Liga Piłki Halowej MOS Old Boys 2015/2016

Terminarz i wyniki

I kolejka (21 października 2015)
18:00 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 3:1 (1:1)
18:35 Frigo Logistics – Młodocin 7:1 (3:0)
19:10 Sami Swoi – Maja Trans Sped 3:2 (0:1)
19:45 Straż Pożarna – Budowlani 8:2 (3:1)
Pauza: Old Boys Wągrowiec

II kolejka (28 października 2015)
18:00 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 3:4 (1:2)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Budowlani 3:7 (1:1)
19:10 Młodocin – Sami Swoi 0:1 (0:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Frigo Logistics 2:2 (1:1)
Pauza: Cieśla-Dach

III kolejka (4 listopada 2015)
18:00 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 3:5 (0:2)
18:35 Cieśla-Dach – Old Boys Wągrowiec 3:2 (0:1)
19:10 Straż Pożarna – Młodocin 5:2 (3:0)
19:45 Budowlani– Maja Trans Sped 1:4 (1:1)
Pauza: Frigo Logistics

IV kolejka (18 listopada 2015)
18:00 Młodocin – Budowlani 2:2 (1:0)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Maja Trans Sped 1:5 (0:3)
19:10 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 2:4 (0:2)
19:45 Cieśla-Dach – Frigo Logistics 4:4 (0:3)
Pauza: Sami Swoi

V kolejka (25 listopada 2015)
18:00 Sami Swoi – Cieśla-Dach 5:3 (1:1)
18:35 Frigo Logistics – Old Boys Wągrowiec 7:2 (5:0)
19:10 Budowlani– Sołectwo Słębowo 2:4 (0:1)
19:45 Maja Trans Sped – Młodocin 4:1 (1:0)
Pauza: Straż Pożarna

VI kolejka (2 grudnia 2015)
18:00 Sami Swoi – Straż Pożarna 0:2 (0:1)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Sołectwo Słębowo 3:3 (1:0)
19:10 Frigo Logistics – Budowlani 5:4 (2:3)
19:45 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped 4:0 (1:0)
Pauza: Młodocin

VII kolejka (9 grudnia 2015)
18:00 Straż Pożarna – Frigo Logistics 3:2 (2:2)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Wągrowiec 4:2 (2:0)
19:10 Budowlani – Cieśla-Dach 0:6 (0:1)
19:45 Młodocin – Sołectwo Słębowo 2:7 (1:2)
Pauza: Maja Trans Sped

VIII kolejka (16 grudnia 2015)
18:00 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 4:3 (3:0)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Młodocin 1:4 (1:2)
19:10 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 5:1 (3:1)
19:45 Frigo Logistics – Sami Swoi 1:1 (0:0)
Pauza: Budowlani

IX kolejka (30 grudnia 2015)
18:00 Budowlani– Sami Swoi 2:3 (0:2)
18:35 Straż Pożarna – Old Boys Wągrowiec 2:2 (2:1)
19:10 Maja Trans Sped – Frigo Logistics 6:1 (3:1)
19:45 Młodocin – Cieśla-Dach 1:7 (0:3)
Pauza: Sołectwo Słębowo

X kolejka (13 stycznia 2016)
18:00 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 3:0 (0:0)
18:35 Frigo Logistics – Młodocin 14:1 (8:0)
19:10 Sami Swoi – Maja Trans Sped 4:2 (3:1)
19:45 Straż Pożarna – Budowlani 7:1 (2:1)
Pauza: Old Boys Wągrowiec

XI kolejka (3 lutego 2016)
18:00 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 0:1 (0:1)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Budowlani 3:3 (0:3)
19:10 Młodocin – Sami Swoi 1:2 (1:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – Frigo Logistics 0:2 (0:1)
Pauza: Cieśla-Dach

XII kolejka (10 lutego 2016)
18:00 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 5:2 (3:1)
18:35 Cieśla-Dach – Old Boys Wągrowiec 7:4 (4:1)
19:10 Straż Pożarna – Młodocin 3:2 (0:0)
19:45 Budowlani– Maja Trans Sped 3:4 (1:3)
Pauza: Frigo Logistics

XIII kolejka (17 lutego 2016)
18:00 Młodocin – Budowlani 2:4 (0:2)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Maja Trans Sped 4:9 (2:6)
19:10 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 0:1 (0:1)
19:45 Cieśla-Dach – Frigo Logistics 5:2 (3:1)
Pauza: Sami Swoi

XIV kolejka (24 lutego 2016)
18:00 Frigo Logistics – Old Boys Wągrowiec 7:2 (3:1)
18:35 Sami Swoi – Cieśla-Dach 2:9 (0:3)
19:10 Straż Pożarna – Old Boys Wągrowiec 2:2 (2:1)
19:45 Maja Trans Sped – Młodocin 4:1 (3:0)
20:20 Budowlani– Sołectwo Słębowo 1:6 (0:1)

XV kolejka (2 marca 2016)
18:00 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped 9:1 (4:1)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Sołectwo Słębowo 3:6 (0:2)
19:10 Frigo Logistics – Budowlani 3:1 (2:0)
19:45 Sami Swoi – Straż Pożarna 5:1 (2:0)
Pauza: Młodocin

XVI kolejka (9 marca 2016)
18:00 Straż Pożarna – Frigo Logistics 1:3 (1:1)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Wągrowiec 8:4 (4:2)
19:10 Budowlani – Cieśla-Dach 4:6 (2:2)
19:45 Młodocin – Sołectwo Słębowo 1:4 (0:1)
Pauza: Maja Trans Sped

XVII kolejka (16 marca 2016)
18:00 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 4:0 (0:0)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Młodocin 3:0 (0:0)
19:10 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 5:4 (1:1)
19:45 Frigo Logistics – Sami Swoi 3:3 (1:2)
Pauza: Budowlani

XVIII kolejka (23 marca 2016)
18:00 Budowlani – Sami Swoi 1:5 (1:2)
18:35 Straż Pożarna – Old Boys Wągrowiec 3:1 (0:0)
19:10 Maja Trans Sped – Frigo Logistics 1:5 (0:3)
19:45 Młodocin – Cieśla-Dach 3:11 (1:6)
Pauza: Sołectwo Słębowo

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach 16 43 89:34 14 1 1
2. Sami Swoi
16 35 54:40 11 2 3
3. Straż Pożarna
16 34 50:35 11 1 4
4. Frigo Logistics
16 31 68:37 9 4 3
5. Sołectwo Słębowo
16 26 50:39 8 2 6
6. Maja Trans Sped
16 21 48:50 7 0 9
7. Budowlani 16 8 38:71 2 2 12
8. Old Boys Wągrowiec 16 6 41:78 1 3 12
9. Młodocin 16 4 21:82 1 1 14