Liga Piłki Halowej MOS Old Boys 2014/2015

Terminarz i wyniki

I kolejka (15 października 2014)
18:00 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 0:6 (0:3)
18:35 Maja Trans Sped – Trans-Bud 3:0 (3:0)
19:10 Straż Pożarna – Młodocin 3:2 (2:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 5:1 (0:1)
Pauza: Cieśla Dach

II kolejka (22 października 2014)
18:00 Młodocin – Sołectwo Słębowo 2:2 (1:1)
18:35 Trans-Bud – Straż Pożarna 1:5 (1:3)
19:10 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 1:2 (1:1)
19:45 Cieśla-Dach – Sami Swoi 8:4 (3:0)
Pauza: Księgarnia Pałucka

III kolejka (29 października 2014)
18:00 Księgarnia Pałucka – Młodocin 1:2 (1:2)
18:35 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin 1:5 (1:4)
19:10 Sołectwo Słębowo – Trans-Bud 2:1 (0:1)
19:45 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:4 (0:4)
Pauza: Sami Swoi

IV kolejka (5 listopada 2014)
18:00 Trans-Bud – Księgarnia Pałucka 6:2 (2:0)
18:35 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 0:0
19:10 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 2:0 (0:0)
19:45 Sami Swoi – Maja Trans Sped 1:4 (0:1)
Pauza: Młodocin

V kolejka (12 listopada 2014)
18:00 Straż Pożarna – Sami Swoi 0:3 (0:3)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 2:4 (1:1)
19:10 Księgarnia Pałucka – Old Boys Team Żnin 1:8 (1:3)
19:45 Młodocin – Trans-Bud 5:1 (3:0)
Pauza: Maja Trans Sped

VI kolejka (19 listopada 2014)
18:00 Old Boys Team Żnin – Młodocin 6:1 (3:0)
18:35 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 1:0 (0:0)
19:10 Cieśla-Dach – Księgarnia Pałucka 11:1 (6:0)
19:45 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 0:1 (0:1)
Pauza: Trans-Bud

VII kolejka (26 listopada 2014)
18:00 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 7:3 (1:0)
18:35 Księgarnia Pałucka – Sami Swoi 4:1 (0:0)
19:10 Młodocin – Cieśla-Dach 0:4 (0:4)
19:45 Trans-Bud – Old Boys Team Żnin 0:5 (0:2)
Pauza: Straż Pożarna

VIII kolejka (3 grudnia 2014)
18:00 Maja Trans Sped – Księgarnia Pałucka 3:0 (2:0)
18:35 Sami Swoi – Młodocin 1:2 (0:1)
19:10 Cieśla-Dach – Trans-Bud 7:1 (2:0)
19:45 Straż Pożarna – Sołectwo Słębowo 1:0 (0:0)
Pauza: Old Boys Team Żnin

IX kolejka (10 grudnia 2014)
18:00 Księgarnia Pałucka – Straż Pożarna 2:5 (2:1)
18:35 Młodocin – Maja Trans Sped 0:1 (0:0)
19:10 Trans-Bud – Sami Swoi 2:4 (1:2)
19:45 Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 2:2 (0:0)
Pauza: Sołectwo Słębowo

X kolejka (7 stycznia 2015)
18:00 Trans-Bud – Maja Trans Sped 0:6 (0:3)
18:35 Młodocin – Straż Pożarna 0:4 (0:1)
19:10 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 3:1 (1:0)
19:45 Księgarnia Pałucka – Sołectwo Słębowo 1:3 (0:0)
Pauza: Cieśla Dach

XI kolejka (14 stycznia 2015)
18:00 Sołectwo Słębowo – Młodocin 3:1 (2:0)
18:35 Straż Pożarna – Trans-Bud 2:1 (0:0)
19:10 Maja Trans Sped – Old Boys Team Żnin 3:7 (2:4)
19:45 Sami Swoi – Cieśla-Dach 0:6 (0:4)
Pauza: Księgarnia Pałucka

XII kolejka (21 stycznia 2015)
18:00 Trans-Bud – Sołectwo Słębowo 3:7 (1:3)
18:35 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped 4:2 (1:0)
19:10 Old Boys Team Żnin – Straż Pożarna 0:1 (0:1)
19:45 Młodocin – Księgarnia Pałucka 2:1 (1:1)
20:20 Puchar Liga MOS
Pauza: Sami Swoi

XIII kolejka (28 stycznia 2015)
18:00 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:3 (0:1)
18:35 Straż Pożarna – Cieśla-Dach 1:5 (1:3)
19:10 Sołectwo Słębowo – Old Boys Team Żnin 3:2 (0:1)
19:45 Księgarnia Pałucka – Trans-Bud 2:6 (0:2)
20:20 Puchar Liga MOS
Pauza: Młodocin

XIV kolejka (4 lutego 2015)
18:00 Sami Swoi – Straż Pożarna 1:3 (1:2)
18:35 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 1:6 (0:1)
19:10 Trans-Bud – Młodocin 4:2 (1:2)
19:45 Old Boys Team Żnin – Księgarnia Pałucka 15:3 (5:3)
Pauza: Maja Trans Sped

XV kolejka (11 lutego 2015)
18:00 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:1 (1:1)
18:35 Straż Pożarna – Maja Trans Sped 3:1 (1:0)
19:10 Księgarnia Pałucka – Cieśla-Dach 1:11 (1:2)
19:45 Młodocin – Old Boys Team Żnin 1:8 (0:2)
Pauza: Trans-Bud

XVI kolejka (4 marca 2015)
18:00 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 2:1 (0:0)
18:35 Cieśla-Dach – Młodocin 3:1 (3:0)
19:10 Sami Swoi – Księgarnia Pałucka 4:1 (1:0)
19:45 Old Boys Team Żnin – Trans-Bud 4:4 (2:2)
Pauza: Straż Pożarna

XVII kolejka (11 marca 2015)
18:00 Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 2:4 (2:2)
18:35 Młodocin – Sami Swoi 0:6 (0:1)
19:10 Trans-Bud – Cieśla-Dach 5:7 (2:3)
19:45 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 2:2 (1:2)
Pauza: Old Boys Team Żnin

XVIII kolejka (18 marca 2015)
18:00 Maja Trans Sped – Młodocin 8:1 (3:0)
18:35 Sami Swoi – Trans-Bud 2:3 (0:2)
19:10 Straż Pożarna – Księgarnia Pałucka 10:1 (5:0)
19:45 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 2:2 (1:1)
Pauza: Sołectwo Słębowo

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach 16 41 81:27 13 2 1
2. Straż Pożarna
16 34 42:27 11 1 4
3. Old Boys Team Żnin
16 31 74:25 9 4 3
4. Sołectwo Słębowo
16 28 44:23 8 4 4
5. Maja Trans Sped
16 27 44:35 9 0 7
6. Sami Swoi
16 19 34:43 6 1 9
7. Młodocin 16 16 21:48 5 1 10
8. Trans-Bud 16 13 38:65 3 1 12
9. Księgarnia Pałucka
16 3 24:96 1 0 15