W sobotę 15 października w Miejskim Ośrodku Sportu w Żninie odbył się drugi z ośmiu turniejów z cyklu Otwartych Mistrzostw Żnina w Baśkę sportową w sezonie 2022/2023. W turnieju uczestniczyły 22 osoby.

Po zaciętej rywalizacji na podium znaleźli się:

Miejsce I – Mirosław Jabłoński (Janowiec Wielkopolski)

Miejsce II – Tadeusz Szyszkowicz (Żnin)

Miejsce III – Leszek Derwich (Janowiec Wielkopolski)

W klasyfikacji generalnej po drugim turnieju prowadzenie objął Leszek Derwich (Janowiec Wielkopolski), trzy punkty straty do prowadzącego i drugie miejsce zajmuje Cezary Turostowski (Bożejewiczki) a podium klasyfikacji generalnej zamyka Mirosław Jabłoński (Janowiec Wielkopolski).

Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Inter-Vax Żnin. Na kolejnych turniejach również będzie szansa zdobyć takie nagrody. Kolejny turniej odbędzie się 5 listopada 2022 r.

Turniej przygotowali i przeprowadzili: Mariusz Kolasiński i Bartłomiej Ojak

Fot. Bartłomiej Ojak

/Bartłomiej Ojak/

Related Posts