Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys 2017

Terminarz i wyniki

I kolejka (19 kwietnia)
18:00 Cieśla-Dach – Budowlani 7:1 (2:0)
18:35 Maja Trans Sped – Old Boys Team Żnin 1:2 (0:1)
19:10 Sami Swoi – Old Boys Chomętowo 4:0 (3:0)
19:45 Młodocin – Sołectwo Słębowo 1:4 (0:4)
20:20 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Kcynia 2:1 (0:1)

II kolejka (26 kwietnia)
18:00 Sołectwo Słębowo – Old Boys Wągrowiec 3:2 (1:1)
18:35 Old Boys Chomętowo – Młodocin 3:0 (0:0)
19:10 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 4:2 (1:1)
19:45 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped 8:2 (4:0)
20:20 Old Boys Kcynia – Budowlani 2:2(1:1)

III kolejka (29 maja)
18:00 Sami Swoi – Cieśla-Dach 4:8 (1:4)
18:35 Sołectwo Słębowo – Old Boys Kcynia 5:0 (1:0)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 2:0 (1:0)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Chomętowo 0:1 (0:1)
20:20 Młodocin – Old Boys Team Żnin 3:6 (1:4)

IV kolejka (10 maja)
18:00 Budowlani – Sołectwo Słębowo 0:6 (0:3)
18:35 Old Boys Team Żnin – Old Boys Wągrowiec 5:2 (1:0)
19:10 Cieśla-Dach – Młodocin 7:2 (2:0)
19:45 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:3 (0:0)
20:20 Old Boys Kcynia – Old Boys Chomętowo 3:1 (2:0)

V kolejka (17 maja)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 1:13 (1:7)
18:35 Młodocin – Maja Trans Sped 1:5 (0:1)
19:10 Sami Swoi – Budowlani 5:1 (2:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Old Boys Chomętowo 2:1 (0:1)
20:20 Old Boys Team Żnin – Old Boys Kcynia 5:3 (1:2)

VI kolejka (24 maja)
18:00 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 3:2 (0:1)
18:35 Old Boys Kcynia – Cieśla-Dach 4:11 (1:4)
19:10 Maja Trans Sped – Old Boys Wągrowiec 3:1 (2:1)
19:45 Sami Swoi – Młodocin 3:2 (1:1)
20:20 Budowlani – Old Boys Chomętowo 2:1 (2:0)

VII kolejka (31 maja)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Sami Swoi 1:5 (1:2)
18:35 Old Boys Chomętowo – Old Boys Team Żnin 1:5 (1:4)
19:10 Maja Trans Sped – Old Boys Kcynia 11:0 (2:0)
19:45 Młodocin – Budowlani 1:1 (0:1)
20:20 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 1:4 (0:1)

VIII kolejka (7 czerwca)
18:00 Budowlani – Old Boys Team Żnin 1:5 (0:2)
18:35 Cieśla-Dach – Old Boys Chomętowo 7:0 (1:0)
19:10 Old Boys Kcynia – Sami Swoi 2:3 (0:0)
19:45 Młodocin – Old Boys Wągrowiec 2:2 (0:1)
20:20 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 3:7 (2:2)

IX kolejka (14 czerwca)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Budowlani 0:1 (0:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 2:1 (1:0)
19:10 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 1:5 (0:1)
19:45 Młodocin – Old Boys Kcynia 3:0 walkower
20:20 Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 3:3 (1:1)

X kolejka (21 czerwca)
18:00 Old Boys Chomętowo – Sami Swoi 0:5 (0:3)
18:35 Budowlani – Cieśla-Dach 2:7 (1:3)
19:10 Old Boys Kcynia – Old Boys Wągrowiec 0:3 walkower
19:45 Sołectwo Słębowo – Młodocin 6:4 (4:0)
20:20 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 6:3 (2:3)

XI kolejka (28 czerwca)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Sołectwo Słębowo 2:0 (0:0)
18:35 Młodocin – Old Boys Chomętowo 2:1 (2:1)
19:10 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 2:1 (1:1)
19:45 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 0:6 (0:2)
20:20 Budowlani – Old Boys Kcynia 3:1 (2:1)

XII kolejka (28 sierpnia)
18:00 Maja Trans Sped – Budowlani 4:0 (0:0)
18:35 Młodocin – Old Boys Team Żnin 6:2 (5:1)
19:10 Sołectwo Słębowo – Old Boys Kcynia 8:0 (3:0)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Chomętowo 0:0
20:20 Sami Swoi – Cieśla-Dach 0:1 (0:1)

XIII kolejka (30 sierpnia)
18:00 Old Boys Team Żnin – Old Boys Wągrowiec 8:1 (3:1)
18:35 Budowlani – Sołectwo Słębowo 3:5 (0:3)
19:10 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:1 (2:0)
19:45 Old Boys Kcynia – Old Boys Chomętowo 2:2 (2:0)
20:20 Cieśla-Dach – Młodocin 6:1 (3:0)

XIV kolejka (6 września)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 2:7 (1:3)
18:35 Sami Swoi – Budowlani 2:1 (1:1)
19:10 Old Boys Team Żnin – Old Boys Kcynia 6:1 (4:1)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 0:3 walkower
20:20 Sołectwo Słębowo – Old Boys Chomętowo 2:0 (1:0)

XV kolejka (13 września)
18:00 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 2:3 (1:2)
18:35 Maja Trans Sped – Old Boys Wągrowiec 3:0 walkower
19:10 Old Boys Kcynia – Cieśla-Dach 2:9 (0:4)
19:45 Sami Swoi – Młodocin 5:1 (2:1)
20:20 Budowlani – Old Boys Chomętowo 2:3 (2:0)

XVI kolejka (20 września)
18:00 Old Boys Chomętowo – Old Boys Team Żnin 0:3 (0:2)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Sami Swoi 0:3 walkower
19:10 Maja Trans Sped – Old Boys Kcynia 3:1 (1:2)
19:45 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 0:2 (0:1)
20:20 Młodocin – Budowlani 1:2 (0:1)

XVII kolejka (27 września)
18:00 Młodocin – Old Boys Wągrowiec 3:0 walkower
18:35 Budowlani – Old Boys Team Żnin 1:3 (1:1)
19:10 Old Boys Kcynia – Sami Swoi 1:6 (0:3)
19:45 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 3:0 (0:0)
20:20 Cieśla-Dach – Old Boys Chomętowo 3:1 (1:0)

XVIII kolejka (29 września)
17:00 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 0:1 (0:0)
17:35 Old Boys Wągrowiec – Budowlani 0:3 walkower
18:10 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:2 (1:0)
18:45 Młodocin – Old Boys Kcynia 1:0 (1:0)
19:20 Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 4:1 (2:0)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach
18 49 106:28 16 1 1
2. Old Boys Team Żnin
18 43 73:36 14 1 3
3. Sami Swoi
18 39 56:30 13 0 5
4. Sołectwo Słębowo
18 36 57:33 12 0 6
5. Maja Trans Sped
18 36 60:40 12 0 6
6. Budowlani
18 17 26:55 5 2 11
7. Młodocin
18 17 34:53 5 2 11
8. Old Boys Chometowo
18 11 16:59 3 2 13
9. Old Boys Kcynia
18 5 24:85 1 2 16
10. Old Boys Wągrowiec
18 11 17:57 3 2 13