Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys 2013

Terminarz i wyniki

I kolejka (22 maja)
18:30 Młodocin – Old Boys Gwiazda Wąsosz 0:3 (0:2)
19:05 Old Boys Jabłówko – Księgarnia Pałucka 5:2 (2:1)
19:40 Pomarańczowi – Sołectwo Słębowo 3:2 (1:0)
20:15 Cieśla Dach – Maja Trans Sped 5:2 (2:0)

II kolejka (29 maja)
18:30 Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 4:6 (1:3)
19:05 Sołectwo Słębowo – Młodocin 9:0 (6:0)
19:40 Old Boys Gwiazda Wąsosz – Cieśla Dach 1:11 (1:4)
20:15 Old Boys Jabłówko – Pomarańczowi 1:4 (0:2)

III kolejka (5 czerwca)
18:30 Sołectwo Słębowo – Old Boys Jabłówko 3:2 (1:1)
19:05 Maja Trans Sped – Pomarańczowi 0:4 (0:2)
19:40 Księgarnia Pałucka – Old Boys Gwiazda Wąsosz 3:6 (1:1)
20:15 Cieśla Dach – Młodocin 7:0 (4:0)

IV kolejka (12 czerwca)
18:30 Maja Trans Sped – Old Boys Gwiazda Wąsosz 3:2 (2:1)
19:05 Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 3:2 (0:1)
19:40 Pomarańczowi – Młodocin 6:2 (3:1)
20:15 Cieśla Dach – Old Boys Jabłówko 8:0 (4:0)

V kolejka (19 czerwca)
18:30 Księgarnia Pałucka – Pomarańczowi 0:4 (0:1)
19:05 Old Boys Gwiazda Wąsosz – Old Boys Jabłówko 3:2 (3:1)
19:40 Maja Trans Sped – Młodocin 3:2 (1:0)
20:15 Sołectwo Słębowo – Cieśla Dach 4:6 (3:2)

VI kolejka (24 czerwca)
18:30 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:3 (0:1)
19:05 Pomarańczowi – Old Boys Gwiazda Wąsosz 1:1 (0:1)
19:40 Cieśla Dach – Księgarnia Pałucka 9:1 (5:0)
20:15 Młodocin – Old Boys Jabłówko 2:0 (1:0)

VII kolejka (26 czerwca)
18:30 Old Boys Jabłówko – Maja Trans Sped 1:3 (1:1)
19:05 Old Boys Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo 1:5 (1:1)
19:40 Młodocin – Księgarnia Pałucka 1:4 (1:3)
20:15 Pomarańczowi – Cieśla Dach 1:6 (0:2)

VIII kolejka (21 sierpnia)
18:30 Młodocin – Old Boys Gwiazda Wąsosz 1:0 (1:0)
19:05 Old Boys Jabłówko – Księgarnia Pałucka 1:2 (0:0)
19:40 Pomarańczowi – Sołectwo Słębowo 2:4 (1:4)
20:15 Cieśla Dach – Maja Trans Sped 2:1 (1:1)

IX kolejka (28 sierpnia)
18:30 Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 3:5 (2:1)
19:05 Sołectwo Słębowo – Młodocin 5:0 (2:0)
19:40 Old Boys Gwiazda Wąsosz – Cieśla Dach 0:5 (0:1)
20:15 Old Boys Jabłówko – Pomarańczowi 0:6 (0:1)

X kolejka (4 września)
18:30 Sołectwo Słębowo – Old Boys Jabłówko 8:1 (2:0)
19:05 Maja Trans Sped – Pomarańczowi 2:1 (1:0)
19:40 Księgarnia Pałucka – Old Boys Gwiazda Wąsosz 1:3 (1:1)
20:15 Cieśla Dach – Młodocin 4:0 (1:0)

XI kolejka (11 września)
18:30 Maja Trans Sped – Old Boys Gwiazda Wąsosz 3:2 (2:2)
19:05 Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 9:0 (6:0)
19:40 Pomarańczowi – Młodocin 8:0 (4:0)
20:15 Cieśla Dach – Old Boys Jabłówko 4:0 (2:0)

XII kolejka (18 września)
18:30 Księgarnia Pałucka – Pomarańczowi 0:12 (0:4)
19:05 Old Boys Gwiazda Wąsosz – Old Boys Jabłówko 4:2 (2:1)
19:40 Maja Trans Sped – Młodocin 4:1 (2:0)
20:15 Sołectwo Słębowo – Cieśla Dach 2:4 (1:2)

XIII kolejka (25 września)
18:30 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 4:4 (3:2)
19:05 Pomarańczowi – Old Boys Gwiazda Wąsosz 5:1 (4:1)
19:40 Cieśla Dach – Księgarnia Pałucka 9:0 (3:0)
20:15 Młodocin – Old Boys Jabłówko 4:3 (1:3)

XIV kolejka (27 września)
18:30 Old Boys Jabłówko – Maja Trans Sped 4:10 (3:4)
19:05 Old Boys Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo 2:2 (2:0)
19:40 Młodocin – Księgarnia Pałucka 1:4 (1:2)
20:15 Pomarańczowi – Cieśla Dach 2:4 (1:1)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach
14 42 84:14 14 0 0
2. Sołectwo Słębowo
14 29 63:27 9 2 3
3. Pomarańczowi
14 28 59:23 9 1 4
4. Maja Trans Sped
14 28 46:38 9 1 4
5. Old Boys Gwiazda Wąsosz
14 17 29:44 5 2 7
6. Księgarnia Pałucka
14 9 26:74 3 0 11
7. Młodocin
14 9 14:60 3 0 11
8. Old Boys Jabłówko
14 3 22:63 1 0 13