Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys 2016

Terminarz i wyniki

I kolejka (20 kwietnia)
18:00 Sołectwo Słębowo – Stal-Bud 3:2 (1:1)
18:35 Młodocin – Sami Swoi 1:2 (0:1)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 2:4 (1:2)
19:45 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 3:1 (1:0)
20:20 Budowlani – Old Boys Chomętowo 1:1 (0:0)

II kolejka (27 kwietnia)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Team Żnin 2:3 (0:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 2:3 (1:2)
19:10 Stal-Bud – Old Boys Chomętowo 5:0 (5:0)
19:45 Młodocin – Budowlani 0:3 (0:0)
20:20 Sami Swoi – Maja Trans Sped 5:1 (3:0)

III kolejka (4 maja)
18:00 Stal-Bud – Old Boys Team Żnin 0:5 (0:3)
18:35 Sami Swoi – Budowlani 4:1 (3:1)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:2 (0:0)
19:45 Cieśla-Dach – Old Boys Chomętowo 8:0 (5:0)
20:20 Młodocin – Old Boys Wągrowiec 1:6 (0:2)

IV kolejka (11 maja)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 2:2 (1:1)
18:35 Stal-Bud – Cieśla-Dach 0:6 (0:3)
19:10 Old Boys Team Żnin – Budowlani 6:0 (4:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 3:0 (2:0)
20:20 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Chomętowo 2:2 (1:0)

V kolejka (18 maja)
18:00 Budowlani – Sołectwo Słębowo 3:5 (0:3)
18:35 Maja Trans Sped – Old Boys Wągrowiec 4:0 (2:0)
19:10 Old Boys Chomętowo – Old Boys Team Żnin 1:7 (1:2)
19:45 Sami Swoi – Stal-Bud 3:2 (0:1)
20:20 Cieśla-Dach – Młodocin 11:0 (5:0)

VI kolejka (25 maja)
18:00 Old Boys Chomętowo – Sami Swoi 0:8 (0:4)
18:35 Budowlani – Stal-Bud 0:4 (0:2)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Sołectwo Słębowo 0:4 (0:1)
19:45 Old Boys Team Żnin – Młodocin 4:0 (0:0)
20:20 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:2 (0:0)

VII kolejka (2 czerwca)
18:00 Sami Swoi – Old Boys Wągrowiec 9:1 (6:0)
18:35 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 9:2 (4:1)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 4:0 (1:0)
19:45 Old Boys Chomętowo – Sołectwo Słębowo 0:1 (0:1)
20:20 Stal-Bud – Młodocin 4:4 (2:2)

VIII kolejka (6 czerwca)
18:00 Budowlani – Cieśla-Dach 0:8 (0:4)
18:35 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 5:1 (2:1)
19:10 Sołectwo Słębowo – Młodocin 4:2 (2:1)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Stal-Bud 6:0 (2:0)
20:20 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 1:1 (1:0)

IX kolejka (8 czerwca)
18:00 Old Boys Chomętowo – Młodocin 2:0 (1:0)
18:35 Maja Trans Sped – Stal-Bud 3:0 (1:0)
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi 2:1 (0:0)
19:45 Budowlani – Old Boys Wągrowiec 1:1 (1:1)
20:20 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 2:3 (0:1)

X kolejka (31 sierpnia)
18:00 Sołectwo Słębowo – Stal-Bud 4:1 (0:0)
18:35 Młodocin – Sami Swoi 0:11 (0:4)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 0:7 (0:3)
19:45 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 7:2 (4:2)
20:20 Budowlani – Old Boys Chomętowo 3:0 (1:0)

XI kolejka (7 września)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Team Żnin 0:1 (0:1)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:3 (3:1)
19:10 Stal-Bud – Old Boys Chomętowo 3:1 (1:0)
19:45 Młodocin – Budowlani 2:3 (1:1)
20:20 Sami Swoi – Maja Trans Sped 4:0 (3:0)

XII kolejka (14 września)
18:00 Stal-Bud – Old Boys Team Żnin 2:2 (0:0)
18:35 Sami Swoi – Budowlani 4:1 (0:0)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:1 (1:0)
19:45 Cieśla-Dach – Old Boys Chomętowo 5:2 (2:2)
20:20 Młodocin – Old Boys Wągrowiec 1:3 (0:3)

XIII kolejka (21 września)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 1:4 (0:0)
18:35 Stal-Bud – Cieśla-Dach 1:8 (0:5)
19:10 Old Boys Team Żnin – Budowlani 4:3 (1:2)
19:45 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:2 (0:1)
20:20 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Chomętowo 3:1 (2:1)

XIV kolejka (28 września)
18:00 Budowlani – Sołectwo Słębowo 0:2 (0:0)
18:35 Maja Trans Sped – Old Boys Wągrowiec 4:3 (2:1)
19:10 Old Boys Chomętowo – Old Boys Team Żnin 1:1 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Stal-Bud 4:3 (1:2)
20:20 Cieśla-Dach – Młodocin 3:0 walkower

XV kolejka (3 października)
18:00 Old Boys Chomętowo – Sami Swoi 1:1 (1:1)
18:35 Budowlani – Stal-Bud 3:3 (3:1)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Sołectwo Słębowo 0:3 (0:2)
19:45 Old Boys Team Żnin – Młodocin 5:2 (3:1)
20:20 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 0:3 (0:2)

XVI kolejka (10 października)
18:00 Sami Swoi – Old Boys Wągrowiec 3:3 (2:1)
18:35 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 3:3 (1:1)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 1:2 (1:1)
19:45 Old Boys Chomętowo – Sołectwo Słębowo 0:5 (0:1)
20:20 Stal-Bud – Młodocin 2:2 (2:1)

XVII kolejka (12 października)
18:00 Budowlani – Cieśla-Dach 1:8 (1:5)
18:35 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 3:4 (2:3)
19:10 Sołectwo Słębowo – Młodocin 2:0 (1:0)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Stal-Bud 3:3 (3:1)
20:20 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 1:1 (1:0)

XVIII kolejka (14 października)
18:00 Old Boys Chomętowo – Młodocin 0:1 (0:1)
18:35 Maja Trans Sped – Stal-Bud 2:4 (2:2)
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi 5:2 (1:1)
19:45 Budowlani – Old Boys Wągrowiec 3:3 (2:3)
20:20 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 3:3 (2:1)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach
18 50 98:20 16 2 0
2. Sołectwo Słębowo
18 42 51:22 13 3 2
3. Sami Swoi
18 38 68:32 12 2 4
4. Old Boys Team Żnin
18 37 66:36 11 4 3
5. Maja Trans Sped
18 19 32:41 5 4 9
6. Old Boys Wągrowiec
18 17 40:55 4 5 9
7. Stal-Bud
18 17 39:59 4 5 9
8. Budowlani
18 16 28:57 4 4 10
9. Old Boys Chomętowo
18 9 14:56 1 6 11
10. Młodocin
18 6 18:70 1 3 14