Dziś (18.09.2022 r.) na Hali Sportowej przy SP2 w Żninie rozegrany został I turniej tenisa stołowego z cyklu Otwartych Mistrzostw Żnina w sezonie 2022/2023. W turnieju uczestniczyły 24 osoby. Dziękujemy za tak liczny udział. Ciekawostką może być fakt, że różnica wieku pomiędzy najstarszym a najmłodszym zawodnikiem w turnieju wynosiła ponad 70 lat.

Zawodników podzielono na cztery grupy po sześć osób w każdej. Osoby, które w swoich grupach zajęły miejsca I i II awansowały do grupy finałowej. Zawodnicy z miejsc III i IV walczyli o miejsca od IX do XVI natomiast osoby z miejsc V i VI o miejsca od XVII do XXIV.

Po zaciętej rywalizacji na podium znaleźli się:

Maciej Lisowski (Skórzewo) – miejsce I  

Jakub Cegiełka (Szubin) – miejsce II

Wiktor Belter  (Mrocza) – miejsce III

Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Brico Marche Żnin. Na kolejnych turniejach również będzie szansa zdobyć taką nagrodę.

Kolejny turniej odbędzie się 9 października 2022 r.

9:00 zapisy

9:30 gry

Turniej przygotowali i przeprowadzili: Mariusz Kolasiński, Marcin Jańczak i Bartłomiej Ojak

Fot. Bartłomiej Ojak

/Bartłomiej Ojak/

Related Posts