Piłkarska Liga MOS Orlik 2017

Terminarz i wyniki

I kolejka (21 kwietnia)
17:10 Skład Opału Spokojna – Świątkowo 1:1 (0:0)
17:45 WKS Wawrzynki – Grochowiska Team 4:0 (2:0)
18:20 Dream Team – Gąbin Team 4:0 (2:0)
18:55 Frigo Logistics – Podobowice United 2:0 (2:0)
19:30 Sami Swoi – Boiskowe Świry 1:1 (1:0)
20:05 Polski Dom Ubezpieczeń – FC Cegielnia 2:4 (1:1)
20:40 FC Żnin – Mix Cerekwica 0:5 (0:1)

II kolejka (28 kwietnia)
17:10 Skład Opału Spokojna – WKS Wawrzynki 1:1 (1:0)
17:45 Świątkowo – Mix Cerekwica 0:3 (0:0)
18:20 Gąbin Team – Frigo Logistics 3:7 (0:2)
18:55 Boiskowe Świry – Polski Dom Ubezpieczeń 0:1 (0:1)
19:30 Podobowice United – Sami Swoi 6:3 (2:1)
20:05 FC Cegielnia – FC Żnin 4:0 (3:0)
20:40 Grochowiska Team – Dream Team 2:2 (2:0)

III kolejka (5 maja)
17:10 WKS Wawrzynki – Świątkowo 3:1 (2:0)
17:45 Dream Team – Skład Opału Spokojna 4:4 (1:4)
18:20 Sami Swoi – Gąbin Team 3:1 (1:1)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – Podobowice United 3:3 (0:1)
19:30 FC Żnin – Boiskowe Świry 2:5 (1:2)
20:05 Mix Cerekwica – FC Cegielnia 5:2 (3:1)
20:40 Frigo Logistics – Grochowiska Team 5:3 (3:1)

IV kolejka (12 maja)
17:10 Grochowiska Team – Sami Swoi 3:4 (0:1)
17:45 Podobowice United – FC Żnin 4:0 (2:0)
18:20 Skład Opału Spokojna – Frigo Logistics 1:8 (0:5)
18:55 Gąbin Team – Polski Dom Ubezpieczeń 2:4 (0:1)
19:30 Świątkowo – FC Cegielnia 1:9 (0:6)
20:05 Boiskowe Świry – Mix Cerekwica 2:2 (2:0)
20:40 WKS Wawrzynki – Dream Team 3:1 (2:1)

V kolejka (19 maja)
17:10 Dream Team – Świątkowo 2:2 (1:2)
17:45 Sami Swoi – Skład Opału Spokojna 3:1 (3:0)
18:20 Frigo Logistics – WKS Wawrzynki 3:1 (0:1)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – Grochowiska Team 3:0 (0:0)
19:30 FC Żnin – Gąbin Team 4:3 (2:1)
20:05 Mix Cerekwica – Podobowice United 3:2 (2:1)
20:40 FC Cegielnia – Boiskowe Świry 4:3 (2:2)

VI kolejka (26 maja)
17:10 Grochowiska Team – FC Żnin 3:4 (2:2)
17:45 Świątkowo – Boiskowe Świry 4:2 (1:0)
18:20 Dream Team – Frigo Logistics 0:3 walkower
18:55 Gąbin Team – Mix Cerekwica 1:11 (1:5)
19:30 Skład Opału Spokojna – Polski Dom Ubezpieczeń 2:3 (0:3)
20:05 Podobowice United – FC Cegielnia 1:3 (1:1)
20:40 WKS Wawrzynki – Sami Swoi 0:1 (0:0)

VII kolejka (2 czerwca)
17:10 FC Żnin – Skład Opału Spokojna 6:2 (2:1)
17:45 Sami Swoi – Dream Team 12:1 (7:1)
18:20 Frigo Logistics – Świątkowo 6:0 (4:0)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – WKS Wawrzynki 2:2 (1:2)
19:30 Mix Cerekwica – Grochowiska Team 6:2 (2:2)
20:05 FC Cegielnia – Gąbin Team 4:4 (2:1)
20:40 Boiskowe Świry – Podobowice United 3:2 (1:1)

VIII kolejka (6 czerwca)
17:10 Skład Opału Spokojna – Mix Cerekwica 1:4 (0:2)
17:45 Świątkowo – Podobowice United 5:6 (1:3)
18:20 Gąbin Team – Boiskowe Świry 4:3 (2:1)
18:55 Frigo Logistics – Sami Swoi 4:3 (2:1)
19:30 Dream Team – Polski Dom Ubezpieczeń 0:1 (0:0)
20:05 WKS Wawrzynki – FC Żnin 2:1 (0:1)
20:40 Grochowiska Team – FC Cegielnia 2:5 (0:5)

IX kolejka (9 czerwca)
17:10 Sami Swoi – Świątkowo 0:3 walkower
17:45 FC Żnin – Dream Team 3:0 walkower
18:20 Mix Cerekwica – WKS Wawrzynki 2:1 (1:1)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – Frigo Logistics 4:4 (1:3)
19:30 Boiskowe Świry – Grochowiska Team 2:1 (1:0)
20:05 FC Cegielnia – Skład Opału Spokojna 7:2 (4:0)
20:40 Podobowice United – Gąbin Team 7:2 (3:1)

X kolejka (13 czerwca)
17:10 Dream Team – Mix Cerekwica 2:15 (1:7)
17:45 Świątkowo – Gąbin Team 3:4 (2:1)
18:20 Frigo Logistics – FC Żnin 2:2 (1:2)
18:55 Grochowiska Team – Podobowice United 0:7 (0:2)
19:30 Skład Opału Spokojna – Boiskowe Świry 1:8 (0:6)
20:05 Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń 2:5 (1:4)
20:40 WKS Wawrzynki – FC Cegielnia 2:3 (0:1)

XI kolejka (16 czerwca)
17:10 Gąbin Team – Grochowiska Team 5:4 (3:2)
17:45 Podobowice United – Skład Opału Spokojna 3:6 (1:1)
18:20 FC Żnin – Sami Swoi 1:4 (1:1)
18:55 Mix Cerekwica – Frigo Logistics 4:3 (1:3)
19:30 Polski Dom Ubezpieczeń – Świątkowo 1:2 (0:0)
20:05 FC Cegielnia – Dream Team 3:0 walkower
20:40 Boiskowe Świry – WKS Wawrzynki 5:2 (3:1)

XII kolejka (20 czerwca)
17:10 Skład Opału Spokojna – Gąbin Team 6:3 (3:2)
17:45 Świątkowo – Grochowiska Team 3:0 (1:0)
18:20 WKS Wawrzynki – Podobowice United 1:4 (0:2)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – FC Żnin 2:4 (0:3)
19:30 Frigo Logistics – FC Cegielnia 1:1 (0:1)
20:05 Sami Swoi – Mix Cerekwica 0:2 (0:0)
20:40 Dream Team – Boiskowe Świry 0:3 walkower

XIII kolejka (30 czerwca)
17:10 FC Żnin – Świątkowo 3:0 walkower
17:45 Gąbin Team – WKS Wawrzynki 2:5 (0:4)
18:20 Mix Cerekwica – Polski Dom Ubezpieczeń 5:0 (3:0)
18:55 Boiskowe Świry – Frigo Logistics 1:3 (1:1)
19:30 Grochowiska Team – Skład Opału Spokojna 0:3 walkower
20:05 FC Cegielnia – Sami Swoi 6:4 (1:1)
20:40 Podobowice United – Dream Team 3:0 walkower

XIV kolejka (21 sierpnia)
18:05 Podobowice United – WKS Wawrzynki 5:4 (2:1)
18:40 Boiskowe Świry – Sami Swoi 0:3 (0:1)
19:15 Frigo Logistics – Świątkowo 7:0 (4:0)
19:50 Polski Dom Ubezpieczeń – FC Żnin 3:0 (1:0)
20:25 FC Cegielnia – Gąbin Team 6:2 (3:1)
Pauza: Mix Cerekwica.

XV kolejka (23 sierpnia)
18:00 Świątkowo – Podobowice United 2:0 (0:0)
18:35 FC Żnin – Boiskowe Świry 4:1 (2:0)
19:10 WKS Wawrzynki – Polski Dom Ubezpieczeń 1:3 (0:2)
19:45 Gąbin Team – Frigo Logistics 2:12 (0:6)
20:20 Mix Cerekwica – FC Cegielnia 4:0 (3:0)
Pauza: Sami Swoi.

XVI kolejka (25 sierpnia)
18:00 Podobowice United – Gąbin Team 11:3 (4:0)
18:35 Boiskowe Świry – WKS Wawrzynki 0:2 (0:1)
19:10 Sami Swoi – FC Żnin 1:1 (0:1)
19:45 Frigo Logistics – Mix Cerekwica 3:4 (3:4)
20:20 Polski Dom Ubezpieczeń – Świątkowo 0:4 (0:1)
Pauza: FC Cegielnia.

XVII kolejka (29 sierpnia)
18:00 WKS Wawrzynki – Sami Swoi 4:0 (3:0)
18:35 Mix Cerekwica – Podobowice United 2:1 (2:0)
19:10 Gąbin Team – Polski Dom Ubezpieczeń 2:4 (1:1)
19:45 FC Cegielnia – Frigo Logistics 7:4 (2:3)
20:20 Świątkowo – Boiskowe Świry 3:0 walkower
Pauza: FC Żnin.

XVIII kolejka (31 sierpnia)
18:00 Boiskowe Świry – Gąbin Team 3:4 (1:1)
18:35 Sami Swoi – Świątkowo 0:5 (0:2)
19:10 FC Żnin – WKS Wawrzynki 0:1 (0:0)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Mix Cerekwica 1:2 (1:1)
20:20 Podobowice United – FC Cegielnia 3:4 (0:0)
Pauza: Frigo Logistics.

XIX kolejka (5 września)
18:00 Świątkowo – FC Żnin 1:5 (0:1)
18:35 Gąbin Team – Sami Swoi 0:3 (0:1)
19:10 Frigo Logistics – Podobowice United 3:1 (3:0)
19:45 FC Cegielnia – Polski Dom Ubezpieczeń 0:4 (0:1)
20:20 Mix Cerekwica – Boiskowe Świry 3:0 walkower
Pauza: WKS Wawrzynki.

XX kolejka (8 września)
18:00 FC Żnin – Gąbin Team 4:2 (0:1)
18:35 Sami Swoi – Mix Cerekwica 3:2 (1:1)
19:10 WKS Wawrzynki – Świątkowo 3:2 (2:0)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Frigo Logistics 0:1 (0:0)
20:20 Boiskowe Świry – FC Cegielnia 0:3 walkower
Pauza: Podobowice United.

XXI kolejka (12 września)
18:00 Mix Cerekwica – FC Żnin 2:2 (1:0)
18:35 Gąbin Team – WKS Wawrzynki 0:2 (0:1)
19:10 Podobowice United – Polski Dom Ubezpieczeń 4:1 (3:0)
19:45 FC Cegielnia – Sami Swoi 3:3 (2:2)
20:20 Frigo Logistics – Boiskowe Świry 3:0 walkower
Pauza: Świątkowo.

XXII kolejka (15 września)
18:00 Boiskowe Świry – Podobowice United 0:3 walkower
18:35 WKS Wawrzynki – Mix Cerekwica 0:2 (0:1)
19:10 Świątkowo – Gąbin Team 4:0 (2:0)
19:45 Sami Swoi – Frigo Logistics 0:8 (0:3)
20:20 FC Żnin – FC Cegielnia 2:1 (2:1)
Pauza: Polski Dom Ubezpieczeń.

XXIII kolejka (19 września)
18:00 Podobowice United – Sami Swoi 3:2 (3:0)
18:35 Mix Cerekwica – Świątkowo 3:0 walkower
19:10 FC Cegielnia – WKS Wawrzynki 2:3 (0:2)
19:45 Frigo Logistics – FC Żnin 1:1 (1:1)
20:20 Polski Dom Ubezpieczeń – Boiskowe Świry 3:0 walkower
Pauza: Gąbin Team.

XXIV kolejka (22 września)
17:00 Gąbin Team – Mix Cerekwica 2:12 (1:6)
17:35 FC Żnin – Podobowice United 1:2 (1:0)
18:10 WKS Wawrzynki – Frigo Logistics 3:7 (1:4)
18:45 Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń 0:2 (0:1)
19:20 Świątkowo – FC Cegielnia 0:3 walkower
Pauza: Boiskowe Świry.

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Mix Cerekwica
20 53 78:23 17 2 1
2. Frigo Logistics 20 43 83:37 13 4 3
3. FC Cegielnia 20 39 69:48 12 3 5
4. Podobowice United
20 34 68:47 11 1 8
5. Polski Dom Ubezpieczeń
20 30 45:42 9 3 8
6. WKS Wawrzynki
20 28 43:45 9 1 10
7. FC Żnin
20 25 37:47 7 4 9
8. Świątkowo
20 24 40:58 8 0 12
9. Sami Swoi
20 21 36:57 6 3 11
10. Gąbin Team
20 10 43:112 3 1 16
11. Boiskowe Świry
20 11 28:55 3 2 15

 

Drużyny Grochowiska Team, Dream Team i Skład Opału Spokojna wycofały się z rozgrywek po pierwszej rundzie (13 kolejek), wyniki ich meczów zostały anulowane i nie liczyły się pozostałym grającym zespołom do tabeli.