Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys 2015

Terminarz i wyniki

I kolejka (6 maja)
18:30 Comax Barcin – Sołectwo Słębowo 1:0 (0:0)
19:05 Old Boys Team Żnin – Młodocin 3:0 (1:0)
19:40 Trans-Bud – Straż Pożarna 3:2 (1:1)
20:15 Gwiazda Wąsosz – Sami Swoi 1:5 (1:3)
20:50 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:4 (1:2)

II kolejka (13 maja)
18:30 Sami Swoi – Maja Trans Sped 4:3 (2:3)
19:05 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 0:2 (0:1)
19:40 Młodocin – Trans-Bud 1:0 (1:0)
20:15 Comax Barcin – Old Boys Team Żnin 0:4 (0:2)
20:50 Straż Pożarna – Gwiazda Wąsosz 4:1 (2:1)

III kolejka (20 maja)
18:30 Gwiazda Wąsosz – Młodocin 1:1 (0:0)
19:05 Trans-Bud – Comax Barcin 2:3 (1:0)
19:40 Cieśla-Dach – Sami Swoi 3:2 (2:0)
20:15 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 3:1 (0:0)
20:50 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 6:0 (2:0)

IV kolejka (27 maja)
18:30 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 2:3 (1:1)
19:05 Straż Pożarna – Cieśla-Dach 0:1 (0:1)
19:40 Młodocin – Maja Trans Sped 2:5 (1:1)
20:15 Comax Barcin – Gwiazda Wąsosz 3:1 (0:1)
20:50 Old Boys Team Żnin – Trans-Bud 3:1 (2:1)

V kolejka (3 czerwca)
18:30 Cieśla-Dach – Młodocin 6:1 (3:0)
19:05 Gwiazda Wąsosz – Old Boys Team Żnin 1:5 (0:2)
19:40 Maja Trans Sped – Comax Barcin 3:4 (1:3)
20:15 Trans-Bud – Sołectwo Słębowo 2:4 (1:1)
20:50 Sami Swoi – Straż Pożarna 3:2 (2:2)

VI kolejka (10 czerwca)
18:30 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 2:3 (2:1)
19:05 Młodocin – Sami Swoi 1:5 (0:2)
19:40 Comax Barcin – Cieśla-Dach 0:6 (0:0)
20:15 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 4:0 (0:0)
20:50 Trans-Bud – Gwiazda Wąsosz 2:0 (1:0)

VII kolejka (17 czerwca)
18:30 Maja Trans Sped – Trans-Bud 3:2 (2:0)
19:05 Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo 1:5 (1:3)
19:40 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 1:1 (1:1)
20:15 Sami Swoi – Comax Barcin 3:1 (2:0)
20:50 Straż Pożarna – Młodocin 4:0 (3:0)

VIII kolejka (24 czerwca)
18:30 Sołectwo Słębowo – Młodocin 1:4 (0:1)
19:05 Comax Barcin – Straż Pożarna 2:3 (1:1)
19:40 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 0:0
20:15 Trans-Bud – Cieśla-Dach 0:11 (0:6)
20:50 Gwiazda Wąsosz – Maja Trans Sped 1:0 (0:0)

IX kolejka (26 czerwca)
18:30 Młodocin – Comax Barcin 0:4 (0:3)
19:05 Cieśla-Dach – Gwiazda Wąsosz 4:0 (1:0)
19:40 Sami Swoi – Trans-Bud 7:1 (1:0)
20:15 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:2 (0:1)
20:50 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin 3:2 (1:2)

X kolejka (2 września)
18:30 Trans-Bud – Straż Pożarna 0:1 (0:1)
19:05 Old Boys Team Żnin – Młodocin 5:1 (1:0)
19:40 Comax Barcin – Sołectwo Słębowo 3:3 (1:2)
20:15 Gwiazda Wąsosz – Sami Swoi 1:4 (0:1)
20:50 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 0:3 (0:3)

XI kolejka (9 września)
18:00 Sami Swoi – Maja Trans Sped 2:0 (2:0)
18:35 Słębowo – Cieśla-Dach 1:4 (1:2)
19:10 Młodocin – Trans-Bud 3:2 (0:1)
19:45 Comax Barcin – Old Boys Team Żnin 0:3 (0:0)
20:20 Straż Pożarna – Gwiazda Wąsosz 2:1 (0:0)

XII kolejka (16 września)
18:00 Gwiazda Wąsosz – Młodocin 1:1 (1:0)
18:35 Trans-Bud – Comax Barcin 0:8 (0:2)
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi 2:3 (1:1)
19:45 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 3:0 walkower
20:20 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 1:0 (1:0)

XIII kolejka (23 września)
18:00 Old Boys Team Żnin – Trans-Bud 3:0 (0:0)
18:35 Straż Pożarna – Cieśla-Dach 1:5 (0:3)
19:10 Młodocin – Maja Trans Sped 1:0 (1:0)
19:45 Comax Barcin – Gwiazda Wąsosz 2:1 (1:0)
20:20 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:1 (0:0)

XIV kolejka (30 września)
18:00 Cieśla-Dach – Młodocin 5:2 (1:0)
18:35 Gwiazda Wąsosz – Old Boys Team Żnin 1:7 (0:3)
19:10 Maja Trans Sped – Comax Barcin 1:1 (1:1)
19:45 Trans-Bud – Sołectwo Słębowo 0:3 walkower
20:20 Sami Swoi – Straż Pożarna 5:3 (1:2)

XV kolejka (5 października)
18:00 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 5:4 (1:3)
18:35 Młodocin – Sami Swoi 1:1 (0:1)
19:10 Comax Barcin – Cieśla-Dach 2:4 (1:1)
19:45 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 1:0 (1:0)
20:20 Trans-Bud – Gwiazda Wąsosz 0:0

XVI kolejka (7 października)
18:00 Maja Trans Sped – Trans-Bud 5:2 (1:0)
18:35 Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo 1:3 (0:1)
19:10 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 2:2 (1:1)
19:45 Sami Swoi – Comax Barcin 2:0 (0:0)
20:20 Straż Pożarna – Młodocin 1:2 (0:0)

XVII kolejka (14 października)
18:00 Gwiazda Wąsosz – Maja Trans Sped 3:2 (1:1)
18:35 Comax Barcin – Straż Pożarna 3:0 walkower
19:10 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 3:2 (1:1)
19:45 Trans-Bud – Cieśla-Dach 2:7 (0:1)
20:20 Sołectwo Słębowo – Młodocin 2:1 (0:0)

XVIII kolejka (16 października)
16:45 Młodocin – Comax Barcin 3:0 walkower
17:20 Cieśla-Dach – Gwiazda Wąsosz 7:0 (2:0)
17:55 Sami Swoi – Trans-Bud 7:3 (3:2)
18:30 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 2:1 (2:1)
19:05 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin 4:13 (2:7)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach
18 47 77:18 15 2 1
2. Old Boys Team Żnin
18 45 66:16 14 3 1
3. Sami Swoi
18 42 59:28 13 3 2
4. Comax Barcin
18 26 37:39 8 2 8
5. Sołectwo Słębowo
18 23 34:40 7 2 9
6. Straż Pożarna
18 21 38:54 7 0 11
7. Młodocin
18 21 25:46 6 3 9
8. Maja Trans Sped
18 19 33:37 6 1 11
9. Gwiazda Wąsosz
18 9 16:57 2 3 13
10. Trans-Bud
18 7 22:71 2 1 15