W sobotę 10 grudnia w Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie odbył się czwarty z ośmiu turniejów z cyklu Otwartych Mistrzostw Żnina w Baśkę sportową w sezonie 2022/2023. W turnieju uczestniczyło 20 osób. Na podium znaleźli się:

Miejsce I – Grzegorz Linkowski (Gniezno)

Miejsce II – Jerzy Stawicki (Wolice)

Miejsce III – Wiesław Zaremba (Żnin)

W klasyfikacji generalnej prowadzi Cezary Turostowski (Bożejewiczki) drugie miejsce zajmuje Leszek Derwich (Janowiec Wielkopolski) podium zamyka Piotr Sławski (Grochowiska Księże). Pełna klasyfikacja znajduje się stronie https://mos.gminaznin.pl/mistrzostwa-znina-w-baske…/

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Inter-Vax Żnin. Na kolejnych turniejach również będzie szansa zdobyć takie nagrody. Kolejny turniej odbędzie się 28 stycznia 2023 r.

Turniej przygotowali i przeprowadzili: Mariusz Kolasiński, Bartłomiej Ojak i Marcin Jańczak

Fot. Bartłomiej Ojak

/Bartłomiej Ojak/

Related Posts