocin – Cieśla Dach 1:8 (0:5)
20:20 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 2:2 (2:0)

X kolejka (22 stycznia 2014)
18:35 Młodocin – Old Boys Jabłówko 2:2 (0:2)
19:10 Cieśla Dach – Maja Trans Sped 3:3 (2:2)
19:45 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 2:2 (0:2)
20:20 Straż Pożarna – Księgarnia Pałucka 4:5 (1:2)

XI kolejka (29 stycznia 2014)
18:35 Sołectwo Słębowo – Młodocin 1:2 (1:0)
19:10 Old Boys Jabłówko – Księgarnia Pałucka 4:5 (4:0)
19:45 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 2:2 (0:2)
20:20 Cieśla Dach – Sami Swoi 5:1 (1:0)

XII kolejka (19 lutego 2014)
18:35 Sami Swoi – Straż Pożarna 4:1 (2:1)
19:10 Księgarnia Pałucka – Młodocin 8:1 (4:0)
19:45 Maja Trans Sped – Old Boys Jabłówko 3:0 (1:0)
20:20 Cieśla Dach – Sołectwo Słębowo 3:1 (0:1)

XIII kolejka (26 lutego 2014)
18:35 Maja Trans Sped – Księgarnia Pałucka 5:1 (3:1)
19:10 Old Boys Jabłówko – Cieśla Dach 0:5 (0:2)
19:45 Młodocin – Sami Swoi 0:7 (0:1)
20:20 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 0:2 (0:1)

XIV kolejka (5 marca 2014)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Jabłówko 4:1 (1:1)
19:10 Księgarnia Pałucka – Sołectwo Słębowo 2:4 (2:0)
19:45 Straż Pożarna – Cieśla Dach 2:3 (1:1)
20:20 Młodocin – Maja Trans Sped 2:2 (0:1)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach 14 37 85:20 12 1 1
2. Sami Swoi
14 27 54:32 8 3 3
3. Maja Trans Sped
14 25 41:32 7 4 3
4. Straż Pożarna
14 25 48:31 8 1 5
5. Sołectwo Słębowo
14 20 36:36 6 2 6
6. Księgarnia Pałucka
14 13 43:67 4 1 9
7. Młodocin 14 10 22:57 2 4 8
8. Old Boys Jabłówko
14 2 21:75 0 2 12