Piłkarska Liga MOS Orlik 2019

Terminarz i wyniki

I kolejka (26 kwietnia)
18:00 Listonosze – WKS Wawrzynki 0:5 (0:1)
18:35 Ekwador – Trans-Żak Cegielnia 4:4 (1:2)
19:10 Świątkowo – Radio Żnin FM 4:1 (2:0)
Pauza: Budowlani

II kolejka (10 maja)
18:00 Radio Żnin FM – Budowlani 0:3 walkower
18:35 Trans-Żak Cegielnia – Świątkowo 2:2 (1:1)
19:10 Listonosze – Ekwador 2:0 (1:0)
Pauza: WKS Wawrzynki

III kolejka (17 maja)
18:00 Ekwador – WKS Wawrzynki 2:2 (0:2)
18:35 Świątkowo – Listonosze 0:1 (0:1)
19:10 Budowlani – Trans-Żak Cegielnia 1:3 (1:1)
Pauza: Radio Żnin FM

IV kolejka (24 maja)
18:00 WKS Wawrzynki – Radio Żnin FM 7:0 (4:0)
18:35 Listonosze – Budowlani 3:3 (1:1)
19:10 Ekwador – Świątkowo 4:4 (2:2)
Pauza: Trans-Żak Cegielnia

V kolejka (31 maja)
18:00 Świątkowo – WKS Wawrzynki 2:2 (0:0)
18:35 Radio Żnin FM – Trans-Żak Cegielnia 2:6 (1:2)
19:10 Budowlani – Ekwador 2:1 (1:1)
Pauza: Listonosze

VI kolejka (7 czerwca)
18:00 Listonosze – Radio Żnin FM 2:3 (2:0)
18:35 Świątkowo – Budowlani 2:3 (0:2)
19:10 WKS Wawrzynki – Trans-Żak Cegielnia 1:2 (1:2)
Pauza: Ekwador

VII kolejka (14 czerwca)
18:00 Trans-Żak Cegielnia – Listonosze 3:3 (2:0)
18:35 Radio Żnin FM – Ekwador 2:4 (0:2)
19:10 Budowlani – WKS Wawrzynki 1:2 (0:1)
Pauza: Świątkowo

VIII kolejka (23 sierpnia)
18:00 WKS Wawrzynki – Listonosze 2:1 (1:0)
18:35 Trans-Żak Cegielnia – Ekwador 5:1 (1:0)
19:10 Radio Żnin FM – Świątkowo 1:4 (0:1)
Pauza: Budowlani

IX kolejka (30 sierpnia)
18:00 Budowlani – Radio Żnin FM 1:4 (0:2)
18:35 Świątkowo – Trans-Żak Cegielnia 0:3 (0:3)
19:10 Ekwador – Listonosze 3:6 (1:2)
Pauza: WKS Wawrzynki

X kolejka (6 września)
18:00 WKS Wawrzynki – Ekwador 6:0 (4:0)
18:35 Listonosze – Świątkowo 3:4 (2:2)
19:10 Trans-Żak Cegielnia – Budowlani 1:8 (1:4)
Pauza: Radio Żnin FM

XI kolejka (13 września)
18:00 Radio Żnin FM – WKS Wawrzynki 2:4 (1:2)
18:35 Budowlani – Listonosze 1:4 (0:3)
19:10 Świątkowo – Ekwador 6:2 (3:0)
Pauza: Trans-Żak Cegielnia

XII kolejka (20 września)
18:00 WKS Wawrzynki – Świątkowo 6:0 (2:0)
18:35 Trans-Żak Cegielnia – Radio Żnin FM 6:2 (2:1)
19:10 Ekwador – Budowlani 2:5 (1:1)
Pauza: Listonosze

XIII kolejka (24 września)
18:00 Trans-Żak Cegielnia – WKS Wawrzynki 0:1 (0:0)
18:35 Radio Żnin FM – Listonosze 2:3 (1:2)
19:10 Budowlani – Świątkowo 2:4 (1:1)
Pauza: Ekwador

XIV kolejka (4 października)
18:00 Listonosze – Trans-Żak Cegielnia 5:2 (3:0)
18:35 Ekwador – Radio Żnin FM 5:1 (2:0)
19:10 WKS Wawrzynki – Budowlani 4:0 (2:0)
Pauza: Świątkowo

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. WKS Wawrzynki
12 29 42:10 9 2 1
2. Trans-Żak Cegielnia
12 21 37:28 6 3 3
3. Listonosze
12 20 32:28 6 1 5
4. Świątkowo
12 18 32:30 5 3 4
5. Budowlani
12 16 30:30 5 1 6
6. Ekwador
12 9 28:45 2 3 7
7. Radio Żnin FM
12 6 20:49 2 0 10