Piłkarska Liga MOS Orlik 2012

Terminarz i wyniki

I kolejka (25 kwietnia)
17:30 Kasa Chorych – Stanbud 0:2 (0:2)
18:05 ArtDruk Druk. – Sołectwo Ustaszewo 7:2 (1:1)
18:40 Gran-Pol Żnin – Sami Swoi 1:0 (0:0)
19:15 Domi Żnin – No Name 3:3 (3:1)
19:50 KöBo Żnin – Fercon 6:2 (1:2)
20:25 Budowlani – Egan 3:4 (1:2)

II kolejka (26 kwietnia)
17:30 Stanbud – Egan 2:5 (1:3)
18:05 Sami Swoi – Domi Żnin 3:5 (2:2)
18:40 Sołectwo Ustaszewo – Gran-Pol Żnin 1:2 (0:1)
19:15 Kasa Chorych – ArtDruk Drukarnia 3:9 (1:3)
19:50 No Name – KöBo Żnin 4:6 (1:3)
20:25 Fercon – Budowlani 1:2 (0:1)

III kolejka (7 maja)
17:30 ArtDruk Drukarnia – Stanbud 3:2 (1:1)
18:05 Domi Żnin – Sołectwo Ustaszewo 5:2 (3:2)
18:40 Gran-Pol Żnin – Kasa Chorych 2:0 (0:0)
19:15 Egan – Fercon 6:2 (4:1)
19:50 KöBo Żnin – Sami Swoi 4:4 (2:1)
20:25 Budowlani – No Name 3:3 (1:0)

IV kolejka (10 maja)
17:30 Stanbud – Fercon 5:2 (3:1)
18:05 No Name – Egan 2:7 (1:3)
18:40 ArtDruk Drukarnia – Gran-Pol Żnin 1:3 (0:1)
19:15 Kasa Chorych – Domi Żnin 2:4 (1:3)
19:50 Sołectwo Ustaszewo – KöBo Żnin 11:2 (7:0)
20:25 Sami Swoi – Budowlani 4:2 (1:2)

V kolejka (17 maja)
17:30 Gran-Pol Żnin – Stanbud 3:1 (1:0)
18:05 Domi Żnin – ArtDruk Drukarnia 5:0 (2:0)
18:40 Egan – Sami Swoi 8:1 (5:0)
19:15 Fercon – No Name 3:0 walkower
19:50 KöBo Żnin – Kasa Chorych 3:2 (1:1)
20:25 Budowlani – Sołectwo Ustaszewo 0:2 (0:2)

VI kolejka (21 maja)
17:30 Stanbud – No Name 6:3 (3:2)
18:05 Sami Swoi – Fercon 8:0 (2:0)
18:40 Sołectwo Ustaszewo – Egan 1:3 (0:2)
19:15 Gran-Pol Żnin – Domi Żnin 0:0
19:50 ArtDruk Drukarnia – KöBo Żnin 8:3 (4:0)
20:25 Kasa Chorych – Budowlani 4:1 (0:0)

VII kolejka (24 maja)
17:30 Domi Żnin – Stanbud 4:2 (1:0)
18:05 No Name – Sami Swoi 2:4 (1:3)
18:40 Egan – Kasa Chorych 6:4 (1:4)
19:15 Fercon – Sołectwo Ustaszewo 0:3 walkower
19:50 KöBo Żnin – Gran-Pol Żnin 1:4 (0:2)
20:25 Budowlani – ArtDruk Drukarnia 1:2 (0:1)

VIII kolejka (28 maja)
17:30 Stanbud – Sami Swoi 4:2 (2:1)
18:05 Sołectwo Ustaszewo – No Name 5:3 (2:1)
18:40 ArtDruk Drukarnia – Egan 1:5 (0:4)
19:15 Kasa Chorych – Fercon 2:2 (1:0)
19:50 Gran-Pol Żnin – Budowlani 6:4 (5:1)
20:25 Domi Żnin – KöBo Żnin 6:1 (3:0)

IX kolejka (31 maja)
17:30 KöBo Żnin – Stanbud 7:7 (2:4)
18:05 Sami Swoi – Sołectwo Ustaszewo 2:1 (1:0)
18:40 Egan – Gran-Pol Żnin 0:0
19:15 Fercon – ArtDruk Drukarnia 0:5 (0:3)
19:50 No Name – Kasa Chorych 2:2 (0:2)
20:25 Budowlani – Domi Żnin 1:4 (0:0)

X kolejka (4 czerwca)
17:30 Stanbud – Sołectwo Ustaszewo 0:1 (0:0)
18:05 ArtDruk Drukarnia – No Name 8:2 (3:2)
18:40 Domi Żnin – Egan 2:2 (2:1)
19:15 Gran-Pol Żnin – Fercon 3:0 walkower
19:50 Kasa Chorych – Sami Swoi 4:2 (0:1)
20:25 KöBo Żnin – Budowlani 3:3 (3:1)

XI kolejka (7 czerwca)
17:30 Budowlani – Stanbud 3:4 (2:1)
18:05 Sami Swoi – ArtDruk Drukarnia 2:1 (2:0)
18:40 Fercon – Domi Żnin 0:3 walkower
19:15 No Name – Gran-Pol Żnin 4:5 (4:1)
19:50 Egan – KöBo Żnin 10:0 (6:0)
20:25 Sołectwo Ustaszewo – Kasa Chorych 2:0 (0:0)

XII kolejka (13 sierpnia)
17:30 Kasa Chorych – Stanbud 1:3 (0:0)
18:05 ArtDruk Drukar. – Sołectwo Ustaszewo 4:1 (2:1)
18:40 Gran-Pol Żnin – Sami Swoi 4:1 (2:0)
19:15 Domi Żnin – No Name 2:1 (2:1)
19:50 KöBo Żnin – Piekarnia Tomko 5:2 (2:0)
20:25 Budowlani – Egan 0:4 (0:2)

XIII kolejka (16 sierpnia)
17:30 Stanbud – Egan 3:0 (1:0)
18:05 Sami Swoi – Domi Żnin 3:0 walkower
18:40 Sołectwo Ustaszewo – Gran-Pol Żnin 2:1 (0:1)
19:15 Kasa Chorych – ArtDruk Drukarnia 2:4 (1:2)
19:50 No Name – KöBo Żnin 6:1 (2:0)
20:25 Piekarnia Tomko – Budowlani 3:0 (2:0)

XIV kolejka (20 sierpnia)
17:30 ArtDruk Drukarnia – Stanbud 2:1 (0:1)
18:05 Domi Żnin – Sołectwo Ustaszewo 3:1 (2:1)
18:40 Gran-Pol Żnin – Kasa Chorych 2:2 (0:1)
19:15 Egan – Piekarnia Tomko 5:2 (3:2)
19:50 KöBo Żnin – Sami Swoi 1:2 (1:1)
20:25 Budowlani – No Name 2:2 (0:2)

XV kolejka (23 sierpnia)
17:30 Stanbud – Piekarnia Tomko 3:5 (1:3)
18:05 No Name – Egan 1:10 (1:5)
18:40 ArtDruk Drukarnia – Gran-Pol Żnin 6:2 (1:2)
19:15 Kasa Chorych – Domi Żnin 3:6 (0:4)
19:50 Sołectwo Ustaszewo – KöBo Żnin 2:5 (0:3)
20:25 Sami Swoi – Budowlani 5:2 (2:0)

XVI kolejka (27 sierpnia)
17:30 Gran-Pol Żnin – Stanbud 2:0 (1:0)
18:05 Domi Żnin – ArtDruk Drukarnia 2:2 (1:2)
18:40 Egan – Sami Swoi 1:4 (0:0)
19:15 Piekarnia Tomko – No Name 3:2 (2:1)
19:50 KöBo Żnin – Kasa Chorych 2:1 (1:0)
20:25 Budowlani – Sołectwo Ustaszewo 0:3 (0:3)

XVII kolejka (30 sierpnia)
17:30 Stanbud – No Name 1:5 (1:2)
18:05 Sami Swoi – Piekarnia Tomko 6:1 (2:1)
18:40 Sołectwo Ustaszewo – Egan 0:3 (0:1)
19:15 Gran-Pol Żnin – Domi Żnin 2:4 (0:3)
19:50 ArtDruk Drukarnia – KöBo Żnin 4:2 (1:2)
20:25 Kasa Chorych – Budowlani 1:0 (1:0)

XVIII kolejka (3 września)
17:30 Domi Żnin – Stanbud 4:0 (0:0)
18:05 No Name – Sami Swoi 1:2 (0:0)
18:40 Egan – Kasa Chorych 3:1 (1:1)
19:15 Piekarnia Tomko – Sołectwo Ustaszewo 1:4 (0:2)
19:50 KöBo Żnin – Gran-Pol Żnin 0:3 walkower
20:25 Budowlani – ArtDruk Drukarnia 2:3 (1:1)

XIX kolejka (6 września)
17:30 Stanbud – Sami Swoi 2:4 (2:4)
18:05 Sołectwo Ustaszewo – No Name 3:2 (2:1)
18:40 ArtDruk Drukarnia – Egan 5:1 (1:0)
19:15 Kasa Chorych – Piekarnia Tomko 4:5 (1:2)
19:50 Gran-Pol Żnin – Budowlani 8:0 (5:0)
20:25 Domi Żnin – KöBo Żnin 4:1 (2:1)

XX kolejka (10 września)
17:30 KöBo Żnin – Stanbud 4:3 (1:3)
18:05 Sami Swoi – Sołectwo Ustaszewo 8:5 (6:1)
18:40 Egan – Gran-Pol Żnin 2:4 (1:1)
19:15 Piekarnia Tomko – ArtDruk Drukarnia 1:6 (0:3)
19:50 No Name – Kasa Chorych 2:2 (2:2)
20:25 Budowlani – Domi Żnin 0:7 (0:4)

XXI kolejka (13 września)
17:30 Stanbud – Sołectwo Ustaszewo 1:4 (0:2)
18:05 ArtDruk Drukarnia – No Name 5:1 (4:1)
18:40 Domi Żnin – Egan 1:1 (0:0)
19:15 Gran-Pol Żnin – Piekarnia Tomko 1:8 (1:3)
19:50 Kasa Chorych – Sami Swoi 2:6 (2:3)
20:25 KöBo Żnin – Budowlani 2:5 (1:2)

XXII kolejka (14 września)
17:30 Budowlani – Stanbud 4:0 (2:0)
18:05 Sami Swoi – ArtDruk Drukarnia 4:6 (0:3)
18:40 Piekarnia Tomko – Domi Żnin 1:3 (0:2)
19:15 No Name – Gran-Pol Żnin 4:7 (2:3)
19:50 Egan – KöBo Żnin 7:1 (0:1)
20:25 Sołectwo Ustaszewo – Kasa Chorych 1:4 (1:1)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Domi Żnin
21 50 74:31 15 5 1
2. ArtDruk Drukarnia
21 49 87:46 16 1 4
3. Gran-Pol Żnin
21 45 62:41 14 3 4
4. Egan
21 45 81:38 14 3 4
5. Sami Swoi
21 40 69:53 13 1 7
6. Sołectwo Ustaszewo
21 30 45:56 10 0 11
7. KöBo Żnin 21 21 53:97 6 3 12
8. Stanbud
21 19 47:59 6 1 14
9. Piekarnia Tomko
11 15 32:39 5 0 6
10. Kasa Chorych
21 15 44:67 4 3 14
11. No Name
21 11 65:87 2 5 14
12. Budowlani 21 9 35:73 2 3 16