Piłkarska Liga MOS Orlik 2013

Terminarz i wyniki

I kolejka (23 maja)
18:30 Stanbud Żnin – Kaz-Bud Pol 2:5 (0:3)
19:05 Egan – Elbonet Żnin 4:1 (2:1)
19:40 Zakłady Zbożowe – Budowlani 6:1 (1:0)
20:15 Kasa Chorych – Sami Swoi 3:0 (3:0)

II kolejka (27 maja)
18:30 Egan – Stanbud Żnin 5:3 (2:1)
19:05 Budowlani – Kasa Chorych 1:3 (0:1)
19:40 Elbonet Żnin – Sami Swoi 12:1 (5:0)
20:15 Kaz-Bud Pol – Zakłady Zbożowe 2:5 (1:2)

III kolejka (6 czerwca)
18:30 Stanbud Żnin – Elbonet Żnin 0:3 (0:0)
19:05 Zakłady Zbożowe – Egan 4:2 (2:0)
19:40 Kasa Chorych – Kaz-Bud Pol 2:6 (0:2)
20:15 Sami Swoi – Budowlani 1:1 (0:0)

IV kolejka (13 czerwca)
18:30 Stanbud Żnin – Zakłady Zbożowe 4:5 (3:4)
19:05 Elbonet Żnin – Budowlani 2:2 (2:0)
19:40 Kaz-Bud Pol – Sami Swoi 5:2 (4:2)
20:15 Egan – Kasa Chorych 3:2 (1:1)

V kolejka (17 czerwca)
18:30 Kasa Chorych – Stanbud Żnin 3:3 (2:1)
19:05 Sami Swoi – Egan 3:8 (0:3)
19:40 Zakłady Zbożowe – Elbonet Żnin 3:0 (1:0)
20:15 Budowlani – Kaz-Bud Pol 2:4 (1:2)

VI kolejka (20 czerwca)
18:30 Stanbud Żnin – Sami Swoi 4:3 (3:2)
19:05 Egan – Budowlani 2:5 (2:2)
19:40 Elbonet Żnin – Kaz-Bud Pol 0:3 walkower
20:15 Zakłady Zbożowe – Kasa Chorych 9:0 (3:0)

VII kolejka (27 czerwca)
18:30 Budowlani – Stanbud Żnin 3:1 (1:0)
19:05 Sami Swoi – Zakłady Zbożowe 0:3 walkower
19:40 Kasa Chorych – Elbonet Żnin 2:2 (1:1)
20:15 Kaz-Bud Pol – Egan 2:4 (2:3)

VIII kolejka (19 sierpnia)
18:30 Stanbud Żnin – Kaz-Bud Pol 4:3 (2:2)
19:05 Egan – Elbonet Żnin 1:2 (0:0)
19:40 Zakłady Zbożowe – Budowlani 9:1 (4:0)
20:15 Kasa Chorych – Sami Swoi 2:1 (1:0)

IX kolejka (22 sierpnia)
18:30 Egan – Stanbud Żnin 1:4 (0:3)
19:05 Budowlani – Kasa Chorych 4:0 (1:0)
19:40 Elbonet Żnin – Sami Swoi 5:1 (3:1)
20:15 Kaz-Bud Pol – Zakłady Zbożowe 5:3 (2:2)

X kolejka (26 sierpnia)
18:30 Stanbud Żnin – Elbonet Żnin 5:2 (2:1)
19:05 Zakłady Zbożowe – Egan 4:1 (2:1)
19:40 Kasa Chorych – Kaz-Bud Pol 0:3 walkower
20:15 Sami Swoi – Budowlani 6:1 (2:0)

XI kolejka (29 sierpnia)
18:30 Stanbud Żnin – Zakłady Zbożowe 1:5 (0:3)
19:05 Elbonet Żnin – Budowlani 1:4 (0:2)
19:40 Kaz-Bud Pol – Sami Swoi 3:7 (0:3)
20:15 Egan – Kasa Chorych 6:1 (2:0)

XII kolejka (5 września)
18:30 Kasa Chorych – Stanbud Żnin 1:2 (0:0)
19:05 Sami Swoi – Egan 1:6 (0:5)
19:40 Zakłady Zbożowe – Elbonet Żnin 2:2 (2:2)
20:15 Budowlani – Kaz-Bud Pol 1:4 (0:1)

XIII kolejka (12 września)
18:30 Stanbud Żnin – Sami Swoi 3:4 (0:3)
19:05 Egan – Budowlani 3:2 (3:1)
19:40 Elbonet Żnin – Kaz-Bud Pol 1:4 (0:1)
20:15 Zakłady Zbożowe – Kasa Chorych 3:0 (0:0)

XIV kolejka (20 września)
17:00 Budowlani – Stanbud Żnin 2:2 (0:0)
17:35 Sami Swoi – Zakłady Zbożowe 5:4 (2:4)
18:10 Kasa Chorych – Elbonet Żnin 2:5 (0:3)
19:45 Kaz-Bud Pol – Egan 3:1 (0:0)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Zakłady Zbożowe Żnin
14 34 65:24 11 1 2
2. Kaz-Bud Pol
14 30 52:34 10 0 4
3. Egan
14 24 47:37 9 0 6
4. Elbonet Żnin
14 18 38:34 5 3 6
5. Stanbud Żnin
14 17 38:45 5 2 7
6. Budowlani
14 15 30:44 4 3 7
7. Sami Swoi
14 13 35:60 4 1 9
8. Kasa Chorych
14 11 21:48 3 2 9