Liga Piłki Halowej MOS Old Boys 2019/2020

Terminarz i wyniki

I kolejka (9 października 2019)
18:00 Sami Swoi – Chomętowo 8:0 (3:0)
18:35 Bahama Szubin – Darko Konstrukcje 8:1 (4:1)
19:10 Passio Team – Maja Trans Sped 3:2 (0:1)
19:45 Dobrowolski Łabiszyn – Straż Pożarna 0:3 walkower
20:20 Marcus Chodaki – Sołectwo Słębowo 2:3 (2:3)
20:55 Cieśla-Dach – Stanbud 1:6 (0:1)

II kolejka (16 października 2019)
18:00 Chomętowo – Stanbud 1:6 (1:1)
18:35 Maja Trans Sped – Dobrowolski Łabiszyn 2:4 (2:2)
19:10 Straż Pożarna – Marcus Chodaki 2:3 (0:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:4 (2:3)
20:20 Darko Konstrukcje – Passio Team 2:4 (1:2)
20:55 Sami Swoi – Bahama Szubin 2:3 (1:1)

III kolejka (23 października 2019)
18:00 Stanbud – Sołectwo Słębowo 4:4 (3:2)
18:35 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 3:2 (3:2)
19:10 Passio Team – Sami Swoi 5:4 (1:1)
19:45 Bahama Szubin – Chomętowo 5:1 (1:1)
20:20 Dobrowolski Łabiszyn – Darko Konstrukcje 0:3 walkower
20:55 Marcus Chodaki – Maja Trans Sped 4:2 (0:0)

IV kolejka (30 października 2019)
18:00 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:3 (0:2)
18:35 Straż Pożarna – Stanbud 1:1 (0:0)
19:10 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 1:4 (0:2)
19:45 Darko Konstrukcje – Marcus Chodaki 1:7 (1:4)
20:20 Bahama Szubin – Passio Team 6:1 (2:1)
20:55 Sami Swoi – Dobrowolski Łabiszyn 3:0 walkower

V kolejka (6 listopada 2019)
18:00 Dobrowolski Łabiszyn – Bahama Szubin 3:3 (1:1)
18:35 Stanbud – Maja Trans Sped 2:3 (2:1)
19:10 Passio Team – Chomętowo 6:2 (2:1)
19:45 Marcus Chodaki – Sami Swoi 4:6 (1:3)
20:20 Cieśla-Dach – Darko Konstrukcje 4:1 (1:1)
20:55 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 2:1 (1:0)

VI kolejka (13 listopada 2019)
18:00 Darko Konstrukcje – Stanbud 3:7 (1:2)
18:35 Chomętowo – Straż Pożarna 0:7 (0:0)
19:10 Bahama Szubin – Marcus Chodaki 5:4 (2:2)
19:45 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 4:2 (2:0)
20:20 Sami Swoi – Cieśla-Dach 1:5 (0:3)
20:55 Passio Team – Dobrowolski Łabiszyn 5:3 (3:2)

VII kolejka (20 listopada 2019)
18:00 Stanbud – Sami Swoi 1:2 (0:0)
18:35 Dobrowolski Łabiszyn – Chomętowo 11:2 (5:1)
19:10 Marcus Chodaki – Passio Team 3:3 (1:0)
19:45 Straż Pożarna – Maja Trans Sped 1:2 (1:1)
20:20 Sołectwo Słębowo – Darko Konstrukcje 4:2 (1:1)
20:55 Cieśla-Dach – Bahama Szubin 1:5 (0:1)

VIII kolejka (27 listopada 2019)
18:00 Bahama Szubin – Stanbud 5:4 (2:2)
18:35 Darko Konstrukcje – Straż Pożarna 2:3 (0:2)
19:10 Dobrowolski Łabiszyn – Marcus Chodaki 5:2 (2:0)
19:45 Chomętowo – Maja Trans Sped 0:4 (0:1)
20:20 Passio Team – Cieśla-Dach 3:3 (0:2)
20:55 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 3:2 (2:2)

IX kolejka (4 grudnia 2019)
18:00 Straż Pożarna – Sami Swoi 0:1 (0:1)
18:35 Stanbud – Passio Team 5:3 (0:2)
19:10 Maja Trans Sped – Darko Konstrukcje 4:1 (3:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Bahama Szubin 1:4 (1:2)
20:20 Cieśla-Dach – Dobrowolski Łabiszyn 7:4 (3:1)
20:55 Marcus Chodaki – Chomętowo 4:1 (1:0)

X kolejka (11 grudnia 2019)
18:00 Passio Team – Sołectwo Słębowo 1:2 (1:0)
18:35 Dobrowolski Łabiszyn – Stanbud 2:5 (2:2)
19:10 Sami Swoi – Maja Trans Sped 4:0 (3:0)
19:45 Bahama Szubin – Straż Pożarna 9:3 (4:0)
20:20 Marcus Chodaki – Cieśla-Dach 3:4 (2:1)
20:55 Chomętowo – Darko Konstrukcje 0:2 (0:1)

XI kolejka (18 grudnia 2019)
18:00 Stanbud – Marcus Chodaki 3:5 (3:2)
18:35 Darko Konstrukcje – Sami Swoi 2:10 (0:5)
19:10 Cieśla-Dach – Chomętowo 5:1 (2:0)
19:45 Maja Trans Sped – Bahama Szubin 0:6 (0:1)
20:20 Sołectwo Słębowo – Dobrowolski Łabiszyn 3:6 (0:3)
20:55 Straż Pożarna – Passio Team 5:5 (2:2)

XII kolejka (8 stycznia 2020)
18:00 Sami Swoi – Chomętowo 6:1 (2:1)
18:35 Bahama Szubin – Darko Konstrukcje 9:1 (3:0)
19:10 Passio Team – Maja Trans Sped 1:1 (0:1)
19:45 Dobrowolski Łabiszyn – Straż Pożarna 5:4 (2:1)
20:20 Marcus Chodaki – Sołectwo Słębowo 0:4 (0:2)
20:55 Cieśla-Dach – Stanbud 3:2 (3:1)

XIII kolejka (15 stycznia 2020)
18:00 Chomętowo – Stanbud 1:8 (1:0)
18:35 Maja Trans Sped – Dobrowolski Łabiszyn 1:6 (1:0)
19:10 Straż Pożarna – Marcus Chodaki 2:3 (0:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 1:7 (1:4)
20:20 Darko Konstrukcje – Passio Team 1:9 (1:3)
20:55 Sami Swoi – Bahama Szubin 2:11 (0:4)

XIV kolejka (22 stycznia 2020)
18:00 Stanbud – Sołectwo Słębowo 9:2 (5:0)
18:35 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 5:3 (2:0)
19:10 Passio Team – Sami Swoi 3:3 (2:2)
19:45 Bahama Szubin – Chomętowo 7:2 (2:1)
20:20 Dobrowolski Łabiszyn – Darko Konstrukcje 7:0 (2:0)
20:55 Marcus Chodaki – Maja Trans Sped 6:1 (4:0)

XV kolejka (12 lutego 2020)
18:00 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 3:5 (2:3)
18:35 Straż Pożarna – Stanbud 5:2 (2:2)
19:10 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 0:3 walkower
19:45 Darko Konstrukcje – Marcus Chodaki 1:4 (0:1)
20:20 Bahama Szubin – Passio Team 6:5 (0:2)
20:55 Sami Swoi – Dobrowolski Łabiszyn 3:1 (3:0)

XVI kolejka (19 lutego 2020)
18:00 Dobrowolski Łabiszyn – Bahama Szubin 3:8 (2:2)
18:35 Stanbud – Maja Trans Sped 3:1 (1:0)
19:10 Passio Team – Chomętowo 8:4 (3:2)
19:45 Marcus Chodaki – Sami Swoi 2:4 (1:1)
20:20 Cieśla-Dach – Darko Konstrukcje 9:2 (4:1)
20:55 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 0:5 (0:1)

XVII kolejka (26 lutego 2020)
18:00 Darko Konstrukcje – Stanbud 0:7 (0:2)
18:35 Chomętowo – Straż Pożarna 1:3 (0:0)
19:10 Bahama Szubin – Marcus Chodaki 2:3 (0:0)
19:45 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 4:1 (2:1)
20:20 Sami Swoi – Cieśla-Dach 1:3 (0:3)
20:55 Passio Team – Dobrowolski Łabiszyn 2:4 (0:2)

XVIII kolejka (4 marca 2020)
18:00 Stanbud – Sami Swoi 7:2 (3:0)
18:35 Dobrowolski Łabiszyn – Chomętowo 8:1 (5:0)
19:10 Marcus Chodaki – Passio Team 5:4 (2:3)
19:45 Straż Pożarna – Maja Trans Sped 3:4 (2:2)
20:20 Sołectwo Słębowo – Darko Konstrukcje 4:2 (2:2)
20:55 Cieśla-Dach – Bahama Szubin 5:3 (3:1)

XIX kolejka (11 marca 2020)
18:00 Bahama Szubin – Stanbud 6:5 (2:4)
18:35 Darko Konstrukcje – Straż Pożarna 1:4 (0:3)
19:10 Dobrowolski Łabiszyn – Marcus Chodaki 1:4 (0:3)
19:45 Chomętowo – Maja Trans Sped 2:4 (1:1)
20:20 Passio Team – Cieśla-Dach 0:3 walkower
20:55 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 7:0 (1:0)

XX kolejka (18 marca 2020)
18:00 Straż Pożarna – Sami Swoi ODWOŁANY
18:35 Stanbud – Passio Team ODWOŁANY
19:10 Maja Trans Sped – Darko Konstrukcje ODWOŁANY
19:45 Sołectwo Słębowo – Bahama Szubin ODWOŁANY
20:20 Cieśla-Dach – Dobrowolski Łabiszyn ODWOŁANY
20:55 Marcus Chodaki – Chomętowo ODWOŁANY

XXI kolejka (25 marca 2020)
18:00 Passio Team – Sołectwo Słębowo ODWOŁANY
18:35 Dobrowolski Łabiszyn – Stanbud ODWOŁANY
19:10 Sami Swoi – Maja Trans Sped ODWOŁANY
19:45 Bahama Szubin – Straż Pożarna ODWOŁANY
20:20 Marcus Chodaki – Cieśla-Dach ODWOŁANY
20:55 Chomętowo – Darko Konstrukcje ODWOŁANY

XXII kolejka (1 kwietnia 2020)
18:00 Stanbud – Marcus Chodaki ODWOŁANY
18:35 Darko Konstrukcje – Sami Swoi ODWOŁANY
19:10 Cieśla-Dach – Chomętowo ODWOŁANY
19:45 Maja Trans Sped – Bahama Szubin ODWOŁANY
20:20 Sołectwo Słębowo – Dobrowolski Łabiszyn ODWOŁANY
20:55 Straż Pożarna – Passio Team ODWOŁANY

 

W związku z trwającą od marca pandemią koronawirusa Miejski Ośrodek Sportu w Żninie podjął decyzję o zakończeniu sezonu po rozegraniu 19 kolejek. Nie odbyły się ostatnie trzy serie spotkań, a za wyniki końcowe uznano aktualną tabelę.

Aktualna tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Bahama Szubin 19 49 111:47 16 1 2
2. Cieśla-Dach 19 49 80:45 16 1 2
3. Sami Swoi 19 37 72:50 12 1 6
4. Marcus Chodaki 19 34 68:53 11 2 6
5. Stanbud Mundurowi 19 32 87:49 10 2 7
6. Dobrowolski Łabiszyn 19 28 73:61 9 1 9
7. Passio Team 19 26 71:64 7 5 7
8. Maja Trans Sped 19 25 43:57 8 1 10
9. Sołectwo Słębowo 19 25 39:62 7 1 11
10. Straż Pożarna 19 23 58:49 7 2 10
11. Darko Konstrukcje 19 6 27:100 2 0 17
12. Chomętowo 19 0 20:109 0 0 19