Mistrzostwa Żnina w nordic walking 2019

25 maja 2019

Dystans marszu: 7,5 km (2,5 km dla dzieci)
Liczba uczestników: 76 (28 mężczyzn i 48 kobiet)
Liczba kategorii: 7 (po 3 dla kobiet i mężczyzn, 1 łączona dla dzieci)

MĘŻCZYŹNI

16-35 lat
1. Kacper Stawicki (NSP Parlin) – 00:42:10
2. Dominik Nowakowski (NSP Parlin) – 00:45:54
3. Kacper Mazurkiewicz (NSP Parlin) – 00:48:36
4. Oskar Kaszuba (NSP Parlin) – 00:51:35
5. Radosław Sosiński (TRIBA BOSiR Barcin) – 00:52:41

36-50 lat
1. Grzegorz Nowak (Piechcin) – 00:47:19
2. Tomasz Grzechowiak (Żnin) – 00:51:07
3. Henryk Tomaszewski (Tuczno) – 00:59:36

Powyżej 50 lat
1. Piotr Orywał (Poznań) – 00:45:55
2. Jerzy Buczkowski (Żnin) – 00:49:08
3. Karol Stawniak (Żnin) – 00:51:46
4. Antoni Sikora (Pniewy) – 00:52:10
5. Paweł Felcyn (Gorzyce) – 00:52:48
6. Jarosław Kaczmarek (Szczutki) – 00:55:11
7. Wojciech Kubiak (Żnin) – 00:56:19
8. Jacek Urban (Leszno) – 00:59:54
9. Tomasz Statnik (Biedrusko) – 00:59:56

KOBIETY

16-35 lat
1. Natalia Grzechowiak (Wągrowiec) – 00:53:45
2. Laura Dombek (NSP Parlin) – 00:54:05
3. Agata Jędryczka (Kijkowa Kcynia) – 00:56:28
4. Paulina Czudżak (Kijkowa Kcynia) – 00:56:29
5. Karolina Klemens (NSP Parlin) – 01:00:09
6. Maria Krojniak (NSP Parlin) – 01:00:10
7. Olga Drajem (NSP Parlin) – 01:00:42
8. Aneta Figiela (Szczepanowo) – 01:00:48
9. Arleta Samulska (Krzekotowo) – 01:00:49
10. Hanna Komorowska (Kijkowa Kcynia) – 01:01:19
11. Klaudia Adamarek (NSP Parlin) – 01:01:30
12. Manuela Nowakowska (Parlinek) – 01:02:10
13. Joanna Godurkiewicz (Parlinek) – 01:02:11

36-50 lat
1. Anna Janicka (Dąbrowa) – 00:49:35
2. Joanna Zwolenkiewicz (Godawy) – 00:52:00
3. Ewa Hałas Kijkowa (Kcynia) – 00:52:40
4. Mariola Szydełko (Kijkowa Kcynia) – 00:52:50
5. Anna Marciniak (Kijkowa Kcynia) – 00:54:35
6. Anna Felcyn (Gorzyce) – 00:54:48
7. Agnieszka Grzechowiak (Żnin) – 00:55:10
8. Katarzyna Paszkiet (Kijkowa Kcynia) – 00:56:21
9. Aleksandra Jach (Wapno) – 00:57:08
10. Katarzyna Szybczyńska (Gąsawa) – 00:57:19
11. Aleksandra Orywał (Poznań) – 00:57:50
12. Magdalena Domieracka (Mokre) – 00:59:28
13. Alina Polowiec (Kijkowa Kcynia) – 01:01:18
14. Emilia Ficek (Kijkowa Kcynia) – 01:02:18
15. Alicja Kaniewska (Kijkowa Kcynia) – 01:02:20
16. Izabela Krojniak (Dąbrowa) – 01:02:37

Powyżej 50 lat
1. Katarzyna Sieradzka (Leszno) – 00:52:36
2. Zofia Kaczmarek (Szczutki) – 00:54:55
3. Anna Kubiak (Żnin) – 00:57:38
4. Genowedfa Statnik (Biedrusko) – 00:58:50
5. Ewa Sośnicka (Sucharzewo) – 01:02:37
6. Mariola Wiśniewska (Leszno) – 01:06:33
7. Maria Iglińska (Lipno / Goniembice) – 01:06:34

DZIECI DO LAT 15

1. Jan Janicki (Dąbrowa) – 15:10.30
2. Bartosz Dados (NSP Parlin) – 15:10.32
3. Szymon Ortmann (NSP Parlin) – 16:33.00
4. Konrad Jach (Wapno) – 17:16.00
5. Wiktoria Domieracka (Mokre) – 17:54.00
6. Daniel Ortmann (NSP Parlin) – 18:42.00
7. Vanessa Nowakowska (NSP Parlin) – 18:46.00
8. Oliwier Jach (Wapno) – 18:59.00
9. Michał Ortmann (NSP Parlin) – 19:29.00
10. Emilia Madecka (NSP Parlin) – 19:44.00
11. Natalia Klemens (NSP Parlin) – 19:45.00
12. Ewa Chodoń (NSP Parlin) – 19:48.00
13. Weronika Wysocka (NSP Parlin) – 19:55.00
14. Karolina Kaźmierczak (NSP Parlin) – 20:13.00
15. Miłosz Szymocha (NSP Parlin) – 20:21.00
16. Oliwier Wiśniewski (NSP Parlin) – 20:24.00
17. Mateusz Mielcarek (NSP Parlin) – 20:53.00
18. Izabela Myller (NSP Parlin) – 20:54.00
19. Julia Barańska (NSP Parlin) – 21:31.00
20. Joanna Barańska (NSP Parlin) – 21:33.00
21. Amelia Mulżyńska (NSP Parlin) – 21:37.00
22. Maciej Nowak (NSP Parlin) – 22:03.00
23. Dominika Lidmann (NSP Parlin) – 24:40.00