Mistrzostwa Żnina w nordic walking 2017

20 maja 2017

Dystans marszu: 7,5 km (2,5 km dla dzieci)
Liczba uczestników: 62 (24 mężczyzn i 38 kobiet)
Liczba kategorii: 7 (po 3 dla kobiet i mężczyzn, 1 łączona dla dzieci)

MĘŻCZYŹNI

16-35 lat
1. Kacper Stawicki (Mierucin) – 00:44:57
2. Dominik Nowakowski (Parlinek) – 00:45:47
3. Dawid Kołodziejski (Żnin) – 00:46:48
4. Marcin Niewolski (Żnin) – 00:48:02

36-50 lat
1. Robert Adamski (Luboń) – 00:45:55
2. Sławomir Rosadziński (Leszno) – 00:47:52
3. Piotr Brokos (Barcin) – 00:48:44
4. Leszek Więcaszek (Bydgoszcz) – 00:52:24
5. Daniel Jaszczerski (Bydgoszcz) – 00:55:51
6. Łukasz Kaniewski (Bydgoszcz) – 00:59:24
7. Maciej Sobański (Gniezno) – 01:06:05
8. Maciej Książkiewicz (Gąsawa) – nie ukończył
9. Michał Paś (Gniezno) – nie ukończył

Powyżej 50 lat
1. Jan Stanisławski (Poznań) – 00:49:17
2. Karol Stawniak (Żnin) – 00:50:46
3. Jerzy Buczkowski (Żnin) – 00:50:59
4. Jarosław Kaczmarek (Szczutki) – 00:56:08
5. Jacek Urban (Azymut Lipno) – 00:56:19
6. Dariusz Urbanowicz (Białe Błota) – 00:57:35
7. Jacek Małkiewicz (Solec Kujawski) – 00:57:37
8. Jarosław Kęczkowski (Gniezno) – 01:02:35
9. Jan Kulczycki (Gdańsk) – 01:02:51
10. Ziemowit Ranke (Stoki) – 01:03:42

KOBIETY

16-35 lat
1. Maria Walczak (Żnin) – 00:53:38
2. Arleta Fijor (Toruń) – 00:58:50
3. Karolina Bogusiewicz (Poznań) – 00:59:33

36-50 lat
1. Agnieszka Mielecka (Gąsawa-Drewno) – 00:45:46
2. Agnieszka Kędzierska (Trzemeszno) – 00:49:17
3. Kamila Kolberg (Zieleń) – 00:50:54
4. Marzena Stankowska (Trzemeszno) – 00:52:43
5. Joanna Zwolenkiewicz (Godawy) – 00:53:38
6. Katarzyna Paś (Gniezno) – 00:53:52
7. Katarzyna Szybczyńska (Gąsawa) – 00:54:54
8. Angelika Płachcińska (Trzemeszno) – 00:55:02
9. Małgorzata Szczudlik (Trzemeszno) – 00:55:55
10. Agnieszka Grzechowiak (Żnin) – 00:57:47
11. Justyna Zwierzykowska (Bydgoszcz) – 00:58:23
12. Iwona Wiśniewska (Trzemeszno) – 00:58:25
13. Alicja Kaniewska (Bydgoszcz) – 00:59:24
14. Magdalena Gaczkowska-Książkiewicz (Gąsawa) – 01:01:38
15. Monika Prosianowska (Janowiec Wielkopolski) – 01:01:38
16. Ewa Nowakowska (Bydgoszcz) – 01:02:47
17. Katarzyna Sulecka (Żnin) – 01:02:55
18. Maria Sobańska (Gniezno) – 01:06:05

Powyżej 50 lat
1. Katarzyna Sieracka (Azymut Lipno) – 00:53:23
2. Zofia Kaczmarek (Szczutki) – 00:55:11
3. Barbara Ziegler (Azymut Lipno) – 00:57:58
4. Iwona Łaniecka von Gierschewski (Trzemeszno) – 00:59:02
5. Danuta Grzegorek (Trzemeszno) – 00:59:02
6. Wanda Stawniak (Żnin) – 01:01:25
7. Barbara Kęczkowska (Gniezno) – 01:02:35
8. Barbara Jasińska (Stoki) – 01:07:15
9. Mariola Wiśniewska (Azymut Lipno) – 01:08:45
10. Brygida Graczyk (Brzoza) – 01:08:45

DZIECI DO LAT 15

1. Kacper Mazurkiewicz (Parlinek) – 00:16:25
2. Julia Dados (Parlinek) – 00:17:02
3. Maria Krojniak (Dąbrowa) – 00:18:38
4. Olga Drajem (Parlinek) – 00:19:20
5. Karolina Klemens (Sucharzewo) – 00:19:27
6. Aleksandra Mikulska (Dąbrowa) – 00:19:30
7. Agata Rus (Żnin) – 00:20:39
8. Natalia Klemens (Sucharzewo) – 00:20:42