Mistrzostwa Żnina w nordic walking 2016

21 maja 2016

Dystans marszu: 7,5 km (dzieci 2,5 km)
Liczba uczestników: 47 (24 mężczyzn, 23 kobiety)
Liczba kategorii: 7 (3 mężczyzn, 3 kobiet i 1 łączona dla dzieci)

MĘŻCZYŹNI

16-35 lat
1. Krystian Ćwikliński (Łabiszyn) – 49:49
2. Arkadiusz Suchomski (Sępólno Krajeńskie) – 53:17
3. Kamil Więcek (Sępólno Krajeńskie) – 53:18
4. Mariusz Szwed (Żnin) – 1:03:43

36-50 lat
1. Robert Adamski (Luboń) – 46:29
2. Robert Krzyżanowski (Bydgoszcz) – 47:46
3. Piotr Brokos (Barcin) – 48:05
4. Michał Paś (Szelejewo) – 48:25
5. Maciej Książkiewicz (Gąsawa) – 54:37
6. Piotr Salomon (Podgórzyn) – 1:03:59
7. Janusz Ropalski (Mogilno) – 1:05:02

Powyżej 50 lat
1. Jan Stanisławski (Poznań) – 47:40
2. Karol Stawniak (Żnin) – 52:05
3. Jerzy Buczkowski (Żnin) – 53:07
4. Wiesław Głowacki (Mogilno) – 53:19
5. Bronisław Bonek (Łabiszyn) – 53:29
6. Jacek Urban (Leszno) – 57:58
7. Jarosław Kaczmarek (Szczutki) – 1:00:28

KOBIETY

16-35 lat
1. Anna Kułakowska (Bydgoszcz) – 52:05
2. Sandra Szymczak (Szubin) – 52:50

36-50 lat
1. Agnieszka Mielecka (Gąsawa) – 46:29
2. Joanna Zwolankiewicz (Gąsawa) – 58:02
3. Małgorzata Ropalska (Mogilno) – 58:35
4. Emilia Batkowska (Podgórzyn) – 58:58
5. Katarzyna Paś (Gniezno) – 1:00:10
6. Maria Leszczyńska (Szubin) – 1:00:28
7. Małgorzta Rutkowska (Podgórzyn) – 1:02:02
8. Katarzyna Sulecka (Żnin) – 1:03:59
9. Agnieszka Leśniewska (Żnin) – 1:04:59
10. Anna Walczak (Mogilno) – 1:05:02

Powyżej 50 lat
1. Katarzyna Sieradzka (Leszno) – 54:20
2. Danuta Kulik (Żnin) – 58:12
3. Zofia Kaczmarek (Szczutki) – 59:24
4. Grażyna Prałat (Żakowo) – 1:00:47
5. Anna Strzelecka (Żnin) – 1:02:03
6. Mariola Wiśniewska (Leszno) – 1:04:26
7. Barbara Ciuper (Żnin) – 1:07:38
    Barbara Chęś (Januszkowo) – 1:07:38
    Łucja Kausa (Januszkowo) – 1:07:38

DZIECI DO LAT 15

1. Kacper Stawicki (Mierucin) – 15:20
2. Kacper Mazurkiewicz (Parlinek) – 16:20
3. Dominik Nowakowski (Parlinek) – 16:42
4. Filip Boiński (Parlinek) – 16:58
5. Adam Boiński (Parlinek) – 17:20
6. Karol Mulżyński (Parlinek) – 17:21
7. Marta Krojniak (Parlinek) – 19:10
8. Aleksandra Mikulska (Dąbrowa) – 19:57
    Olga Drajem (Parlinek) – 19:57