Piłkarska Liga MOS Orlik Junior 2012

Terminarz i wyniki

I kolejka (24 kwietnia)
18:00 Anonimowi Żnin – ABP Żnin 5:1 (1:0)
18:30 Inter-Vax Żnin – Gorzyce 1:3 (1:1)
19:00 Real Szelejewo – Podgórzyn 3:2 (1:1)
19:30 FC Żnin – Zakłady Zbożowe 2:3 (1:3)
20:00 Hurtownia Rolnik – Cieśla-Dach 1:0 (0:0)

II kolejka (27 kwietnia)
18:00 Podgórzyn – FC Żnin 2:3 (1:1)
18:30 Gorzyce – Real Szelejewo 0:3 walkower
19:00 Cieśla-Dach – Inter-Vax Żnin 2:4 (2:2)
19:30 ABP Żnin – Zakłady Zbożowe 0:1 (0:1)
20:00 Anonimowi Żnin – Hurtownia Rolnik 3:3 (2:1)

III kolejka (11 maja)
18:00 Real Szelejewo – Cieśla-Dach 6:0
18:30 Inter-Vax Żnin – Anonimowi Żnin 3:4
19:00 Hurtownia Rolnik – ABP Żnin 3:1
19:30 FC Żnin – Gorzyce 2:1
20:00 Zakłady Zbożowe – Podgórzyn 2:1

IV kolejka (15 maja)
18:00 Gorzyce – Zakłady Zbożowe 4:2
18:30 Anonimowi Żnin – Real Szelejewo 1:0
19:00 Hurtownia Rolnik – Inter-Vax Żnin 3:5
19:30 ABP Żnin – Podgórzyn 1:1
20:00 Cieśla-Dach – FC Żnin 3:3

V kolejka (18 maja)
18:00 Real Szelejewo – Hurtownia Rolnik 2:0
18:30 FC Żnin – Anonimowi Żnin 1:2
19:00 Podgórzyn – Gorzyce 3:4
19:30 Zakłady Zbożowe – Cieśla-Dach 1:0
20:00 Inter-Vax Żnin – ABP Żnin 4:1

VI kolejka (22 maja)
18:00 Inter-Vax Żnin – Real Szelejewo 5:3
18:30 Anonimowi Żnin – Zakłady Zbożowe 1:0
19:00 ABP Żnin – Gorzyce 3:2
19:30 Podgórzyn – Cieśla-Dach 3:0 walkower
20:00 Hurtownia Rolnik – FC Żnin 3:2

VII kolejka (25 maja)
18:00 FC Żnin – Inter-Vax Żnin 3:10
18:30 Cieśla-Dach – Gorzyce 2:5
19:00 Zakłady Zbożowe – Hurtownia Rolnik 6:0
19:30 Real Szelejewo – ABP Żnin 2:3
20:00 Podgórzyn – Anonimowi Żnin 4:5

VIII kolejka (29 maja)
18:00 ABP Żnin – Cieśla-Dach 0:2
18:30 Anonimowi Żnin – Gorzyce 5:3
19:00 Hurtownia Rolnik – Podgórzyn 0:9
19:30 Inter-Vax Żnin – Zakłady Zbożowe 0:3
20:00 Real Szelejewo – FC Żnin 6:2

IX kolejka (1 czerwca)
19:00 Zakłady Zbożowe – Real Szelejewo 1:1 (1:1)
19:30 Podgórzyn – Inter-Vax Żnin 2:0 (2:0)
20:00 Gorzyce – Hurtownia Rolnik 5:3 (3:1)
20:30 FC Żnin – ABP Żnin 2:5 (0:0)
21:00 Cieśla-Dach – Anonimowi Żnin 1:4 (0:1)

X kolejka (28 sierpnia)
18:00 Anonimowi Żnin – ABP Żnin 0:2 (0:1)
18:30 FC Żnin – Zakłady Zbożowe 0:3 (0:2)
19:00 Inter-Vax Żnin – Podgórzyn 3:1
Pauza: Hurtownia Rolnik.

XI kolejka (4 września)
18:30 Anonimowi Żnin – FC Żnin 4:1 (3:1)
19:00 Zakłady Zbożowe – Inter-Vax Żnin 1:6 (0:3)
19:30 Podgórzyn – Hurtownia Rolnik 1:0 (1:0)
Pauza: ABP Żnin.

XII kolejka (11 września)
18:30 FC Żnin – ABP Żnin 1:4 (1:3)
19:00 Inter-Vax Żnin – Anonimowi Żnin 2:1 (2:1)
19:30 Hurtownia Rolnik – Zakłady Zbożowe 3:7 (0:3)
Pauza: Podgórzyn.

XIII kolejka (18 września)
18:30 FC Żnin – Inter-Vax Żnin 0:3 walkower
19:00 Anonimowi Żnin – Hurtownia Rolnik 3:4 (0:1)
19:30 ABP Żnin – Podgórzyn 1:0 (0:0)
Pauza: Zakłady Zbożowe.

XIV kolejka (20 września)
18:30 Hurtownia Rolnik – FC Żnin 3:0 walkower
19:00 Inter-Vax Żnin – ABP Żnin 4:3 (2:1)
19:30 Podgórzyn – Zakłady Zbożowe 4:4 (0:2)
Pauza: Anonimowi Żnin.

XV kolejka (24 września)
18:30 ABP Żnin – Zakłady Zbożowe 1:2 (0:1)
19:00 Inter-Vax Żnin – Hurtownia Rolnik 10:3 (6:0)
19:30 Anonimowi Żnin – Podgórzyn 9:2 (4:1)
Pauza: FC Żnin.

XVI kolejka (26 września)
18:30 Hurtownia Rolnik – ABP Żnin 1:4
19:00 Zakłady Zbożowe – Anonimowi Żnin 3:8
19:30 Podgórzyn – FC Żnin 3:0 walkower
Pauza: Inter-Vax Żnin.

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Inter-Vax Żnin
12 27 50:25 9 0 3
2. Anonimowi Żnin
12 25 45:26 8 1 3
3. Zakłady Zbożowe Żnin
12 25 35:26 8 1 3
4. ABP Żnin
12 16 24:24 5 1 6
5. Podgórzyn
12 14 30:28 4 2 6
6. Hurtownia Rolnik Żnin
12 13 26:51 4 1 7
7. FC Żnin
12 3 15:45 1 0 11

 

Po pierwszej rundzie z rozgrywek wycofały się drużyny
Cieśla-Dach, Gorzyce i Real Szelejewo.

Wyniki meczów z udziałem tych zespołów w pierwszej rundzie zostały anulowane.