W niedzielne (26.03.2023 r.) na Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie rozegrany został VII turniej tenisa stołowego z cyklu Otwartych Mistrzostw Żnina w tenisie stołowym w sezonie 2022/2023.

W turnieju uczestniczyły 32 osoby. Dziękujemy za tak liczny udział.

Zawodnicy grali systemem każdy z każdym w pięciu grupach – A, B, C, D. Osoby, które w swoich grupach zajęły miejsca I i II awansowały do grupy finałowej. Pozostali walczyli w grupach dwóch grupach o miejsca 9-16, 17-24 i 25-32

Po zaciętej rywalizacji na podium znaleźli się:

Miejsce IWiktor Belter (Mrocza)

Miejsce II Henryk Wawrzyniak (Bożejewiczki)

Miejsce III Piotr Kozioł (Łachowice)

W klasyfikacji generalnej prowadzi Henryk Wawrzyniak (Bożejewiczki), na drugim miejscu plasuje się Jakub Cegiełka (Szubin) a podium zamyka Wiktor Belter (Mrocza).

Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Bricomarche ŻNIN. Na kolejnym ostatnim już turnieju w sezonie 2022/2023 również będzie można zdobyć takie nagrody. Ostatni turniej sezonu 2022/2023 wraz z podsumowanie oraz wręczeniem medali i statuetek zostanie rozegrany 16.04.2023 r.

Zapisy od godziny 9:00

Gry od godziny 9:30

Turniej przygotowali i przeprowadzili: Mariusz Kolasiński, Marcin Jańczak i Piotr Konieczyński.

Fot. Piotr Konieczyński

/Bartłomiej Ojak/

Related Posts