W sobotę 5 listopada w Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie odbył się trzeci z ośmiu turniejów z cyklu Otwartych Mistrzostw Żnina w Baśkę sportową w sezonie 2022/2023. W turnieju uczestniczyły 24 osoby. Na podium znaleźli się:

Miejsce IPiotr Sławski (Grochowiska Księże)

Miejsce IIWiesław Zaremba (Żnin)

Miejsce IIIPaweł Kędziora (Józefinka)

W klasyfikacji generalnej bez zmian, prowadzi Leszek Derwich (Janowiec Wielkopolski) drugie miejsce zajmuje Cezary Turostowski (Bożejewiczki) a podium zamyka Mirosław Jabłoński (Janowiec Wielkopolski). Pełna klasyfikacja znajduje się stronie https://mos.gminaznin.pl/mistrzostwa-znina-w-baske-sportowa-2022-2023/

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Inter-Vax Żnin. Na kolejnych turniejach również będzie szansa zdobyć takie nagrody. Kolejny turniej odbędzie się 10 grudnia 2022 r.

Turniej przygotowali i przeprowadzili: Mariusz Kolasiński i Bartłomiej Ojak

Fot. Bartłomiej Ojak

/Bartłomiej Ojak/

Related Posts