Piłkarska Liga MOS Orlik 2015

Terminarz i wyniki

I kolejka (7 maja)
18:30 Mar-Kris – FC Kopacze 2:1 (0:0)
19:05 Sołectwo Cerekwica – Kaz-Bud Pol 4:3 (1:1)
19:40 Martina – Porażka Niepokonani 7:1 (3:0)
20:15 Agi-Trans – Brico Marche 3:2 (0:1)
Pauza: No Name

II kolejka (14 maja)
18:30 Sołectwo Cerekwica – FC Kopacze 1:1 (0:0)
19:05 Martina – Mar-Kris 2:4 (1:2)
19:40 Agi-Trans – Kaz-Bud Pol 3:3 (1:2)
20:15 No Name – Brico Marche 1:6 (1:2)
Pauza: Porażka Niepokonani

III kolejka (21 maja)
18:30 Mar-Kris – Sołectwo Cerekwica 5:0 (1:0)
19:05 FC Kopacze – No Name 9:0 (3:0)
19:40 Kaz-Bud Pol – Martina 4:3 (1:1)
20:15 Porażka Niepokonani – Agi-Trans 1:5 (0:3)
Pauza: Brico Marche

IV kolejka (28 maja)
18:30 FC Kopacze – Brico Marche 1:1 (1:1)
19:05 Porażka Niepokonani – No Name 5:2 (2:2)
19:40 Sołectwo Cerekwica – Martina 0:5 (0:0)
20:15 Mar-Kris – Agi-Trans 6:3 (5:0)
Pauza: Kaz-Bud Pol

V kolejka (2 czerwca)
18:30 Brico Marche – Porażka Niepokonani 6:0 (1:0)
19:05 No Name – Kaz-Bud Pol 1:7 (0:3)
19:40 Martina – FC Kopacze 6:2 (1:2)
20:15 Agi-Trans – Sołectwo Cerekwica 5:0 (3:0)
Pauza: Mar-Kris

VI kolejka (11 czerwca)
18:30 FC Kopacze – Porażka Niepokonani 3:2 (2:1)
19:05 Kaz-Bud Pol – Brico Marche 2:3 (1:0)
19:40 Mar-Kris – No Name 11:1 (4:1)
20:15 Martina – Agi-Trans 2:3 (0:0)
Pauza: Sołectwo Cerekwica

VII kolejka (18 czerwca)
18:30 Brico Marche – Mar-Kris 2:4 (2:2)
19:05 No Name – Sołectwo Cerekwica 2:5 (1:4)
19:40 Porażka Niepokonani – Kaz-Bud Pol 3:6 (0:4)
20:15 Agi-Trans – FC Kopacze 1:4 (1:2)
Pauza: Martina

VIII kolejka (22 czerwca)
18:30 Martina – No Name 12:1 (3:0)
19:05 Mar-Kris – Porażka Niepokonani 3:2 (1:2)
19:40 Sołectwo Cerekwica – Brico Marche 5:1 (3:1)
20:15 FC Kopacze – Kaz-Bud Pol 0:3 walkower
Pauza: Agi-Trans

IX kolejka (25 czerwca)
18:30 Porażka Niepokonani – Sołectwo Cerekwica 1:7 (1:4)
19:05 Brico Marche – Martina 2:5 (2:2)
19:40Kaz-Bud Pol – Mar-Kris 0:6 (0:2)
20:15 No Name – Agi-Trans 4:13 (0:5)
Pauza: FC Kopacze

X kolejka (27 sierpnia)
18:30 Mar-Kris – FC Kopacze 1:2 (0:2)
19:05 Sołectwo Cerekwica – Kaz-Bud Pol 3:0 walkower
20:15 Agi-Trans – Brico Marche 4:2 (0:1)

XI kolejka (31 sierpnia)
18:30 Sołectwo Cerekwica – FC Kopacze 3:1 (2:1)
19:05 Martina – Mar-Kris 3:4 (1:2)
19:40 Agi-Trans – Kaz-Bud Pol 6:1 (2:0)
20:15 No Name – Brico Marche 2:9 (0:5)

XII kolejka (3 września)
18:30 Mar-Kris – Sołectwo Cerekwica 1:3 (0:1)
19:05 FC Kopacze – No Name 11:1 (6:1)

XIII kolejka (10 września)
18:30 FC Kopacze – Brico Marche 5:6 (3:2)
19:05 Kaz-Bud Pol – No Name 7:2 (6:1)
19:40 Sołectwo Cerekwica – Martina 3:2 (2:2)
20:15 Mar-Kris – Agi-Trans 2:2 (1:0)

XIV kolejka (17 września)
19:05 Brico Marche – Mar-Kris 5:3 (2:1)
19:40 Martina – FC Kopacze 1:4 (1:1)
20:15 Agi-Trans – Sołectwo Cerekwica 4:0 (1:0)

XV kolejka (24 września)
19:05 Kaz-Bud Pol – Brico Marche 3:6 (1:1)
19:40 Mar-Kris – No Name 15:0 (7:0)
20:15 Martina – Agi-Trans 3:3 (1:1)

XVI kolejka (1 października)
19:05 No Name – Sołectwo Cerekwica 0:3 walkower
19:40 Martina – Kaz-Bud Pol 4:4 (2:1)
20:15 Agi-Trans – FC Kopacze 4:3 (2:2)

XVII kolejka (6 października)
19:05 Martina – No Name 3:0 walkower
19:40 Sołectwo Cerekwica – Brico Marche 0:5 (0:3)
20:15 FC Kopacze – Kaz-Bud Pol 4:1 (2:0)

XVIII kolejka (9 października)
17:30 Brico Marche – Martina 3:0 walkower
18:05 Kaz-Bud Pol – Mar-Kris 3:4 (2:3)
18:40 No Name – Agi-Trans 0:3 walkower

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Mar-Kris
15 34 71:29 11 1 3
2. Agi-Trans
15 33 63:33 10 3 2
3. Brico Marche
15 28 59:38 9 1 5
4. Sołectwo Cerekwica
15 28 37:36 9 1 5
5. FC Kopacze
15 23 51:33 7 2 6
6. Martina
15 20 58:38 6 2 7
7. Kaz-Bud Pol
15 17 47:52 5 2 8
8. No Name
15 0 17:118 0 0 15
9. Porażka Niepokonani
8 3 15:45 1 0 9