Mistrzostwa Żnina w siatkówce plażowej mikstów i kobiet 2022

Punktualnie o 8:45 zebranych uczestników powitał Dawid Kolasa – Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Promocji i Turystyki Gminy Żnin. W turnieju siatkówki plażowej wzięło udział 12 par mikstów m.in. ze Żnina, Poznania czy Bydgoszczy.
 
Uczestników podzielono na cztery grupy po 3 pary w każdej. W grupach rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym a dwie najlepsze pary awansowały do ćwierćfinału. Od ćwierćfinałów rozgrywki toczyły się systemem pucharowym.
 
Nagrody w turnieju :
– Za miejsce I – voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w Centrum Sportów Wodnych w Żninie oraz statuetka (dla każdej osoby z pary)
– Za miejsce II – voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Centrum Sportów Wodnych w Żninie oraz statuetka (dla każdej osoby z pary)
– Za miejsce III – voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w Centrum Sportów Wodnych w Żninie oraz statuetka (dla każdej osoby z pary)
– Za miejsce IV – voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Centrum Sportów Wodnych w Żninie (dla każdej osoby z pary)
Pary, które odpadły w ćwierćfinałach – voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w Centrum Sportów Wodnych w Żninie (dla każdej osoby z pary)
Organizator imprezy – Miejski Ośrodek Sportu w Żninie
Współorganizatorzy:
 
Sponsorzy imprezy:
– XL Energy Drink
– Pepsico Żnin
 
Osoby bez których nie mógł by się odbyć turniej:
– Bartłomiej Ojak – przygotowanie, koordynowanie i przeprowadzenie turnieju
Hubert Dojaś i Bartłomiej Ojak – sprawy techniczne
Maciej Drzewiecki i Jakub Szary – sędziowie turnieju
Pałuckie WOPR w składzie Hubert Dojaś , Krystian Łożyński, Maciej Bugaj – Zabezpieczenie imprezy
 
Dziękujemy za udział w turnieju, widzimy się już za rok w Żninie !
fot. Bartłomiej Ojak
/Bartłomiej Ojak/