Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys 2014

Terminarz i wyniki

I kolejka (14 maja)
18:00 Comax Barcin – Gwiazda Wąsosz 3:2 (2:2)
18:35 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 1:4 (1:0)
19:10 Maja Trans Sped – Cieśla Dach 2:4 (0:4)
19:45 Księgarnia Pałucka – Młodocin 3:3 (2:1)
20:20 Old Boys Team Żnin – Trans-Bud 8:1 (4:1)

II kolejka (21 maja)
18:00 Gwiazda Wąsosz – Trans-Bud 2:3 (0:2)
18:35 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 3:4 (1:3)
19:10 Młodocin – Old Boys Team Żnin 0:5 (0:2)
19:45 Cieśla Dach – Księgarnia Pałucka 5:5 (3:2)
20:20 Comax Barcin – Sami Swoi 3:3 (0:3)

III kolejka (20 czerwca)
18:00 Sami Swoi – Gwiazda Wąsosz 4:2 (2:0)
18:35 Księgarnia Pałucka – Sołectwo Słębowo 1:5 (0:2)
19:10 Maja Trans Sped – Comax Barcin 2:1 (2:1)
19:45 Old Boys Team Żnin – Cieśla Dach 2:1 (1:1)
20:20 Trans-Bud – Młodocin 4:0 (1:0)

IV kolejka (4 czerwca)
18:00 Gwiazda Wąsosz – Młodocin 2:3 (1:2)
18:35 Sołectwo Słębowo – Old Boys Team Żnin 1:3 (0:2)
19:10 Cieśla Dach – Trans-Bud 9:2 (4:2)
19:45 Comax Barcin – Księgarnia Pałucka 2:4 (0:2)
20:20 Sami Swoi – Maja Trans Sped 1:4 (1:2)

V kolejka (11 czerwca)
18:00 Maja Trans Sped – Gwiazda Wąsosz 2:1 (1:1)
18:35 Trans-Bud – Sołectwo Słębowo 1:2 (0:0)
19:10 Księgarnia Pałucka – Sami Swoi 1:8 (0:4)
19:45 Old Boys Team Żnin – Comax Barcin 6:1 (3:0)
20:20 Młodocin – Cieśla Dach 0:11 (0:6)

VI kolejka (18 czerwca)
18:00 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 5:1 (1:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Młodocin 0:1 (0:1)
19:10 Comax Barcin – Trans-Bud 3:0 walkower
19:45 Gwiazda Wąsosz – Cieśla Dach 1:10 (0:6)
20:20 Maja Trans Sped – Księgarnia Pałucka 6:1 (2:1)

VII kolejka (23 czerwca)
18:00 Księgarnia Pałucka – Gwiazda Wąsosz 3:2 (1:1)
18:35 Trans-Bud – Sami Swoi 2:4 (2:1)
19:10 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 4:1 (1:0)
19:45 Cieśla Dach – Sołectwo Słębowo 10:3 (3:1)
20:20 Młodocin – Comax Barcin 0:3 (0:1)

VIII kolejka (25 czerwca)
18:00 Księgarnia Pałucka – Old Boys Team Żnin 1:2 (0:1)
18:35 Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo 2:4 (1:2)
19:10 Sami Swoi – Młodocin 4:3 (1:2)
19:45 Maja Trans Sped – Trans-Bud 8:0 (5:0)
20:20 Comax Barcin – Cieśla Dach 1:4 (1:2)

IX kolejka (27 czerwca)
18:00 Old Boys Team Żnin – Gwiazda Wąsosz 7:1 (1:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Comax Barcin 2:4 (1:3)
19:10 Trans-Bud – Księgarnia Pałucka 5:6 (4:3)
19:45 Młodocin – Maja Trans Sped 3:1 (1:0)
20:20 Cieśla Dach – Sami Swoi 1:4 (0:2)

X kolejka (29 sierpnia)
18:00 Młodocin – Księgarnia Pałucka 3:0 walkower
18:35 Cieśla Dach – Maja Trans Sped 7:2 (1:1)
19:10 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 2:5 (1:1)
19:45 Gwiazda Wąsosz –Comax Barcin 0:2 (0:0)
20:20 Trans-Bud – Old Boys Team Żnin 2:8 (1:2)

XI kolejka (3 września)
18:00 Sami Swoi –Comax Barcin 5:0 (2:0)
18:35 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 4:0 (2:0)
19:10 Old Boys Team Żnin – Młodocin 8:1 (3:1)
19:45 Księgarnia Pałucka – Cieśla Dach 1:8 (0:3)
20:20 Trans-Bud – Gwiazda Wąsosz 3:4 (2:1)

XII kolejka (10 września)
18:00 Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 4:3 (3:0)
18:35 Cieśla Dach – Old Boys Team Żnin 1:1 (0:0)
19:10 Comax Barcin – Maja Trans Sped 2:1 (1:0)
19:45 Gwiazda Wąsosz – Sami Swoi 2:2 (1:1)
20:20 Młodocin – Trans-Bud 1:1 (0:0)

XIII kolejka (15 września)
18:00 Młodocin – Gwiazda Wąsosz 1:1 (1:0)
18:35 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 4:1 (3:0)
19:10 Trans-Bud – Cieśla Dach 1:5 (0:1)
19:45 Księgarnia Pałucka – Comax Barcin 0:3 walkower
20:20 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:0 (0:0)

XIV kolejka (22 września)
18:00 Cieśla Dach – Młodocin 8:2 (3:1)
18:35 Sołectwo Słębowo – Trans-Bud 2:3 (1:1)
19:10 Sami Swoi – Księgarnia Pałucka 5:1 (1:1)
19:45 Comax Barcin – Old Boys Team Żnin 0:5 (0:2)
20:20 Gwiazda Wąsosz – Maja Trans Sped 1:1 (1:0)

XV kolejka (25 września)
18:00 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 4:3 (2:0)
18:35 Młodocin – Sołectwo Słębowo 1:4 (0:0)
19:10 Trans-Bud – Comax Barcin 2:3 (0:0)
19:45 Cieśla Dach – Gwiazda Wąsosz 5:0 (2:0)
20:20 Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 0:6 (0:3)

XVI kolejka (29 września)
18:00 Gwiazda Wąsosz – Księgarnia Pałucka 3:4 (1:2)
18:35 Sami Swoi – Trans-Bud 5:3 (2:0)
19:10 Maja Trans Sped – Old Boys Team Żnin 3:3 (2:3)
19:45 Sołectwo Słębowo – Cieśla Dach 3:5 (1:2)
20:20 Comax Barcin – Młodocin 5:2 (2:1)

XVII kolejka (2 października)
18:00 Old Boys Team Żnin – Księgarnia Pałucka 6:1 (5:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Gwiazda Wąsosz 5:4 (4:1)
19:10 Młodocin – Sami Swoi 1:2 (1:2)
19:45 Trans-Bud – Maja Trans Sped 1:5 (1:1)
20:20 Cieśla Dach – Comax Barcin 7:1 (2:0)

XVIII kolejka (10 października)
18:00 Sami Swoi – Cieśla Dach 4:2 (2:1)
18:35 Comax Barcin – Sołectwo Słębowo 3:6 (1:3)
19:10 Księgarnia Pałucka – Trans-Bud 1:3 (0:1)
19:45 Maja Trans Sped – Młodocin 4:1 (1:1)
20:20 Gwiazda Wąsosz – Old Boys Team Żnin 2:3 (1:1)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Old Boys Team Żnin
18 47 80:26 15 2 1
2. Cieśla-Dach
18 41 103:35 13 2 3
3. Sami Swoi
18 38 68:39 12 2 4
4. Maja Trans Sped
18 35 57:33 11 2 5
5. Comax Barcin
18 28 40:51 9 1 8
6. Sołectwo Słębowo
18 24 51:59 8 0 10
7. Młodocin
18 15 26:66 4 3 11
8. Księgarnia Pałucka
18 14 36:79 4 2 12
9. Trans-Bud
18 13 37:76 4 1 13
10. Gwiazda Wąsosz
18 6 32:65 1 3 14