Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys 2018

Terminarz i wyniki

I kolejka (9 maja)
18:00 Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń 4:0 (2:0)
18:35 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 2:10 (0:4)
19:10 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 1:7 (0:3)
19:45 Budowlani – Maja Trans Sped 4:2 (2:0)

II kolejka (16 maja)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 3:1 (1:1)
18:35 Cieśla-Dach – Chomętowo 5:3 (2:1)
19:10 Polski Dom Ubezpieczeń – Maja Trans Sped 0:2 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Ubezpieczeni 9:1 (5:1)

III kolejka (23 maja)
18:00 Chomętowo – Sami Swoi 3:5 (0:3)
18:35 Ubezpieczeni – Polski Dom Ubezpieczeń 1:4 (1:1)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:3 (0:1)
19:45 Budowlani – Cieśla-Dach 2:9 (0:2)

IV kolejka (28 maja)
18:00 Polski Dom Ubezpieczeń – Sołectwo Słębowo 2:3 (0:1)
18:35 Ubezpieczeni – Chomętowo 1:3 (1:2)
19:10 Sami Swoi – Budowlani 4:2 (2:1)
19:45 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped 4:1 (2:0)

V kolejka (4 czerwca)
18:00 Budowlani – Ubezpieczeni 4:1 (2:1)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:3 (1:3)
19:10 Chomętowo – Polski Dom Ubezpieczeń 2:2 (1:1)
19:45 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:2 (0:2)

VI kolejka (6 czerwca)
18:00 Chomętowo – Budowlani 2:3 (1:2)
18:35 Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 2:6 (2:2)
19:10 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 2:1 (1:1)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Cieśla-Dach 1:3 (0:2)

VII kolejka (13 czerwca)
18:00 Maja Trans Sped – Chomętowo 2:4 (1:1)
18:35 Budowlani – Polski Dom Ubezpieczeń 2:0 (2:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Ubezpieczeni 4:1 (1:1)
19:45 Cieśla-Dach – Sami Swoi 4:3 (1:0)

VIII kolejka (29 sierpnia)
18:00 Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń 3:6 (1:3)
18:35 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 2:11 (1:6)
19:10 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 2:5 (2:3)
19:45 Budowlani – Maja Trans Sped 1:3 (0:2)

IX kolejka (5 września)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 8:3 (3:1)
18:35 Cieśla-Dach – Chomętowo 4:2 (2:1)
19:10 Polski Dom Ubezpieczeń – Maja Trans Sped 0:2 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Ubezpieczeni 6:0 (2:0)

X kolejka (12 września)
18:00 Chomętowo – Sami Swoi 2:5 (2:2)
18:35 Ubezpieczeni – Polski Dom Ubezpieczeń 2:4 (0:2}
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:1 (0:0)
19:45 Budowlani – Cieśla-Dach 2:5 (2:2)

XI kolejka (17 września)
18:00 Polski Dom Ubezpieczeń – Sołectwo Słębowo 2:7 (1:3)
18:35 Ubezpieczeni – Chomętowo 1:4 (0:1)
19:10 Sami Swoi – Budowlani 4:2 (1:0)
19:45 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped 1:2 (0:2)

XII kolejka (19 września)
18:00 Budowlani – Ubezpieczeni 3:1 (0:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:4 (1:1)
19:10 Chomętowo – Polski Dom Ubezpieczeń 0:2 (0:0)
19:45 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:3 (2:0)

XIII kolejka (26 września)
18:00 Chomętowo – Budowlani 5:1 (3:0)
18:35 Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 0:1 (0:0)
19:10 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 1:1 (0:0)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Cieśla-Dach 1:2 (0:0)

XIV kolejka (28 września)
18:00 Maja Trans Sped – Chomętowo 2:3 (1:2)
18:35 Budowlani – Polski Dom Ubezpieczeń 1:2 (0:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Ubezpieczeni 5:1 (0:0)
19:45 Cieśla-Dach – Sami Swoi 7:1 (5:1)

Tabela

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach
14 34 72:28 12 1 1
2. Sołectwo Słębowo
14 31 54:24 10 2 2
3. Sami Swoi
14 30 53:32 10 0 4
4. Maja Trans Sped
14 18 27:27 6 0 8
5. Polski Dom Ubezpieczeń
14 16 26:34 5 1 8
6. Chomętowo
14 16 36:45 5 1 8
7. Budowlani
14 15 31:49 5 0 9
8. Ubezpieczeni
14 0 16:74 0 0 14