Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys 2012

Terminarz i wyniki

I kolejka (9 maja)
19:00 Pomarańczowi – Sołectwo Słębowo 3:1 (2:1)
19:35 Maja Trans Sped – Old Boys Jabłówko 3:4 (2:2)
20:10 Cieśla-Dach – Księgarnia Pałucka 3:0 (2:0)

II kolejka (16 maja)
19:00 Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 5:2 (2:1)
19:35 Pomarańczowi – Maja Trans Sped 4:1 (2:0)
20:10 Old Boys Jabłówko – Cieśla-Dach 0:6 (0:4)

III kolejka (23 maja)
19:00 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 2:2 (0:1)
19:35 Księgarnia Pałucka – Old Boys Jabłówko 2:2 (0:1)
20:10 Cieśla-Dach – Pomarańczowi 2:3 (2:1)

IV kolejka (30 maja)
19:00 Sołectwo Słębowo – Old Boys Jabłówko 5:1 (3:0)
19:35 Pomarańczowi – Księgarnia Pałucka 6:2 (3:1)
20:10 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 3:6 (1:4)

V kolejka (6 czerwca)
19:00 Old Boys Jabłówko – Pomarańczowi 0:2 (0:1)
19:35 Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 1:4 (1:1)
20:10 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 3:1 (2:1)

VI kolejka (20 czerwca)
19:00 Pomarańczowi – Sołectwo Słębowo 3:1 (1:0)
19:35 Maja Trans Sped – Old Boys Jabłówko 2:1 (0:0)
20:10 Cieśla-Dach – Księgarnia Pałucka 11:0 (4:0)

VII kolejka (25 czerwca)
19:00 Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 7:1 (4:1)
19:35 Pomarańczowi – Maja Trans Sped 1:1 (0:0)
20:10 Old Boys Jabłówko – Cieśla-Dach 1:9 (0:5)

VIII kolejka (29 sierpnia)
19:00 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 3:2 (1:0)
19:35 Księgarnia Pałucka – Old Boys Jabłówko 1:5 (0:2)
20:10 Cieśla-Dach – Pomarańczowi 1:3 (0:1)

IX kolejka (31 sierpnia)
19:00 Sołectwo Słębowo – Old Boys Jabłówko 3:0 (0:0)
19:35 Pomarańczowi – Księgarnia Pałucka 3:0 walkower
20:10 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 0:8 (0:3)

X kolejka (5 września)
19:00 Old Boys Jabłówko – Pomarańczowi 1:3 (0:1)
19:35 Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 0:4 (0:1)
20:10 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 2:2 (0:1)

XI kolejka (7 września)
19:00 Pomarańczowi – Sołectwo Słębowo 4:0 (2:0)
19:35 Maja Trans Sped – Old Boys Jabłówko 5:1 (2:0)
20:10 Cieśla-Dach – Księgarnia Pałucka 6:1 (2:1)

XII kolejka (12 września)
19:00 Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 8:0 (3:0)
19:35 Pomarańczowi – Maja Trans Sped 5:0 (2:0)
20:10 Old Boys Jabłówko – Cieśla-Dach 0:5 (0:3)

XIII kolejka (17 września)
19:00 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 3:1 (1:0)
19:35 Księgarnia Pałucka – Old Boys Jabłówko 1:2 (0:0)
20:10 Cieśla-Dach – Pomarańczowi 4:5 (0:2)

XIV kolejka (19 września)
19:00 Sołectwo Słębowo – Old Boys Jabłówko 7:4 (4:2)
19:35 Pomarańczowi – Księgarnia Pałucka 9:0 (4:0)
20:10 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 2:6 (1:2)

XV kolejka (28 września)
19:00 Old Boys Jabłówko – Pomarańczowi 0:6 (0:2)
19:35 Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 1:7 (1:3)
20:10 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 3:2 (1:0)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Pomarańczowi
15 43 59:14 14 1 0
2. Cieśla-Dach
15 34 74:23 11 1 3
3. Maja Trans Sped
15 23 40:43 7 2 6
4. Sołectwo Słębowo
15 20 47:34 6 2 7
5. Old Boys Jabłówko
15 10 24:58 3 1 11
6. Księgarnia Pałucka
15 1 12:82 0 1 40