Piłkarska Liga MOS Orlik 2011

Terminarz i wyniki

I kolejka (29 kwietnia)
17:30 Mundurowi – Martina FSM 3:2
18:05 Elbonet – Rolmet Żnin 1:0
18:40 Egan – Kasa Chorych 5:1
19:15 Restauracja Pałucka – Ronach 5:2
19:50 FC Świątkowo –Sołectwo Ustaszewo 3:2
20:25 Budowlani – Vera 2:3

II kolejka (6 maja)
17:30 Mundurowi – Rolmet Żnin 0:4
18:05 Martina FSM – Vera 5:2
18:40 Egan – Elbonet 4:1
19:15 Ronach – FC Świątkowo 2:5
19:50 Kasa Chorych – Restauracja Pałucka 3:10
20:25 Sołectwo Ustaszewo – Budowlani 1:1

III kolejka (9 maja)
17:30 Egan – Mundurowi 5:2
18:05 Elbonet – Restauracja Pałucka 1:10
18:40 Vera –Sołectwo Ustaszewo 2:8
19:15 Martina FSM – Rolmet Żnin 0:7
19:50 FC Świątkowo – Kasa Chorych 2:0
20:25 Ronach – Budowlani 0:5

IV kolejka (13 maja)
17:30 Mundurowi – Restauracja Pałucka 2:2
18:05 Ronach – Vera 5:2
18:40 Rolmet Żnin – Egan 0:1
19:15 FC Świątkowo – Elbonet 6:2
19:50 Kasa Chorych – Budowlani 1:4
20:25 Sołectwo Ustaszewo – Martina FSM 13:2

V kolejka (16 maja)
17:30 Mundurowi – FC Świątkowo 2:1
18:05 Martina FSM – Egan 2:3
18:40 Kasa Chorych – Vera 6:3
19:15 Ronach – Sołectwo Ustaszewo 2:6
19:50 Elbonet – Budowlani 9:2
20:25 Restauracja Pałucka – Rolmet Żnin 3:3

VI kolejka (20 maja)
17:30 Egan – Restauracja Pałucka 1:3
18:05 FC Świątkowo – Rolmet Żnin 1:4
18:40 Martina FSM – Ronach 1:3
19:15 Kasa Chorych – Sołectwo Ustaszewo 2:3
19:50 Elbonet – Vera 4:3
20:25 Mundurowi – Budowlani 3:0

VII kolejka (27 maja)
17:30 Mundurowi – Vera 11:2
18:05 Elbonet – Sołectwo Ustaszewo 0:7
18:40 FC Świątkowo – Egan 3:3
19:15 Kasa Chorych – Ronach 8:2
19:50 Rolmet Żnin – Budowlani 2:0
20:25 Martina FSM – Restauracja Pałucka 4:4

VIII kolejka (3 czerwca)
17:30 Rolmet Żnin – Vera 3:0 walkower
18:05 Ronach – Elbonet 9:1
18:40 Egan – Budowlani 3:2
19:15 Martina FSM – Kasa Chorych 8:5
19:50 FC Świątkowo – Restauracja Pałucka 1:2
20:25 Mundurowi – Sołectwo Ustaszewo 4:2

IX kolejka (10 czerwca)
17:30 Mundurowi – Ronach 7:3
18:05 Rolmet Żnin – Sołectwo Ustaszewo 2:1
18:40 Vera – Egan 0:3 walkower
19:15 FC Świątkowo – Martina FSM 6:1
19:50 Kasa Chorych – Elbonet 5:1
20:25 Restauracja Pałucka – Budowlani 3:0

X kolejka (17 czerwca)
17:30 Mundurowi – Kasa Chorych 3:5
18:05 Rolmet Żnin – Ronach 3:0
18:40 Restauracja Pałucka – Vera 8:4
19:15 Ebonet – Martina FSM 5:4
19:50 Egan – Sołectwo Ustaszewo 4:1
20:25 Budowlani – FC Świątkowo 0:10

XI kolejka (24 czerwca)
17:30 Mundurowi – Elbonet 3:2
18:05 Vera – FC Świątkowo 0:6
18:40 Egan – Ronach 4:1
19:15 Sołectwo Ustaszewo – Restauracja Pałucka 2:7
19:50 Budowlani – Martina FSM 6:0
20:25 Rolmet Żnin – Kasa Chorych 5:2

XII kolejka (8 sierpnia)
17:30 Mundurowi – Martina FSM 2:5
18:05 Elbonet – Rolmet Żnin 0:1
18:40 Egan – Kasa Chorych 2:2
19:15 Restauracja Pałucka – Ronach 5:3
19:50 FC Świątkowo –Sołectwo Ustaszewo 1:2
20:25 Budowlani – Vera 5:0

XIII kolejka (12 sierpnia)
17:30 Mundurowi – Rolmet Żnin 1:2
18:05 Martina FSM – Vera 9:5
18:40 Egan – Elbonet 9:0
19:15 Ronach – FC Świątkowo 5:8
19:50 Kasa Chorych – Restauracja Pałucka 6:6
20:25 Sołectwo Ustaszewo – Budowlani 6:1

XIV kolejka (16 sierpnia)
17:30 Egan – Mundurowi 4:2
18:05 Elbonet – Restauracja Pałucka 5:6
18:40 Vera –Sołectwo Ustaszewo 1:5
19:15 Martina FSM – Rolmet Żnin 0:3
19:50 FC Świątkowo – Kasa Chorych 2:3
20:25 Ronach – Budowlani 0:1

XV kolejka (19 sierpnia)
17:30 Mundurowi – Restauracja Pałucka 1:7
18:05 Ronach – Vera 11:4
18:40 Rolmet Żnin – Egan 3:0
19:15 FC Świątkowo – Elbonet 3:0 walkower
19:50 Kasa Chorych – Budowlani 5:2
20:25 Sołectwo Ustaszewo – Martina FSM 3:2

XVI kolejka (22 sierpnia)
17:30 Mundurowi – FC Świątkowo 2:2
18:05 Martina FSM – Egan 2:6
18:40 Kasa Chorych – Vera 4:1
19:15 Ronach – Sołectwo Ustaszewo 1:6
19:50 Elbonet – Budowlani 6:4
20:25 Restauracja Pałucka – Rolmet Żnin 1:6

XVII kolejka (26 sierpnia)
17:30 Mundurowi – Budowlani 2:3
18:05 Egan – Restauracja Pałucka 5:1
18:40 FC Świątkowo – Rolmet Żnin 2:4
19:15 Martina FSM – Ronach 7:3
19:50 Kasa Chorych – Sołectwo Ustaszewo 4:3
20:25 Elbonet – Vera 5:2

XVIII kolejka (29 sierpnia)
17:30 Mundurowi – Vera 5:1
18:05 Elbonet – Sołectwo Ustaszewo 1:3
18:40 FC Świątkowo – Egan 2:1
19:15 Kasa Chorych – Ronach 7:3
19:50 Rolmet Żnin – Budowlani 2:1
20:25 Martina FSM – Restauracja Pałucka 2:3

XIX kolejka (2 września)
17:30 Mundurowi – Sołectwo Ustaszewo 2:4
18:05 Rolmet Żnin – Vera 3:0 walkower
18:40 Ronach – Elbonet 3:4
19:15 Egan – Budowlani 2:3
19:50 Martina FSM – Kasa Chorych 3:1
20:25 FC Świątkowo – Restauracja Pałucka 2:4

XX kolejka (5 września)
17:30 Mundurowi – Ronach 0:1
18:05 Rolmet Żnin – Sołectwo Ustaszewo 2:0
18:40 Vera – Egan 0:10
19:15 FC Świątkowo – Martina FSM 2:6
19:50 Kasa Chorych – Elbonet 6:3
20:25 Restauracja Pałucka – Budowlani 1:4

XXI kolejka (9 września)
17:30 Mundurowi – Kasa Chorych 2:2
18:05 Rolmet Żnin – Ronach 9:1
18:40 Restauracja Pałucka – Vera 10:0
19:15 Ebonet – Martina FSM 2:11
19:50 Egan – Sołectwo Ustaszewo 3:3
20:25 Budowlani – FC Świątkowo 1:1

XXII kolejka (16 września)
17:30 Mundurowi – Elbonet 3:2
18:05 Vera – FC Świątkowo 0:5
18:40 Egan – Ronach 11:3
19:15 Sołectwo Ustaszewo – Restauracja Pałucka 1:4
19:50 Budowlani – Martina FSM 1:0
20:25 Rolmet Żnin – Kasa Chorych 4:2

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Rolmet Żnin 22 56 97:35 18 2 2
2. Restauracja Pałucka
22 49 105:58 16 1 5
3. Egan 22 48 89:37 15 3 4
4. Sołectwo Ustaszewo
22 38 81:51 12 2 8
5. FC Świątkowo
22 36 71:46 11 3 8
6. Kasa Chorych
22 33 80:77 10 3 9
7. Mundurowi
22 30 62:61 9 3 10
8. Budowlani
22 29 48:47 9 2 11
9. Martina FSM
22 28 76:88 8 1 13
10. Elbonet 22 18 55:103 7 0 15
11. Ronach 22 15 63:109 5 0 17
12. Vera 22 -6 25:133 1 0 21