W niedzielne na Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie rozegrany został IV turniej tenisa stołowego z cyklu Otwartych Mistrzostw Żnina w sezonie 2022/2023. W turnieju uczestniczyło 32 osoby. Dziękujemy za tak liczny udział.

Zawodników podzielono na cztery grupy, A, B, C, D. Osoby, które w swoich grupach zajęły miejsca I i II awansowały do grupy finałowej. Pozostali walczyli w grupach dwóch grupach o miejsca 9-16, 17-24 i 25-32.

Po zaciętej rywalizacji na podium znaleźli się:

Miejsce IPiotr Kozioł (Łachowice)

Miejsce IIMirosław Garstka (Żydówko)

Miejsce IIIMaciej Lisowski (Skórzewo)

W klasyfikacji generalnej z taką samą ilością punktów prowadzą Wiktor Belter (Mrocza) oraz Jakub Cegiełka (Szubin). Pełna klasyfikacja poniżej.

Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Bricomarche ŻNIN. Na kolejnych turniejach również będzie szansa zdobyć takie nagrody.

Turniej przygotowali i przeprowadzili: Mariusz Kolasiński, Marcin Jańczak i Piotr Konieczyński

/Bartłomiej Ojak/

Related Posts