Liga Piłki Halowej MOS Old Boys 2017/2018

Terminarz i wyniki

I kolejka (15 listopada 2017)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 3:2 (1:2)
18:35 Budowlani – Straż Pożarna 2:6 (0:2)
19:10 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 2:8 (1:3)
19:45 Sołectwo Słębowo – Old Boys Team Żnin 2:0 (0:0)
Sami Swoi pauzują.

II kolejka (22 listopada 2017)
18:00 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:3 (2:1)
18:35 Cieśla-Dach – Budowlani 10:4 (8:1)
19:10 Straż Pożarna – Młodocin 6:3 (4:1)
19:45 Old Boys Team Żnin – Ubezpieczeni 5:3 (2:2)
Sołectwo Słębowo pauzuje.

III kolejka (29 listopada 2017)
18:00 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 3:3 (2:2)
18:35 Straż Pożarna – Ubezpieczeni 7:0 (3:0)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 8:2 (3:0)
19:45 Sami Swoi – Młodocin 8:1 (5:0)
Old Boys Team Żnin pauzują.

IV kolejka (6 grudnia 2017)
18:00 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin 1:4 (0:1)
18:35 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:2 (0:0)
19:10 Sami Swoi – Ubezpieczeni 3:0 walkower
19:45 Młodocin – Budowlani 0:2 (0:0)
Cieśla-Dach pauzuje.

V kolejka (13 grudnia 2017)
18:00 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:4 (0:2)
18:35 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 3:0 (2:0)
19:10 Ubezpieczeni – Młodocin 1:2 (1:0)
19:45 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 6:2 (3:1)
Budowlani pauzują.

VI kolejka (20 grudnia 2017)
18:00 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 2:8 (0:3)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 4:3 (1:1)
19:10 Młodocin – Sołectwo Słębowo 2:2 (2:0)
19:45 Budowlani – Ubezpieczeni 2:2 (0:1)
Straż Pożarna pauzuje.

VII kolejka (27 grudnia 2017)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 8:3 (5:1)
18:35 Old Boys Team Żnin – Młodocin 8:1 (2:0)
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi 3:3 (1:1)
19:45 Straż Pożarna – Maja Trans Sped 4:1 (2:1)
Ubezpieczeni pauzują.

VIII kolejka (3 stycznia 2018)
18:00 Sami Swoi – Straż Pożarna 5:2 (2:0)
18:35 Młodocin – Cieśla-Dach 1:14 (0:3)
19:10 Budowlani – Old Boys Team Żnin 1:5 (0:1)
19:45 Ubezpieczeni – Sołectwo Słębowo 5:6 (2:3)
Maja Trans Sped pauzuje.

IX kolejka (10 stycznia 2018)
18:00 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 4:2 (3:1)
18:35 Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 0:3 (0:2)
19:10 Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 2:2 (1:0)
19:45 Budowlani – Sami Swoi 2:5 (2:2)
Młodocin pauzuje.

X kolejka (17 stycznia 2018)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 3:5 (1:3)
18:35 Budowlani – Straż Pożarna 2:3 (1:0)
19:10 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 3:6 (2:4)
19:45 Sołectwo Słębowo – Old Boys Team Żnin 2:3 (0:1)
Sami Swoi pauzują.

XI kolejka (24 stycznia 2018)
18:00 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:2 (0:0)
18:35 Cieśla-Dach – Budowlani 8:0 (4:0)
19:10 Straż Pożarna – Młodocin 3:2 (3:1)
19:45 Old Boys Team Żnin – Ubezpieczeni 5:4 (4:4)
Sołectwo Słębowo pauzuje.

XII kolejka (31 stycznia 2018)
18:00 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:9 (1:2)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 5:2 (2:2)
19:10 Młodocin – Sołectwo Słębowo 2:10 (1:3)
19:45 Budowlani – Ubezpieczeni 2:1 (1:1)
Straż Pożarna pauzuje.

XIII kolejka (7 lutego 2018)
18:00 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin 3:2 (2:0)
18:35 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:3 (0:0)
19:10 Sami Swoi – Ubezpieczeni 4:1 (2:0)
19:45 Młodocin – Budowlani 2:4 (0:1)
Cieśla-Dach pauzuje.

XIV kolejka (28 lutego 2018)
18:00 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:1 (0:0)
18:35 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 6:2 (1:0)
19:10 Ubezpieczeni – Młodocin 3:2 (2:0)
19:45 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 3:3 (2:1)
Budowlani pauzują.

XV kolejka (7 marca 2018)
18:00 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 6:0 (4:0)
18:35 Straż Pożarna – Ubezpieczeni 5:7 (1:6)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 2:3 (1:2)
19:45 Sami Swoi – Młodocin 10:1 (6:0)
Old Boys Team Żnin pauzują.

XVI kolejka (14 marca 2018)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 7:0 (3:0)
18:35 Old Boys Team Żnin – Młodocin 8:1 (5:0)
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi 5:3 (2:2)
19:45 Straż Pożarna – Maja Trans Sped 0:0
Ubezpieczeni pauzują.

XVII kolejka (22 marca 2018)
18:00 Sami Swoi – Straż Pożarna 4:1 (2:0)
18:35 Młodocin – Cieśla-Dach 2:11 (1:6)
19:10 Budowlani – Old Boys Team Żnin 5:7 (0:1)
19:45 Ubezpieczeni – Sołectwo Słębowo 2:5 (1:2)
Maja Trans Sped pauzuje.

XVIII kolejka (27 marca 2018)
Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 4:3 (3:1)
Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 5:4 (2:3)
Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 0:3 (0:1)
Budowlani – Sami Swoi 0:7 (0:5)
Młodocin pauzuje.

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Sami Swoi
16 41 70:26 13 2 1
2. Cieśla-Dach
16 39 106:33 12 3 1
3. Sołectwo Słębowo
16 33 56:35 10 3 3
4. Old Boys Team Żnin
16 33 62:34 11 0 5
5. Straż Pożarna
16 23 51:49 7 2 7
6. Budowlani
16 13 34:81 4 1 11
7. Maja Trans Sped
16 11 32:53 3 2 11
8. Ubezpieczeni
16 8 36:67 2 2 12
9. Młodocin 16 7 27:98 2 1 13